AVON само за представители - 13

  • 12 398
  • 308
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 384
Хич и не разчитайте на малките поръчки за подаръци  Stop
Аз в последно време едва покривам минимума (най-вече за себе си поръчвам  Embarassed) и пак нищо! Crossing Arms Sad

# 76
  • Мнения: 338
Новата тоалетна вода Ню Йорк е страхотна,но ако беше по-трайна щеше да е страхотно! Някой да знае случайно дали има същия или подобен аромат на друга марка оригинален парфюм?  newsm78  bouquet

# 77
  • Мнения: 1 035
Хич и не разчитайте на малките поръчки за подаръци  Stop
Аз в последно време едва покривам минимума (най-вече за себе си поръчвам  Embarassed) и пак нищо! Crossing Arms Sad

аз от каталог 08 пуснах поръчка за 91лв и въпреки това получих душ гел. Rolling Eyes
май май всичко е на късмет....... Mr. Green

# 78
  • София
  • Мнения: 2 109
Баси,да ви е честито,аз и един път не мога да се класирам да спечеля нещо,имам подозрения,че тези наградки ги дават на хората с по-слаби поръчки,за да ги стимулират,а не както пише чрез жребии newsm78

Oхоо, аз ако разчитам на жребии с празни ръце ще си остана  Mr. Green Сигурно наистина ги дават на хора с по-малки поръчки, че последните месеци с 300 зора хващам 25% (последния даже не можах де). То не че много ме стимулира да правя по-големи поръчки де, ама ме блазни така.. приятно е да се получават подаръци .. сега пак гледам зарибяват с разни тефтерчета, спиралки, пудри а-у..

Та, Папиту, изводът е: Прави по-малки поръчки  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

моите поръчки са м/у 5оо и 600 лв
това малко ли е newsm78

# 79
  • Мнения: 8 470
На всички ли ви харесва тоалетната вода Ню Йорк?На мен пък ми е тежка,предпочитам Париж.
Но май няма да поръчам,че наистина прекалих с моите неща/само от ароматизираната страница съдя/.

# 80
  • Бургас
  • Мнения: 5 931
обожавам я тази вода Ню Йорк  Heart Eyes
 lindaaa, и аз бих искала да зная отговора на въпроса ти  Blush

# 81
  • Мнения: 8 470
обожавам я тази вода Ню Йорк  Heart Eyes
 lindaaa, и аз бих искала да зная отговора на въпроса ти  Blush
Хайде сега,представителите се самозарибяваме. Joy Embarassed
Вече добих интерес да опитам и отивам да душа.Няма да влизам в тая тема,да знаете,защо ли не си я взех на демо да мирясам.Не мога да купя всички парфюми на света,убедете ме,че не бива,нямам излишни 10 лева. Rolling Eyes

# 82
  • Мнения: 983
Момичета имам един въпрос, от каталог 9, от стр107 мога ли да поръчам два еднакви интимни гела или втория който пише, че е на 2.90 трябва да е другия или интимния спрей.
Мерси  bouquet

# 83
  • Мнения: 983
A aз искам да питам нещо друго. Значи всеки месец правя подаръци- за най- голяма поръчка, а напоследък и на следващите 2-3. Само че се оказва, че това са все едни и същи клиентки. Т.е. едни винаги имат, другите- само някакви дребни- химикалки, мостри.  Thinking Confused
извода какъв е, подаръци за всички newsm44

Аз също процедирам така, всеки месец правя  на един или двама клиенти подаръци задължително, които са с най-големи поръчки.

# 84
  • София
  • Мнения: 474
Момичета имам един въпрос, от каталог 9, от стр107 мога ли да поръчам два еднакви интимни гела или втория който пише, че е на 2.90 трябва да е другия или интимния спрей.
Мерси  bouquet
Няма значение кой ще ти е другия продукт - може и един и същ.

# 85
  • Мнения: 742
И аз да се похваля че имам подаръци Mr. Green
Имам душ-гел Senses и комплекта на Neturals (душ-гел и екфолиант за тяло).Това за К 8. Heart Eyes
А сега в девета чакам лосион за тяло и крем за ръце от серията Avon Care.  Wink
И после евентуално тефтер и надявам се спирала и сенки(май такова беше newsm78)
За протокола не мисля че има нещо общо размера на поръчката с подаръците  Thinking

# 86
  • Мнения: 8 470
Пак душих тоалетната вода.Не е за мен,лошо ми става,много е тежка.Ще инвестирам в нещо друго.Аз в предния каталог доста инвестирах,в този мога и да пропусна.

# 87
  • Мнения: 983
Мая, мерси много  bouquet

# 88
  • София
  • Мнения: 5 828
Я, сайта изглежда по нов начин  Crazy
И вече има интернет предложения.
Кой ще пуска пръв поръчка?
По-точно кой събра за поръчка, че аз не съм още  Confused

# 89
  • Мнения: 819
Аз съм събрала, ама малко. Утре се пуска, нали?

Общи условия

Активация на акаунт