Стойности на ЧХГ???

  • 373 438
  • 800
  •   1
Отговори
# 645
  • Сфия
  • Мнения: 1 107
дълъг път, аз не разбрах много дали са се видяли вече ембрионите, но щом ЧХГ нараства, значи има бременност. Та според мен не чакай и миг, ами се озови в спешното на някое АГ или в клиниката, която е направила трансфера. Може да е безобидно, но не рискувай според мен. Успех!
 

# 646
  • Мнения: 64
Още не сме видели ембрионите. На 31.05 ми е часът за ехограф. Но имам 3 кръвни положителни теста, да, това, което си прочела за мен. Благодаря ти засъвета.  Hug Може би ще се обадя първо, защото още не сме видели ембрионите... Опасенията налекарите бяха за извънматочнабременност. Дори аззапочвам вече да се  паникьосвам... Cry

# 647
  • Сфия
  • Мнения: 1 107
добре де, ама при това закъснение би трябвало да се видят ембрионите, по-добре недей изчаквай, иди на лекар, за да не съжаляваш после евентуално, че си можела нещо да направиш, но не си го направила!

# 648
  • Мнения: 64
starlet, послушах съвета ти и вчера бях в спешното. Направиха ми ехограф, но ембрион не севидя  Sad ... Лекарят каза, че ендометриумът бил много тънък за тези стойности на ЧХГ, в които съм ( 829, измерени вчера ).  Вероятностите са или се касае за извънматочна бременност,която също не можа да констатира, или има нормална бременност, но още е рано да се види.... Утре пак съм на изследване - кръв, за да следят дали се развиват ембрионите и ехограф, за да търсят плода.... Кошмар! Трудно издържам вече... И все пак имам надежда и силно вярвам!!! Дано всичко има добър край!  Praynig  Praynig  Praynig

# 649
  • Сфия
  • Мнения: 1 107
мила, стискам палци да има добър край!  Praynig  Praynig По принцип ембрионче се вижда при ЧХГ 1000, може би за това все още нищо не виждат, а иначе при близнаци знам само, че са по-високи стойноститена ЧХГ, но наистина не съм наясно. Ами действай, каквото зависи от теб да знаеш, че си го направила, а другото, както Бог е решил! Дано всичко да е ок. И разкажи после какво става!  Praynig  Praynig

# 650
  • Мнения: 64
Благодаря,ти за подкрепата! И едничкото ембрионче да е останало, пак ще бъда щастлива. Само да го видя живо и здраво като бебче!  Praynig Дано утре успеят да го видят и стойностите на ЧХГ са поне удвоени! Стискайте палци!!!  Praynig Praynig Praynig

# 651
  • Мнения: 64
Исках само да допълня, че за кървенето нищо не казаха - то не било проблемно на този етап. Ще пиша непременно новостите покрай мен! Прегръщам ви силно!  Hug

# 652
  • Мнения: 1 392
дълъг път стискам силно палци миличка, ти се опитай да бъдеш спокойна, всичко ще е наред Hug

# 653
  • Сфия
  • Мнения: 1 107
дълъг път Hug

# 654
  • Мнения: 64
Благодаря ви, момичета! Наистина с вас се чувствам далеч по-спокойна! Радвам се, че споделям с вас!!   bouquet  Hug

# 655
  • Мнения: 77
дълъг път и аз стискам палци.дано всичко е наред и да гушкаш едно малко сладко бебче  bouquet Hug

# 656
  • Мнения: X
Момичета, моля ви за коментар, много съм притеснена
Стойност на ЧХГ 10000.0mU/ml при референции 0.00-8.5
В 4гс съм.

# 657
  • Сфия
  • Мнения: 1 107
хубавичка, 10 000 или 1 000? Идвете значат бременност, но 10 000 ми се вижда много за четвърта седмица... Кога ти е бил последният цикъл? Иначе честито!

# 658
  • Мнения: X
Ами 10000 е стойността. Ще цитирам точно:
Цитат
Забележка : * Измерената концентрация на hCG при разреждане на серума 1:50 е 10893 mU/ml *
Резултат
total Бета ЧХГ    >10000.0 mU/ml при  Референтни граници   0.0 - 8.5
Според моя лекар всичко е в норма, но ми се стори леко неубедителен.

# 659
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Да не би да е лабораторна грешка newsm78
Повтори го след 48 часа може би в друга лаборатория

Общи условия

Активация на акаунт