Известни БГ родители

  • 3 338
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 867
Бащата е покойник, до колкото знам. Мир на праха му!

Ама е известен.
Дали пък не е изиграл съществена роля във възпитанието и ти да сбъркаш като приемаш съвети само от майката newsm78

# 16
  • Мнения: 2 070
Абе личи се, че е питанка проучванка на мнения...

Можем да цитираме десетки родители, но за роителски пример не се сещам...

# 17
  • Мнения: 3 423
Искам Мадона да ме отрака!

# 18
  • Мнения: 677
Бащата е покойник, до колкото знам. Мир на праха му!

Ама е известен.
Дали пък не е изиграл съществена роля във възпитанието и ти да сбъркаш като приемаш съвети само от майката newsm78


Не разговарям с духове. Майката е известна. Очаквам съветите и. Може и на ЛС.

# 19
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
За да дадем родителски пример, трябва да познаваме семейството отблизо. Аз познавам много добри родители, от които бих взела /и съм вземала/ съвет. Но не са известни извън кръга на приятелите си.

# 20
  • София
  • Мнения: 4 867
Не схващаш. Може да се окаже, че майката е кофти възпитател, макар и известна. Всъщност, добре ли е възпитано детето?
Или това няма значение, а?

# 21
  • Мнения: 2 070
Тази Маги, която участва в ББ не изглежда лош пример за добра майка, сериозен човек общо взето.

Ето майки, за които се сещам, но не ги знам добри ли са не са ли - Ваня Щерева, Белослава, Ирина Флорин, Елена Петрова, Стефания Колева, Карла Рахал, Ирен Онтева, Ива Екимова /видях я да кара колело с дъщеря си в Борисовата/, Гала, Йоанна /певицата/, ох, не мога сеа да се сетя за останалите

бащи -  newsm78  Иван от Сблъсък, Ицо Хазарта, Спенс, Крум Савов...допълвайте...

# 22
  • Мнения: 677
За да дадем родителски пример, трябва да познаваме семейството отблизо.

Е да де. Или "бихме искали".

# 23
Благодаря на ДеЩоВиди. Списъкът е мн изчерпателен    Wink

# 24
  • София
  • Мнения: 4 867
Само, че към списъка върви уточнението, че всъщност не се знае изброените що за родители са, т.е. май не отговаря на въпроса в началото на темата. А можеше да попиташ: За кои известни хора знаете, че имат деца?

# 25
Янита, а ти за кои известни личности знаеш, че имат деца?

# 26
  • Мнения: 583
Мира Добрева, Андрей Слабаков

# 27
  • София
  • Мнения: 4 867
Нека най-напред уточним критериите за известност. Кой трябва да те познава, за да си известен? И като говорим за деца, само непълнолетни ли имаме предвид? Сещам се за Тодор Живков...

# 28
  • София
  • Мнения: 4 867
Мира Добрева, Андрей Слабаков

И Петър Слабаков също... Wink

# 29
  • София
  • Мнения: 3 099

Прогледнала, суетна. Добър пример, няма що!

Общи условия

Активация на акаунт