Новите 7 чудеса на света! - Гласувайте!

  • 2 252
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 070
Много ме учудва вота на форумките. Защо не подкрепяте св София, която е толкова много свързана и с нашата култура и история????

# 31
  • Мнения: 2 070

Easter Island Statues    
Hagia Sophia    
Kremlin/St. Bazil    
Machu Picchu    
Petra    
Taj Mahal    
Timbu

# 32
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
ДеЩоВиди, точно като теб съм гласувала в сайта. Тук споменах само Петра, защото е по-неизвестна. Мнозина може да са направили като мен. Пък и историята ни е едно, а архитектурно постижение - съвсем друго. Света София не може да се сравни с Тадж Махал. Поне на моите очи.

# 33
  • Мнения: 2 631
ДеЩоВиди, точно като теб съм гласувала в сайта. Тук споменах само Петра, защото е по-неизвестна. Мнозина може да са направили като мен. Пък и историята ни е едно, а архитектурно постижение - съвсем друго. Света София не може да се сравни с Тадж Махал. Поне на моите очи.

Виждала ли си Св. София наживо??

# 34
  • Мнения: 11 747
Аз съм виждала Света София на живо - не може да се сравнява с Тадж Махал!Гласувах и за двете - защото харесвам едното,а другото,защото е единственото,което може да се свърже с Бг история и култура!
Мен пък ме учудва,че някои хора пропускат Пирамидите! ThinkingТе са безспорна архитектурна забележителност и единственото истинско чудо от предложените.

# 35
  • Мнения: 1 956
 Easter Island Statues
Great Wall
Hagia Sophia
Machu Picchu
Petra
Stonehenge
Taj Mahal


Успях да се регистрирам и гласувах  Peace

# 36
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Пирамидите са почетен член на тази класация като единственото оцеляло чудо на древността.

# 37
  • Мнения: 11 747
Пирамидите са почетен член на тази класация като единственото оцеляло чудо на древността.
това отскоро ли е?Аз като гласувах преди 7-8 месеца си бяха равни с всички други и аз гласувах за тях!

# 38
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Това го прочетох вчера някъде из нета. И имаше препратка към сайта, посочен по-горе. На мен ми ги дава в сиво и са неактивни. Т.е.  не мога да ги чекна.

# 39
  • Мнения: 1 230
Жалко, че статуите на Великденските острови, които са си БАШ чудо (как са ги правили и премествали #Crazy толкова века назад и то в примитвно откъснато общество) изостават Sad

# 40
  • Мнения: 7 136
Гласувах.  Peace
Витоша и ИскАрО къде са?  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 2 631
В крайна сметка по ТВ ще дават ли нещо от церемонията?? Поне по ниакои новини трябва да кажат...  Thinking

# 42
  • Мнения: 1 230
За пропусналите - ето и резултатите:

http://www.new7wonders.com/index.php?id=633

# 43
  • Мнения: 7 136
Ваййй, нищо от Гърция.  ooooh!

# 44
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
5 от 7 е моя резултат  Twisted Evil
Само статията на Исус и Тадж Махал не съм познала

Общи условия

Активация на акаунт