За аватарите разбрахме, а за никовете?

  • 6 420
  • 178
  •   1
Отговори
# 45
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Ами ти тоз ник от тотото ли го спечели? Wink

# 46
  • Мнения: 1 299
Ако някой знае какво означава моя ник - да ми каже! PraynigНе се шегувам,наистина незнам! ooooh!

Ами примерно piña (пиня) е ананас...
Да и аз правя такива асоциации,нещо натам ми бие... ThinkingПо едно време чух за някаква "баба Пина" в Италия нещо давала на децата,но нищо не разбрах!Има ли такова италианско име или е някакъв народен герой?
Използвам,че тук четат много хора,ако някой е наясно да ми каже!

А защо реши това да ти е ника?

# 47
  • Мнения: 11 747
Горе долу от тотото го спечелих! Simple Smile
Като се регистрирах за първи път във форум,преди време в друг форум и ми писна да е заето всичко,което можех да измисля.Просто написах букви,излезе благозвучно - изговаря се и така сега в 5-6 форума съм "pina".Много ме пиатат какво означава,аз не знам,то май се оказа,че не съм го измислила аз.Искаше ми се да знам,ако някъде нещо означава,все пак сумати народ се обръща така към мен! Tired

# 48
  • Мнения: 1 299
Ми аз като го видях първият път и с тези морски аватари и коктейли в профила ти и реших, че идва от Пина Колада Laughing

# 49
  • Мнения: 11 747
Ми аз като го видях първият път и с тези морски аватари и коктейли в профилати и реших, че идва от Пина Колада Laughing
А дори не обичам Пина Колада  Sick ooooh!Simple Smile

# 50
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Уф, пък аз си тръшкам главата що за непозната мене чаша е това  ooooh! ooooh! Реших, че е някаква професионална чаша, по някое време се светнах  ooooh!

# 51
  • Мнения: 1 299
Ми аз като го видях първият път и с тези морски аватари и коктейли в профилати и реших, че идва от Пина Колада Laughing
А дори не обичам Пина Колада  Sick ooooh!Simple Smile

sorry  Embarassed

# 52
  • Мнения: 11 747
Уф, пък аз си тръшкам главата що за непозната мене чаша е това  ooooh! ooooh! Реших, че е някаква професионална чаша, по някое време се светнах  ooooh!
чаша? newsm78
Цитат
sorry 
Ланфеар,няма защо,аз като не съм вложила смисъл в ника си,поне другите явно намират някакъв,така е...

# 53
  • Мнения: 569
И преди съм писала в подобна тема. Просто  свързвам този ник със себе си по някакакв начин, със живато си и така т.н.

# 54
  • Мнения: 2 084
Исках да е Калина - това е името ми, но беше заето. Димитрова е от мъжо. Да не си го забравям.

# 55
  • Мнения: 677

Пина, изумяваш ме...Имаш чаша в лентичката си, не знаеш ли?!

# 56
  • София
  • Мнения: 1 877
Горе долу от тотото го спечелих! Simple Smile
Като се регистрирах за първи път във форум,преди време в друг форум и ми писна да е заето всичко,което можех да измисля.Просто написах букви,излезе благозвучно - изговаря се и така сега в 5-6 форума съм "pina".Много ме пиатат какво означава,аз не знам,то май се оказа,че не съм го измислила аз.Искаше ми се да знам,ако някъде нещо означава,все пак сумати народ се обръща така към мен! Tired

А ти определено ме заинтригува...

Ето ти малко Пини: Mr. Green

Austrian singer, songsmith and musician

Wikipedia

Images

И нещо интересно - една от дефинициите на "pina" на английски е смес м/у сребро и живак (тук).

# 57
  • Мнения: 1 299
Пина, изумяваш ме...Имаш чаша в лентичката си, не знаеш ли?!

Акцентът е на лимончето... явно не е забелязала чашата  Mr. Green

# 58
  • Мнения: 653
тази чаша ми прилича на Мохито
а аз доколкото знам pina e "бор" на испански
...
а по темата - ХИПП всъщност са инициалите ми, просто съвпадение

# 59
  • Мнения: 11 747

Пина, изумяваш ме...Имаш чаша в лентичката си, не знаеш ли?!
Стига бе! Mr. GreenЗнам,че имам чаша в подписа си!Мохито е! Crazy
Аз помислих,че чашата е във връзка с ника,затова се зачудих...

Общи условия

Активация на акаунт