Фризовом-моля дайте мнение!

  • 5 797
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 344
Аз не съм доволна.  Naughty
Не става на бучки, но почти винаги се запушва биберона, преди да го е изпил.
Взех го уж защото помагало при запек, но нямаше абсолштно никакъв ефект и сега се върнахме на Фризолак. Peace

Фризовома е АМ за деца с хабитуално повръщане.То е от млеката които по-малко запичат.За да не се запушва бибероната трябва да го разбиваш по-добре.Въпреки това пак може да се запуши.Аз на малката съм й взеле една биберона на Нук с по-голяма дупка и даже съм я пробила малко за да не се запушва.Ние само такова АМ можеме да ядеме.

# 16
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Когато се прави с по-хладка вода става по-рядко.....т.е ефект при деца с рефлукс няма никакъв ефект.Просто трябва по бързо да се изцоква.

# 17
  • Мнения: 29
ние бяхме на Фризолак но се запекохме и педито ми каза да давам Фризовом  и наистина се разхлабихме но прекалено много почти като водичка  така аз започнах да меша от двете млека и акото се нормализира и така вече караме 5 месеца

# 18
  • Мнения: 29
забравих да ти кажа как не става на бучки  с хладка вода имного яко разтръскване

# 19
  • Мнения: 344
Когато се прави с по-хладка вода става по-рядко.....т.е ефект при деца с рефлукс няма никакъв ефект.Просто трябва по бързо да се изцоква.
При нас има ефект.От Фризолак и друго АМ бълваме на фонтан от Фризовома пак повръщаме но по-малко.

Общи условия

Активация на акаунт