AVON само за представители - 13

  • 12 370
  • 308
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 174
Мисля, че вече е олсъждано, но нямам спомен...
Бижутата влизат ли в %-та за отскъпката?
Т.е. идват ли на по-ниска цена?
бижутата не участват в обазуването на % на отстъпката,но ако имаш поръчка за 20% например и върху бижутата същата отстъпка.

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 415
Taкааа.. получих си подаръка дуо гланц + трезела, а сега пише, че пак печеля. И трябва да избирам между душ-гел, спирала и стягащ лосион за тяло. Някой знае ли кой е стягащия лосион? ССС или Ейвън кеър?  Thinking

# 62
  • Мнения: 1 028
Баси,да ви е честито,аз и един път не мога да се класирам да спечеля нещо,имам подозрения,че тези наградки ги дават на хората с по-слаби поръчки,за да ги стимулират,а не както пише чрез жребии newsm78

# 63
  • София
  • Мнения: 5 828
Аз забравих да кажа, че имам подарък /но не от тези дето печелите нещо си и си избирате/ душ-гел Selebrate Me, не разбрах защо  newsm78

# 64
  • Мнения: 102
Аз забравих да кажа, че имам подарък /но не от тези дето печелите нещо си и си избирате/ душ-гел Selebrate Me, не разбрах защо newsm78

И аз съм така. Не че се оплаквам.... Laughing

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 415
Баси,да ви е честито,аз и един път не мога да се класирам да спечеля нещо,имам подозрения,че тези наградки ги дават на хората с по-слаби поръчки,за да ги стимулират,а не както пише чрез жребии newsm78

Oхоо, аз ако разчитам на жребии с празни ръце ще си остана  Mr. Green Сигурно наистина ги дават на хора с по-малки поръчки, че последните месеци с 300 зора хващам 25% (последния даже не можах де). То не че много ме стимулира да правя по-големи поръчки де, ама ме блазни така.. приятно е да се получават подаръци .. сега пак гледам зарибяват с разни тефтерчета, спиралки, пудри а-у..

Та, Папиту, изводът е: Прави по-малки поръчки  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
моите поръчки не га големи /м/у 100 и 220 лв/ ама и аз не печеля, ни веднъж  Sad

# 67
  • Мнения: 398
Здравейте момичета ,
по погрешка съм поръчала 2 вместо 1 от парфюмите Avon Shine.
Ако на някой му трябва - давам го с 25% отстъпка от каталожната цена, на колкото и ми дойде.
Хубав ден!

# 68
  • Мнения: 338
Аз като гледам май само на софиянци дават подараци,а на нас нищо....  #2gunfire newsm78

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 5 681
Е, аз не съм от София, но също получих подарък-душ-гел Celebrate me.Друг е въпроса, че от този мирис ми  Sick и не се радвам въобще на "придобивката".Преди време си бях взела като демо цялата серия от душ-гел, пяна за вана, течен сапун и лосион и страшно съжалих и се чудих как да ги пласирам-никой не ги искаше и се принудих да ги подарявам насам натам  #2gunfire Сега като видях, че печеля нещо , така се зарадвах...Да, ама не!

# 70
  • София
  • Мнения: 5 828
На мен пък много ми харесва миризмата на Celebrate me.

# 71
  • Мнения: 8 463
На мен пък много ми харесва миризмата на Celebrate me.
И на мен.Мирише ми на сладкиш,на канела.

# 72
  • Мнения: 819
На мен пък много ми харесва миризмата на Celebrate me.
И на мен.Мирише ми на сладкиш,на канела.

И на мен ми е любима тази миризма! Само не разбрах, сега тефтерче ли ще е подаръкът или пак можеш да избираш с нещо друго? Мин. поръчка получих дуо гланц+ парфюм, ама гланцът нещо хич не ме кефи.

# 73
  • София
  • Мнения: 1 914
A aз искам да питам нещо друго. Значи всеки месец правя подаръци- за най- голяма поръчка, а напоследък и на следващите 2-3. Само че се оказва, че това са все едни и същи клиентки. Т.е. едни винаги имат, другите- само някакви дребни- химикалки, мостри.  Thinking Confused

# 74
  • Мнения: 3 356
Аз сега си взех нещата и имам подарък крем за ръце ,първа поръчка ми е,изобщо не разбрах защо.

Общи условия

Активация на акаунт