Отговори
# 15
  • Мнения: 564
В петък мина доооста добре, но резултат не знам още, утре съм на устния, стискайте палци  Praynig Утре ще стане ясно с колко съм се дипломирала, дай боже да се дипломирам де...

# 16
  • Мнения: 1 216
Момичета, новината за бебките е двойна се оказа.
Съдружникът на таткото на София днес също е станал татко на бебка Виктория . Астрални сестрички на двама приятели съдружници.
Ихааааааааааааааа!!!
От компанията само мен ще чакат сега.
Хайде отивам да празнувам двойния рожден ден и дано имат безалкохолна бира!!

Беличка, стискам палци!!

За заглавието - вярно звучи незавършено!

# 17
  • Мнения: 82
Шоши,честито за бебетата-да са им живи и здрави,а ти не се тревожи и твоят момент ще дойде!
беличка,стискам всичките си палци и вярвам,че ще се дипломираш!И да не забравиш да почерпиш!

# 18
  • София
  • Мнения: 430
Много дълго съм го измислила и не е имало място за заглавието  #Cussing out 
За което се извинявам..сега ще ни обвинят в най-глупаво заглавие  Sad

Може ли да се похваля, че си купих чинии и прибори. Като ги разопаковам в събота ще ги снимам  bowuu
Утре мъж ми и майка ми почват едно чистене newsm75  .newsm28..а на мен казаха "ти си стой вкъщи на хлад" - аз пък как се бях натиснала да помагам...........   newsm65

Съвет: Ако някой има проблем със стомаха да се наяде с таратор и череши..... newsm53

# 19
  • Мнения: 1 380
Да се запиша и аз. Party

# 20
  • Мнения: 3 595
марианамама и Елито беше с голяма глава и вървеше 2-3 седмици по размер напред...ама това малкото си личи, че е мъж 3-5 седмици напред  hahaha Големи глави сме им причинили какво да се прави  Mr. Green Аз за стареенето на плацентата и контракциите се притесних...размера ми е ясен  Crazy

шоши
честити бебчета София и Виктория  bouquet

Тиги аз и двете бременности имах почти постоянни контракции, но болезнени никога не са били...тя и да иска да ме вземе аз няма да вляза, защото няма кой да гледа Ели. Ако реши да се ражда ще се ражда и толкова... И от нас прегръдки  Hug

Беличка
има ограничение за броя символи и може да не се е събрало  Heart Eyes За утре дано мине бързо и безболезнено  Praynig

# 21
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Здравейте  Hug
За заглавието предполагам, 4е би трябвало да зву4и така: "Августовско бебенце съм аз и сега оплаквам се на вас - в корема уж голям на мама, място ве4е не остана. Mr. Green Ама само Енти, може да потвърди дали познах.

Абе мами, аз да питам не6то дето ме тормози малко. Възможно ли е на този етап, коремът да спира ве4е да расте, или си расте докрая. Не6то от последните три седмици, имам три измервания и не е мръднал. Сега в 4етвъртък пак съм на ЖК и 6те видим, ама се тормозя.

Да е опла4а, в събота, посред бял ден, пред един от големите магазини от рода на Пикадили,тук, са пробвали да ни разбият колата  #Crazy. Резултата е напълно с4упена клЮ4алка, дето няма да може да се оправи. Ина4е не са могли да я отворят. Само немога да разбера, за6то ба6 на6та старата кола, тук с открадната кола доникъде неможе6 да стигне6, а пък какво са о4аквали да намерят вътре, иди ги питай. Ло6ото е, 4е мислехме да я продаваме и сега 6те и падне цената. О6те неможем да го преглътнем и това са 100% румънци или поляци, а може и на6и да са, няма да се у4удя.

ПО4вам ве4е да усе6там не6то като топка в 4атала  Embarassed, все едно съм яздила слон два дена без пауза  Crazy. Сутрин ме боли при обръ6тане в леглото, но явно така трябва да е. Аз по- рано от август не искамд а раздам, ама мен кой ме пита.

6те пробвам с телепатия, между мен и беб4о, да я навивам да си остане на топло. 6те я кръстим Йована. Всеки ден и пея песента и хоро даже играя за раздвижване Crazy.

# 22
  • Мнения: 47
 Бобченка заглавието е много дълго и за това е така... смата Енти на предната страница си го каза  Peace Четете внимателно...
 

# 23
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Знам, Мегитка, само се опитах да позная края  Peace

# 24
  • Мнения: 498
Здравейте и от мен! Виждам, че и други не спят  Joy, успокоявам се с това, защото пак почнах да обиклям като вампир Joy hahaha Joy. Днес си изкарах чудесно като излязах на обяд и се прибрах след 8, важното е че свърших много важно нещо. Ходих на запис на тоновете на бебо, всичко е ОК, лекарите се държаха страхотно и много ме успокоиха, така че нямам никакво намерение да се виждам повече през живота си с онази прослувута докторка  #2gunfire #2gunfire #2gunfire. После пообиколих за да се доуспокоя и пак забравих да купя куп неща  Joy hahaha Joy и сега ужасно ме болят крачищата.Лошото,  е че от утре пак се стягам да бачкам здраво, защото иначе ще ми се размине ходенето до маман в края на седмицата, за да проконтрулирам с покупките за беб.

# 25
  • Мнения: 498
Последно. Снощи отворих душ-гела на Бюбхен, който по принцип беше купен за беб, но моя се свърши ненадейно и се влюбих, реших че остава за мен  Joy hahaha Joy, мирише страхотно и адски мекичък, не знам дали става за бебета, но аз го препоръчвам горещо.

# 26
  • Мнения: 11 607
Да се запише и моята особа, да ви следя изкъсо да не вземете да зараждате......Гита...тук ли си???Че то ще дойде времето и на поименните проверки.... Joy Joy Joy

# 27
  • UK
  • Мнения: 1 351
 
МОМИЧЕТА ИСКАМ ДА НАБЛЕГНА НА ПЪРВАТА СТРАНИЧКА...
МОЛЯ КОЙТО Я Е ПРОПУСНАЛ ДА ОБЪРНЕ ВНИМАНИЕ НА ГОЛЕМИЯ ТЕКСТ В НАЧАЛОТО НА ГЛАВНИЯ ПОСТ

 Текста ще стои на това място докато се изпише темата после ще се свали при редовното инфо...

# 28
  • София
  • Мнения: 843
Добро утро ! Hug
 Много сладко оформление, много се израдвах на  анимираните картинки на първа страница.
Който се е сетил да сложи обясненията за процедурите и документите - БРАВО!   bouquet  bouquet  bouquet Много сбито обяснение на цялата документация която трябва да изпишем и подадем. Това го имаше при юлските или юнските мами, но е хубаво че го има и при нас.

# 29
  • Мнения: 4 546
добро утро   bouquet
Мегита, поздравления за страхотната темичка и полезното инфо в началото   bouquet
Сирена, благодаря за снимките.   bouquet и аз да имам няколко снимки бременна  Crazy ама колко съм напълняла от тогава..  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт