Имаме си вече беборани на ЮЛСКИ мамчета засмяни

  • 10 947
  • 288
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 766
Здравейте момичета  Hug
Много ви благодаря за пожеланията  yes
nameika ходи към болницата мила и всичко да е наред  Hug
Гоце добре дошла  Hug
Рени аз съм си вкъщи  Peace Когато имаш време и възможност звънни да се видим  Hug Hug
Ние сме добре стоим си 2 в1 и си пъшкаме  Crazy
Яна как си днес  Hug Надявам се че те е пуснало черното настроение Peace

# 61
  • на пистата
  • Мнения: 5 870
говорих с док и каза,че това ми е тапата,да не се притеснявам,утре съм на преглед и каза,че ще направи всичко възможно да родя утре,че вече се измъчих с тези болки.урааа baby_neutral

# 62
  • Мнения: 984
искам и азззз. искам бебе!
да си призная аз имам някакво засилено течение и май е хубаво да отида да проверя дали не са някакви води обаче малко ме е страх  Embarassed
Обещала съм си утре ако продължавам така да отида с таткото. Че сега ако отида самичка и не ме пуснат после да си ходя съвсем ще се ошашкам

# 63
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Здравейте момичета! Много мерси за пожеланията. Днес пак ме записа доки и каза че имам много хубави контракции. Вече поне и аз се научих да ги разпознавам ама болки долу и към кръста нямам. Вече станаха 6 дена и доки каза утре в 8 да съм на линия и да вадят бебка. Стискайте палци!
Ей ама без да искам (без план) и бебка ще е 07.07.07!  Joy

# 64
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
Привет тук съм още  Laughing Laughing Laughing

Aganka  мерси за подкрепата. Ама все по тъпо се чувствам и трябваше да го споделя.
 
NaMeLeSz УСПЕХ!!! утре стискаме палци и с двете ръце (ако не се наложи да напъваме естествено  Laughing). И аз тайночко се надявам да е утре, но само ако то реши да излиза ина4е насила  Naughty не рано ни е още.

беболинчо много го ти съчувствам за свеки ... Служи си тапи в ушите и не чувай каквото и да говори -  друг начин няма. Знам че е трудно амам тръбва да я научиш да те слуша.

Аз пък ще се оплача - всеки ден всичките ми приятели и роднини звънкат да проверят да не съм родила  Close. Ех мен колкото ми е нервно съвсем ме изнервят. Ами да си траят де, то като стане няма да го скрия ще се обадя ...

Бебка има едно странно движение от два-три дни - все едно че се почесва - то е като много енергично потрепване на някой крайник. Много ми е странно..

# 65
  • Мнения: 640
Беболинчо, твоята публикация все едно аз съм я писала. По-добре се примири, защото го правят напук и ще ти се изтърсят. И пищях, и се сърдих и какво ли не, но не промених нищо, освен че за няколко дни бях останала без кърма. Хубавото беше, че това стана преди да родя. След това ги напсувах всички наред поименно и ми мина. Изтърсиха се, сега е втората офанзива с идването на свеки, но за месец и половина... Както и да е. Въпроса е да се успокоиш, за да ти е спокойно и бебчето. Пък с времето мисля, че ще имаш възможност да й го върнеш тъпкано.
Веси, ще видя събота и неделя как сме със спането и може да го оставя малкия на баща му и да поизлезна за по кафенце в Неделята Simple Smile

# 66
  • Мнения: 984
Благодаря за подкрепата.  Hug  Аз като се наспя и ми минава, обаче снощи много ме беше ядосала. Днес звъня една роднина докато си плащах сметката на касата в магазина и аз не вдигнах телефона. След като и звъннах след 3 мин тя вече се беше обадила на дъщеря си че съм била раждала и точно търсеше телефона на майка ми и на нея да звънне  ooooh!
Няма спасение  Mr. Green

# 67
  • Мнения: 701
Добро утро!Днес тук е такава хладина,че успях да се наспя така както от доста време насам само си мечтаех!
Бебончо е добре-поне така ми се струва а и силно се надявам.Ако до вторник не се е появил все още ще го видим може би за последно в коремето.Все още е доста активен обаче,а моята депресия май ще е предродилна.
Нямаме ли бебешорски попълнения?Колко планувани чакаме за днес?

# 68
  • Мнения: 1 818
Здравейте  Hug
Добре дошли на изписаните вече мами и късмет на тези, на които им предстои раждане в най-скоро време  Hug
Досега писах жалба до Христосков...оказа се, че тотално са ми сбъркали размера на обезщетението по майския болничен, както и по юнския, който е за бременност и раждане (разбира се не в моя полза). Освен това за юни са ми превели вместо за 19 дни за 9. Една дама от НОИ обясни, че става въпрос за техническа грешка, но те не могат да я поправят служебно, та затова трябва да пусна жалба...интересно дали ако ми бяха превели повече пари нямаше да моат да поправят грешката служебно...та написах я жалбата, като положих много усилия тонът й да не е остър...не съм си мислила, че в девети месец мога и с такива неща да се занимавам...
Вчера бяхме на запис - чочончо е добре и май не му се излиза много много още  Grinning

# 69
  • Мнения: 312
Здравейте Simple Smile

Мариска, в мен ти е торбата от "9 месеца", надявам се във вторник да мога да ти я дам...
Днес бях на запис, не са добре тоновете, довечера ще ходя пак и е възможно да ме пратят в болницата... та не знам Sad

# 70
  • Мнения: 570
Добре дошли на МДС и Гоца   bouquet , бързо възстановяване и влизане в час  Wink .

Мен нещо ме е хванал мързела,явно ме отпусна вече синдрома на гнезденето  Mr. Green. И аз утре ще ходя да слушат тоновете на бебо, дано следобяд не е голяма лудница, макар че и на мен ми казаха, че персоналът ще работят по две смени, за да могат да смогнат с желаещите да раждат утре  Shocked .
И на мен започнаха да ми звънят разни роднини и приятели да питат кога ще раждам, но го отдавам на загрижеността им за мен, а не на някакво любопитство, така че не се ядосвам  Peace .
Май от вчера няма бебоци  newsm78 , сигурно чакат 07.07.  Laughing
Indiscipline, дано всичко е наред, все пак докторите си знаят работата  Peace

# 71
  • Мнения: 640
Айде и аз да се включа с една смехория от днес. Моя син при смяна на пампата реши, че точно тогава е най-удобния момент да се изака. В бързината да опазя, което мога, както бях по голи цици една успях да я окепазя в аките му...  Mr. Green Та когато някой пита защо са тези непромокаеми подложки за повиване - ето за такива случаи са Simple Smile

# 72
  • Мнения: 1 818
Силве, късмет  Hug Не ти ли бяха казали нещо за зрелостта на плацентата и че е възможно по-рано да родиш? Може би бебочка е готова вече и не й се соти вътре. При всички случай нещата ще са ок  Simple Smile

# 73
  • Мнения: 984
Ох Рени колко хубаво звучи  Heart Eyes
А чочончо на marisasav  звучи прекрасно  Hug
Indiscipline стискам палци всичко да е наред. А ако ви засилят още тази вечер в болницата ще станеш мама на 07.07.07 - няма ли да е хубаво  Hug

# 74
  • Мнения: 129
Привет и от мен,  днес отново е хладинка   Peace
Аз мисля да се разходим след обяд до село  - е, малко рисковано, все пак са 50 км, ама пък кво толкова може да стане, най-много да родя  Mr. Green Laughing Laughing От сега ми писна да вися в къщи, само се чудя ква работа да си измисля, че умирам от скука и тъпня Rolling Eyes Свикнала съм на много по-високи обороти и ми е терсене  Confused
Беболично, и мен ме нападна родата, майка ми всеки ден ме пита по тел "станах ли баба", родата и те любопитстват. Игнорирай ги като те дразнят и си мисли само за хубави неща.  Grinning
И аз пожелавам късмет на всички, които ще се обебват днес - утре  baby_neutral Grinning

Общи условия

Активация на акаунт