Порастна вече ЮНСКОТО дете, ще ходи таз година на море

  • 17 159
  • 264
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 4 423
Ние още не ходим, направо съм се побъркала на какъв лекар да я водя Confused
От снощи пищи на сън по няколко пъти, днес видях два нови зъба, дали може да е от това? Rolling Eyes

# 256
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Да Ви се похваля, Криско тази вечер проходи. Не знам има ли връзка с това което му даде хомеопата  #Crazy /не вярвах да има толкова бърз ефект/, но след като вечеряхме аз легнах на земята пред телевизора и той дойде сам при мен. Това са около 2м. После правихме още няколко такива прехода, дори снимах с камерата.

Буболина, като държиш Джули за ръчичка ходи ли? Може би се страхува. В здравния има подфорум за хомеопатия, попитай там. Дано всичко е наред и скоро да търкаляте питката  Grinning

Ани от Бургас, специални поздрави на цялото сем. Кабрански и стискам палци за хубаво време  утре Peace

# 257
  • София
  • Мнения: 4 423
Анитка, като я държа за двете ръчички ходи, но само в къщи боса по чорапи на киилим, отвън не иска, иначе стъпва, но не се задържа повече от 5 секунди права Confused
Честито да ви е, да ходят бързо малките крачета и да ви радват  bouquet Hug Heart Eyes

# 258
  • Мнения: 267
Не се шашкай Буболина, ще проходи има време, всичко ще си дойде на мястото- и при нас беше тъй в къщи може , а на вън като балерина .Да и Никола пищи насън ,снощи също имахме няколко пъти ставане по този повод - мажа зъбките и се поуспокоява, но ако не става давам и Панадола. Ей,тъй сме все криви и все плачещи вечер ...
Оле, Анитка - БРАВО на вас. Дали ще е от хапчето  Shocked, той Криско само си е чакал момента и ти да се успокоиш и си е казал, давай да покажа на мама какво мога. Хайде честити ходещи КРАЧЕТА1 Нацелувай го от нас. Ще пратя поздрави ....

# 259
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Буболина, и ние бяхме така, в къщи за ръка, а на вън не иска. Вчера за пръв път вървя за ръка около 100м в парка, и то защото го водеше баща му. При мен на третата крачка и се отпуска да пълзи или иска да го взема. Ще видим утре как ще е навън.

Хайде лека вечер от мен /докато не е станало добро утро  Mr. Green/

# 260
  • София
  • Мнения: 4 423
Ох, благодаря ти, все си мислех, че пищи от друга болка и не ми се вярваше да е от зъби Rolling Eyes
Много ми тежи, че не ходи, в градинката щъкат много по - малки дечица, а тя се портяга от количката да си играе, иска да ходи, протяга ръчиички....много ми тежи, всички ме питат - ходи ли, а аз.... Cry

# 261
  • Мнения: 1 170
Буболина, незнам дали ще е успокоение за теб, но... сестра ми е проходила на 1г. 6м. Peace

# 262
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Поли-Уоли ме подсети... на мои познати момиченцето проходи на година и четири месеца. Всичко си му беше наред на детето, просто се страхуваше да се пусне.

# 263
  • Мнения: 1 267
Добро утро!
Ой, Буболина, не се притеснявай  Hug Доколкото знам,  се счита за нормално прохождането на дете до 1.6 месеца. Ако не се случи дотогава, се търси вече помоща на специалист. Може би Джули не е достатъчно готова. Иам го и този момент-страх, нерешителност. Стефи бе готов още на годинка да тръгне, но предпочиташе да лази. Един ден си поиграхме с него, стояхме на близки разстояния и той се поотпусна. Но аз сама прецених, че е готов, тъй като стоеше сам, без да се усещта. А и да си призная чесно, умирах на края от болки в кръста, след 3 месечно висене по ръцете ми. Най-добре е детето само да реши кога да тръгне, а не както в моя случай. Но аз лично реших, че е готов, просто не се решаваше.

Анитка, честити ходещи крачета. Бодра стъпка пожелавам на Крис и безаварийно да пилотира Hug

Забравих да кажа, че в неделя правихме пита за прохождането и Стефи грабна черпака от раз  Mr. Green баба му се притисни, че видиш ли друго трябвало да хване. Аз се смях от сърце, гладен няма да остане човекът  Mr. Green

Любе, звъня ти днес. Докато се каня и почивката ти свърши.

Тука слънце се задава, такова пожелавам и на вас и приятни разходки

# 264
  • Мнения: 946
Здравейте!Малкия бантит кърти и аз мога спокойно да си шетам из форума  Mr. Green
Анитка честито прохождане на Криско.Дано тръгне без обичайните тротоарни екземи  LaughingОооо само така миловиден изглежда на снимката инъче е първи бандит.Снощи си приказвахме с наште роднини варненци и те много айкахамъж ми да отидем ох дано се навие  Praynigче така искам да се запознаем.
Буболинке не се притеснявай бе мила всичко ще си дойде по ред.Моя племенник е с 1 месец по-малък от нас и той не щеше да се пуска защото беше много уплашен от едно уж безобидно падане.Сега от няколко дена смело взе да се пуска.Тъкмо ще имаш малко време да спокойно кафе  WinkНие пък не щяхме да вървим навън,като се запреше и ни напред ни назад,а сега  ooooh! на едно място никак не обича да стои.
Аууу Анитата и двете поздрави и от мен на Любето като я видите   Hug
Това е засега отивам да дръпна един фас и да пускам пералнята.
Лек следобяд!

Общи условия

Активация на акаунт