Неттера станал платен- егати простаците!

  • 4 140
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 417
Ми аз навсякъде си влизам. Даже в момента гледам bTV.

# 16
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Явно, са ни отразяли нас в чужбина, тъй-като при нас парите растат по дърветата.
 
milf,
Има тема в чужбинският с линк, но на мен ми беше лошо качеството.

# 17
  • Мнения: 653
ми и аз така
може проблема да е временен, недейте веднага да " #Cussing out", преди да сте сигурни, моля ви

# 18
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Няма временни проблеми, когато се стигне до "как се печелят бързо и лесно пари".

# 19
  • Мнения: 4 629
Явно, са ни отразяли нас в чужбина, тъй-като при нас парите растат по дърветата.
 

Явно да  Sad Ще ходя да потърся нещо из чужбинския форум

# 20
  • Мнения: 5 370
Абе...аз току-що се пробвах да гледам на М.Цветков едно предаване, старо, мнямах проблем?
Жалко,ако са резнали чужбинците. Дали си мислят, че някой ще им нарине парите???
Щото е ясно, че тук просто никой няма да се върже на ТВ Онлайн,. Mr. Green

# 21
  • Мнения: 653
ами надявам се да не е истина това, което казвате, но и заглавието на темата е малко пресилено и звучи ...

# 22
  • Мнения: 7 837
Все тая. Радио все още се слуша свободно  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 4 380
ами надявам се да не е истина това, което казвате, но и заглавието на темата е малко пресилено и звучи ...

Кое му е пресиленото бе? Naughty Това трябва да си идиот от класа за да резнеш възможността на емигрантите от Америка да гледат бг телевизия. #2gunfire Що руснаци не искат пари за он-лайн телевизия? Ще си гледаме руска телевизия, бах ти идиотите български! Sick #2gunfire

# 24
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Все тая. Радио все още се слуша свободно  Simple Smile

Не е така.... Confused Просташко е по този начин да дискриминираш. А и не знам на какво основание искат пари: всяко тукашно предаване го има на запис в Интернет. Безплатно.

# 25
  • Мнения: 677
А що си мислете, че има безплатен обяд?

# 26
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
А защо няма такъв само по нашите ширини???? newsm78 newsm78 newsm78

# 27
  • Мнения: 677
Не знам за тоя сайт. Не ме и интересува. А вие сайт имате ли? Безплатен ли е?

# 28
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Ако това ти беше една от малкото връзки, благодарение на които да гледаш нещо от България, щеше да те интересува.  Naughty

# 29
  • Мнения: 677
Тоя сайт благотворителен ли е? Дали си няма разходи? Взимаш нещо, а не даваш нищо? Губи ми се логиката...

Общи условия

Активация на акаунт