СЪЖЕЛЯВАМ,ЧЕ ИМАМ САМО ЕДНО ДЕТЕ...

  • 14 254
  • 141
  •   1
Отговори
# 105
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Голямата ми дъщеря е на 18 години, сина ми е на 16 месеца. Родих го на ... 42 години.

Ето този вариант ми е любимия!!!
Съжалявам че реших да имам дете толкова късно.Ако имам второ няма да им е голяма разликата...а ми се иска.

Не съм казала всичко. Имам ОЩЕ две деца Laughing. На 12 и на 8 години. smile3534

Имаше 4 деца Shocked, оле..., как си се справила?  ooooh!
Не как съм се справяла, а как се справям  smile3515
С добра организация на времето и задълженията.


Казах справила, защото вече са по големи, но като са били малки идея нямам как си издържала.  ooooh! Направо ти се възхищавам, аз не бих могла с толкова деца да издържа на напрежението (сигурно, защото не ми е на главата де). Embarassed

# 106
  • София
  • Мнения: 1 877
Аз да уточня, че всъщност е баба на три деца  Wink Heart Eyes Hug Hug Hug

Ах, хвана ме Laughing.
 Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 107
  • Мнения: 165
НЕ съм чела отговорите,но мога да ти дам кураж Laughing малкия го родих на почти 38,защото един месец след това ги навърших PeaceДа ти кажа честно ако нямаше приятелки около мен които да поведат хорото с вторите си деца на 36г може би и аз нямаше да се навия достатъчно. Mr. Green За мен знам ,че сигурно един ден щях да съжалявам ако не бяхме се навили.Мойте са с почти 13г. разлика и съм доволна от това FlutterИзобщо да не те притеснява възраста защото никой не ми е дал повод за притеснение.Общувам си с млади майчета с по 10-14г. разлика от мен и много добре си пасваме и ние и децата Peace

# 108
  • Мнения: 258
Хммм, аз съм едно дете, но не се чувствам "самотна и празна".... Моля те - съжАлявам Peace

Точно това щях да пиша и аз! Mr. Green
Според мен щом толкова съжаляваш и го имаш за грешка, значи е време за второ! Не са ти толкова много годинките  Grinning

# 109
  • Мнения: 3 326
Третото си дете родих на 36, синовете ми бяха на 14 и 7години... Никога не е късно!

# 110
  • Мнения: 750
Мини пар4е....ама ти наистина ли смяташ,4е си стара (само на 35)за второ!?Моля те....шегуваш се сигурно! newsm78
Сестра ми е на 35 и сега запо4ват да работят по въпроса за второ. А мъжът ми е на 50 и не се замисли да си родим второ.....ве4е е на 5 месеца бебката!
Така 4е,какво ти пука....годинки,ала-бала....щом ти си готова и го искаш няма пре4ка да не го направиш!
Действай!  bouquet

# 111
  • Мнения: 595
Ей,че ми е драго да ви чета!!! Heart Eyes

# 112
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
Гласувам с 2 ръце,че не е късно за още едно дете.Вече са ти дали примери с много жени родили,
след 35 години.Дано се решите,мисля,че и първото ти детенце ще е много щастливо от появата на
братче или сестриче.

# 113
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
За мен идеалната разлика между децата е 5 години (толкова е по-малък брат ми от мен). Родих първото си дете на 30 г. , следвателно за второто ще се прицеля около 35  Wink
Не мисля, че на 35-36 г е късно за деца. Сега е времето да поправиш грешката, щом вярваш, че си направила такава.

# 114
  • Мнения: 3 268
Не знам от къде си,но много странно ми прозвучаха думите ти,че е късно за второ дете.Жените в твоя край само на 20 г. ли раждат.Аз родих второто си дете почти на 37г. и това беше най-правилното решение в моя живот.Двете ми деца имат 12 години разлика и се обичат безумно.Не слушай никого,а послушай сърцето си.В никакъв случай не е късно за още едно дете,стига наистина да го искаш.Ако обаче си търсиш оправдание пред самата себе си,това е друг въпрос.

# 115
  • Мнения: 2 863
Синът ми е на 13, беше "болен" на тема да има брат или сестра и в продължение на години буквално ме тормозеше за бебе. Сега има 3 годишна сестричка и много  се обичат. Скоро ми каза :" мамо какво щяхме да правим, ако не я беше родила, щеше да ни е много самотно, не мога да си го представя:))". Родих на 38г.

# 116
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 545
И моите деца са с голяма разлика, по стечение на обстоятелствата. Родих последното на 35 също по стечение на обстоятелствата. Не мога да кажа има ли "последен влак", мисля че зависи от желанието и възможностите. Ако нямах второ семейство, щях да си остана с едно дете.

# 117
  • Мнения: 3 268
Понякога еснафското у хората ги кара да се срамуват от една по-късна бременност.Веднъж бях на гости на нашите в провинцията,родом съм от Хасково,един хич не малък град.Разхождам се с количката и срещам мой сеученик."Лелее,кога се разведохте!" бяха думите му,като видя бебето.Реши,че ми е от втори брак,защото знае от кога съм женена за мъжа си,а виж ти имам бебе.Ето това трябва да го излекуваме в съзнанието си,тесногръдото и еснафско мислене.

# 118
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Чета ви момичета и ми давате кураж. Аз съм на почти 37г и много искам второ дете. Но мъжът ми смята че съм стара за дете. Да не ви разправям дъщеря ми как иска все плаче че е сама и един ден няма да си има никой. Но живея в такова място че ако забременея ще има да ми се смеят. Не че много ми пука но все пак е неприятно. Вие с тази тема ми дадохте голям кураж да навия съпруга си но как идея си нямам newsm78

# 119
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Стефани напълно си права заради това мислене не се решавах досега.

Общи условия

Активация на акаунт