СЪЖЕЛЯВАМ,ЧЕ ИМАМ САМО ЕДНО ДЕТЕ...

  • 14 255
  • 141
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 7 263
на 35 години за стара ли се имаш ?!!!
Я се стегни ти си си мацка и половина и сега е прекрасния момент за второ.
Големия си син родих на 30, малкия на 34,сестра ми роди сега второ на 36 - разликата е 11 години между двете и деца. Самата аз все още се надявам на трето след година две, когато ще съм на 41-43.
Така чеееее ......... Wink Wink

# 91
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
... Моля те - съжАлявам Peace


не си стара на 35.


Но все пак съществува вероятност, един ден да викат на детето ти (бъдещото), че баба му е дошла да го прибере, ама ...   Wink

Последна редакция: чт, 05 юли 2007, 13:56 от Шани

# 92
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Не мисля, че е късно.Аз родих второто си дете на 35г. Peace

# 93
  • София
  • Мнения: 18 679
Е, може един ден да викат на детето ти (бъдещото), че баба му е дошла да го прибере, ама ...   Wink

Ай стига глупости Rolling Eyes Мама ме е родила на 33, татко е бил на 41 и никога не са ги бъркали с баби и дядовци. Виж, мене са ме мислили за сестра на сина ми, но не защото съм родила на 15, а просто защото без грим изглеждам като ученичка LaughingИ к'во от това...

# 94
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
белиндич, хвана ме преди промените.
После тях изказвам хипотеза.  Sunglasses

# 95
  • Мнения: 3 501
Не е късно. Кумата ми роди на 36 год., точно когато синът й навърши 13 години. Има прекрасна малка принцеса. Да им е жива и здрава. Пък като родих аз, с мен в стаята имаше жена, която роди първото си дете на 38 год. Кураж и действай!

# 96
  • Мнения: 3 501
Забравих да кажа, че една колежка покрай кариерата "забрави" да си роди дете. Забременя на 36 год. и роди момиченце.
Има доста случаи , така че ако все още искаш...

# 97
  • Мнения: 289
АЗ родих на почти на 35год. първо дете без никакви усложнения и проблеми. Сега опитваме за второ - вече доста време /имахме един успех, който бързо се превърна в неуспех Cry/, но изобщо не се имам за стара, въпреки, че съм почти на 40год. Всмисъл, че възрастта не ти е оправдание - измисли нещо друго hahaha Peace Peace Peace

# 98
  • Мнения: 57
Не съм прочела цялата тема,но пиша само за да ти дам кураж,родих на 37 второто си дете с 12 години разлика са децата ми. Имаш достатъчно време, действайте        Wink   Grinning

# 99
  • София
  • Мнения: 1 877
Е, може един ден да викат на детето ти (бъдещото), че баба му е дошла да го прибере, ама ...   Wink

Ай стига глупости Rolling Eyes Мама ме е родила на 33, татко е бил на 41 и никога не са ги бъркали с баби и дядовци. Виж, мене са ме мислили за сестра на сина ми, но не защото съм родила на 15, а просто защото без грим изглеждам като ученичка LaughingИ к'во от това...

При нас пък бъркат бабата (майка ми), за майка на някое от децата ми Crazy... Или аз не им изглеждам благонадеждно за "улегнала" майка на 2 деца, или майка ми изглежда супер добре за баба на две деца (за второто гласувам с две ръце)!

Ето и доказателство:

Майка ми
Аз с двете слънчица

# 100
  • Мнения: 595
Голямата ми дъщеря е на 18 години, сина ми е на 16 месеца. Родих го на ... 42 години.

Ето този вариант ми е любимия!!!
Съжалявам че реших да имам дете толкова късно.Ако имам второ няма да им е голяма разликата...а ми се иска.

# 101
  • Мнения: 393
Голямата ми дъщеря е на 18 години, сина ми е на 16 месеца. Родих го на ... 42 години.

Ето този вариант ми е любимия!!!
Съжалявам че реших да имам дете толкова късно.Ако имам второ няма да им е голяма разликата...а ми се иска.

Не съм казала всичко. Имам ОЩЕ две деца Laughing. На 12 и на 8 години. smile3534

# 102
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Голямата ми дъщеря е на 18 години, сина ми е на 16 месеца. Родих го на ... 42 години.

Ето този вариант ми е любимия!!!
Съжалявам че реших да имам дете толкова късно.Ако имам второ няма да им е голяма разликата...а ми се иска.

Не съм казала всичко. Имам ОЩЕ две деца Laughing. На 12 и на 8 години. smile3534

Имаше 4 деца Shocked, оле..., как си се справила?  ooooh!

# 103
  • Мнения: 393
Голямата ми дъщеря е на 18 години, сина ми е на 16 месеца. Родих го на ... 42 години.

Ето този вариант ми е любимия!!!
Съжалявам че реших да имам дете толкова късно.Ако имам второ няма да им е голяма разликата...а ми се иска.

Не съм казала всичко. Имам ОЩЕ две деца Laughing. На 12 и на 8 години. smile3534

Имаше 4 деца Shocked, оле..., как си се справила?  ooooh!
Не как съм се справяла, а как се справям  smile3515
С добра организация на времето и задълженията.

# 104
  • Мнения: 1 273
Е, може един ден да викат на детето ти (бъдещото), че баба му е дошла да го прибере, ама ...   Wink

Ай стига глупости Rolling Eyes Мама ме е родила на 33, татко е бил на 41 и никога не са ги бъркали с баби и дядовци. Виж, мене са ме мислили за сестра на сина ми, но не защото съм родила на 15, а просто защото без грим изглеждам като ученичка LaughingИ к'во от това...

При нас пък бъркат бабата (майка ми), за майка на някое от децата ми Crazy... Или аз не им изглеждам благонадеждно за "улегнала" майка на 2 деца, или майка ми изглежда супер добре за баба на две деца (за второто гласувам с две ръце)!

Ето и доказателство:

Майка ми
Аз с двете слънчица

Аз да уточня, че всъщност е баба на три деца  Wink Heart Eyes Hug Hug Hug

Според мен изобщо не е късно за второ дете. Че 35г си е прекрасна възраст. Не виждам какъв е проблема. Много майки в момента раждат над 30-35г възраст за първи път.  Според мен, вместо да се терзаеш с такива мисли, по добре се пробвай да забременееш, че докато мислиш да не станеш на 40и тогава съвсем да се откажеш.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт