За аватарите разбрахме, а за никовете?

  • 6 436
  • 178
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 11 747
Eiphnh,много благодаря!Аз съм писала в гугъл,ама нямах такъв успех - чудно какво съм правила newsm78
Повечето всъщност са "пиня",но явно пак натам се препраща!Вярно много значения,мога да си избера едно и от тук натам да твърдя,че съм го свързвала с еди си какво и именно за това така съм се кръстила!Примерно на любимият ми град в Доминиканската република,в който имам невероятни спомени! Mr. Green

# 61
  • Мнения: 4 111
Тъкмо преди 20-30 минути писах за ЛильОнФи, сега съм Лилянчо, няма да съм вечно абонирана за темата с никовете, обещавам, че този няма да го сменя скоро! Разбра се, че ник-ът ми е труден на някои и реших да улесня народа. Лилянчо - така ми вика една голяма приятелка, но галено. Иначе ми вика ЛИЛЯЯЯЯНЕЕЕЕЕЕ  hahaha

# 62
  • Мнения: 677
От една семейна снимка ми е ника:

# 63
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Това беше едно от имената  които бяхме планували да кръстим дъщеря ни!

# 64
# 65
  • София
  • Мнения: 300
Прякорът ми в училище newsm03

# 66
  • Мнения: 677
Барби, дай снимка де!

# 67
  • Мнения: 1 629
Сопранов, понеже си фотогеничен и се жениш, все пак, ето ти барбито и сестра и:

# 68
  • Мнения: 274
От една семейна снимка ми е ника:



А аз си мислех, че е от любов към една родна поп-фолк звезда. hahaha hahaha hahaha

# 69
  • Мнения: 677
Мюриело, искаш да ми развалиш сватбата ли? За един ремонт ме про/пре/даде, ей!

# 70
  • Мнения: 26
Аз да обяснявам ли? newsm06

# 71
  • Мнения: 1 629
Мюриело, искаш да ми развалиш сватбата ли? За един ремонт ме про/пре/даде, ей!

Свободните се (брако)съчетават, другите ремонтираме.  rien à faire  Rolling Eyes

# 72
  • София
  • Мнения: 3 249
Ако някой знае какво означава моя ник - да ми каже! PraynigНе се шегувам,наистина незнам! ooooh!

Винаги, като те видя, си мисля, че под pina на втория ред трябва да седи colada, вместо това, което седи сега.  Laughing

# 73
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 275
Името ми и първите две букви от фамилията (Елени и Елита - много). Прозаично Sunglasses

# 74
  • Мнения: 819
Понякога така казвам на щерката  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт