За каква професия сте най-пододящи ?

  • 4 490
  • 79
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 380
Аз съм детегтив hahaha hahaha

# 61
  • Мнения: 103
Професия шарлатанин Rolling Eyes

# 62
  • Мнения: 183
аз пък ДЪРВОДЕЛЕЦ ooooh! ooooh! ooooh!,а мъжът ми за ПСИХИАТЪР,да бе ,да Naughty!!!!

# 63
  • Мнения: 103
Аххаха, аз не съм доскивал линка.. ма ква е тая тъпня бе.. на мен ми пише, че най-подходящата професия била МОДЕЛ, мухахах Rolling Eyes Mr. Green Joy Е ше се обръща резбата, то съй видяло Mr. Green Някой да знае място дето да ми направят експресно липо и мозъко-сукция, че да почвам да го бачкам това моделстване?

# 64
  • Мнения: 19
психиатър Flutter

# 65
  • Мнения: 2 891
Само аз ли съм престъпница?

# 66
  • София
  • Мнения: 7 097
дървосекачка  Shocked



Ам че тъй де, с моите 50 кг. за каква друга работа, освен силова... hahaha

# 67
  • Мнения: 1 092
аз пък детектив newsm12,а мъжо - работник в химическо чистене smile3532

# 68
  • София
  • Мнения: 903
Аз пък съм най-подходяща за пожарникарка.  #Crazy

# 69
  • Мнения: 274
Пу, пу, пу и аз съм шафьорка  Crossing Arms , мъж ми обаче ще го пращаме за чистач  Tired , Пращат ме да се снимам в Secrets of Sex (1970)  Crazy , обаче трябва да си сменя прическата на пънк в различни цветове и да си сложа доста пиърсинг според картинката!
За сметка на това пък в следващият си живот ще бъда компенсирана и ще се родя тигър!

# 70
  • София
  • Мнения: 1 654
Аз пък съм подходяща за шофьор на камион  #Crazy Joy
И аз Joy

# 71
  • Мнения: 172
операторка   Shocked

# 72
  • Мнения: 984
Лекарка или, след като допълних фамилията си с тиренцето - бижутерка! Crazy

# 73
  • Мнения: 494
 Joy Joy Joy....за мен-хубуу-президентка.(Не знаех,че има женски род тая дума... newsm78)...Обаче големият смях падна,като написах на мъжът ми името....атлет!Че той спорт и по телевизията не гледа,че да го практикува...добре,че природата му е дала добър вид,че не можеш да го мръднеш и пеша да върви,даже и на риба не ходи...камо ли "атлет"... Joy Joy Joy...(като се замисля обаче,можеше и да е вярно ,но с уточнението "полов" Joy Joy Joy,той май само тоя "спорт" практикува... Laughing)

# 74
  • Мнения: 471
Аз психиатър, мъжо детектив , а детето на химическото.

Общи условия

Активация на акаунт