За кошарките за игра?

  • 1 547
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 865
Имаме кошара за игра и Мария си играе доста в нея.На пода не бих я сложила да си играе ,против проходилките съм така ,че това е най-добрият вариянт за мен и бебето.Кошарата е обезопасена ,поддържа се лесно чистичка и си я местя без проблем където си пожелая в къщи.Бебето си пълзи , обръща се, а отскоро и си изправя сама седнала в кошрата и това без риск да се нарани.

# 16
  • Мнения: 8 769
Нямаше сила на този свят, която да задържи в "кошара" някое от децата ми, в периода на пълзене и прохождане.
НЕ виждам смисъл от подобни щуротии.
Обезопаси апартамента и пускай малчугана! Grinning

# 17
  • Мнения: 51
Ако бебока дава сериозни заявки за пълзене,няма смисъл от такава инвестиция.Ние имаме пластмасова кошара,в която бебо спеше като малък.От 2 месеца се опитва да пълзи/сега сме на 9м/.Бях забравила за нея и онзи ден се сетих и я взех,сложих малкия вътре- престоя 5 мин.плака ужасно.Възприема я като ограничаване на пространството.Единствено може да се задържи за малко ако се изправи.Така няколко пъти докато му омръзне.Не че не се опитва да се изпраявя като се държи за дивана Simple SmileВ нея го оставям само инцидентно.
Иначе го оставям предимно на пода и аз върша каквото имам.Ако мрънка и не иска да стои сам го взимам където съм,но пак го оставям на пода/даже така се къпя и той е доволен,нали е при мама/.

# 18
  • Мнения: 1 347
При нас пък кошарата за игра определено е от най-полезните вещи. Синът ми пълзи от седмия - осмия месец, но започнахме да го слагаме в кошарата отпреди това - още, щом се научи да сяда. Като "ограничител" започна да я разпознава едва сега, на повече от годинка (макар че ходи от десетмесечен), но той така възприема вече и собствената си стая - иска да търчи навсякъде. Въпреки това, и сега кошарата е мястото, на което мога да го сложа, за да свърша нещо, без все да го гледам с едно око и него. Добре си играе вътре, може да гледа ТВ Simple Smile и най-вече да изхвърля всички играчки една по една навън и да се кефи, ако има някой на гости, който да му се връзва и да му ги хвърля обратно Simple Smile (забравих да спомена, че съм от противниците на проходилките, иначе те може би играят същата роля детето да си се занимава безопасно самичко на други места, освен собствената си стая)

# 19
  • Мнения: 91
Ние имаме от тези легла. Имаше някакъв период в който си играеше вътре, но преди да пропълзи. Забелязала съм че им доставя по-голямо удоволствие от тези надуваемите. С тях определено разбират че е за игра.
http://www.best.bg/stock.asp?cat_id=897&id=6330
Ето нещо от този тип, само че от метро ние си купихме затворено от всякъде и при това за 28лв. Голяма игра пада и до ден днешен!

Общи условия

Активация на акаунт