НОЕМВРИ вече тъй бленуван чакаме със хъс нечуван

  • 9 536
  • 298
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 421
Laughing  купони,а ? И аз искам ,ама сега съм си взела една комедия и се залоствам пред ТВ-то ...

Сладурка...благодаря,малко по-добре съм,балгодарение на вас и малко ровене в нета (въпреки,че да си призная,човек попада и на ужасяващи неща Shocked )   А иначе и на мен коластрата повече от лявата гърда ми тече  Laughing   Аз си го обяснявам с факта,че спя повече на лявата страна  ха ха ха     Та след много ровене и четене установих,че тъпия ми лекар е написал,че АС (коремчето беше май това) отговаря на 23.г.с и аз се притесних мнооого,че само главата върви назад в развитието с три седмици  Shocked  ,но се оказа,че по теблицата,което гледах  и коремчето също върви назад,само крачето отговаря на 22г.с и половина Simple Smile Дано наистина да излезе с дълги крака  Laughing  В 3ч съм на преглед... Praynig   Абе смея се ама,дано всичко е наред при всички нас  Praynig 

А иначе... Красимира,май ти искаше сайт с показателите.След 3часово ровене най-накрая намерих  ->  http://www.asum.com.au/open/P&S/policie_d7.htm

А на някой правили ли са му белтъкограма? За какво се прави това?  Вчера ми взимаха кръв за това изследване.

# 16
  • Мнения: 884
Това пък какво е ?

# 17
  • Мнения: 343
Здравейте момичета
за сега аз нямам още коластра нито от едната нито от другата гърда
сигурно при всеки е различно но искам много да имам кърма и да си го
кърмя малкия
prosto az не се притеснявай , макар че в тоя напрегнат свят това е невъзможно
и аз тази седмица доста се претисних дано не съм стресирала малкото
Момичита помагайте за име Борислав или Борис спряла съм се още на Михаил и Самуил

# 18
  • Мнения: 3 416
Баси за пръв път чувам за такова изследване ShockedАз май до края ще си карам само на мерене на мойте кг и въпроса"някакви оплаквания"? Изглежда за всичко друго ще си плащам... #Cussing out
Къде усещате вашите бебоци? Аз имам чувството,че като стане по-силно и голямо мойто ще ми издъни яйчниците Mr. Green

# 19
  • Мнения: 1 546
Добро утро!
Тази сутрин бях  newsm75 1dishes  food002, защото чакам две мои университетски колежки на гости.Ще празнувме 5 години от дипломиране... Confused Ей, славни годни бяха тези в университета! cheers Drunk smile3546 newsm18 Сега толкова сме се променили...но ще ми е приятно да си побъбрим и да си спомним добрите стари времена.

Мечтание, Михаил е едното от мъжките ни имена. Peace Много ми харесва.Борислав също, но Михаил го бие (според мен  Wink )

Брей, и аз не съм чувала за такава белтъкограма  newsm78 ама ще си запиша и ще питам доктора следващия път.

И аз нямам коластра.Те май и гърдите ми не са кой знае колко порастнали. Embarassed Пак от бисерите на мама, оня ден ме пита след като ми гледа циците :"Ми с какво ще го храним това бебе" Laughing Laughing
ХУбав ден от мен.  bouquet

# 20
  • Мнения: 421
И аз го усещам по-ниско долу...въпреки,че понякога направо ме разтриса,толкова силно ме рита Simple Smile и в тези моменти не мога да разбера точно къде (ниско или висок) по-скоро...различавам повече дали е от ляво или дясно Simple Smile  

А иначе за тзи белтъкограма..определят ти количеството белтък в кръвта май,но не знам защо се прави и какво точно значение има,а пък вчера бях доста уплашена въобще да се сетя да питам! Даже не питах дали този път се вижда пола със сигурност  Shocked  Но сега в 3ч на 3Д-то ще питам Simple Smile

А за името...май от изброените най-много ми харесва Самуил защото на галено може да му се вика Само ,а ми звучи много интересно.Михаил също мноооого ми харесва,но пък галеното не ме кефи - Мишо  Thinking  А със С не харесвате ли Симеон? И да му викате Симо?

# 21
  • Мнения: 3 416
На мене пък Борис повече ми допада..по принцип любимите ми мъжки имена са Ивайло,Калоян,Александър...е такива.. Mr. Green иии Давид,ама нали ще си имаме госпожица,та засега мисля за Александрина или Ивайла,колкото и странно да му звучат на някой имената,съкращението Алекс просто много ме кефи.
ProstoAz,айде да ти слагаме вече щъркела окончателно де,стискам палци после да "разтвори"крачката LaughingСамо,ако е мома да не свиква така лесно да ги разтваря JoyШегувам се Peace

# 22
  • Мнения: 827
Добро утро и от мен Hug
ProstoAz как сме?Надявам се да си живнала малко след вчерашните лоши емоции.
А що се отнася до коластрата и аз имам от няколко седмици, въпреки съм с малки гърди Blush
Знам също (от докито), че щом имам сега коластра ще имам кърма със сигурност.
Ditta кажи на майка си че малки гърди ама качествени Laughing
Що се отнася до имената аз съм с двете ръце за Михаил, това ми беше име за мъжко бебе- а и любимия се казва така newsm08
ProstoAz нямам търпение да се върнеш от 3Д-то и да ни съобщиш радостната новина, знам че ще е такава защото имам 6-то чувство а то не бърка. Crazy

# 23
  • Мнения: 3 416
То вярно,че малките гърди имат повече кърма,аз по принцип съм с настръхнали пъпки,ама сега какви са хубавиии Blush,поне докато родя живот и здраве,после тия увиснали торбички какво ще ги правя не знам newsm78

# 24
  • София
  • Мнения: 5
Здравейте момичета Hug Тотално сте изкукали тая сутрин като ви гледам, но от хормоните ще да е,хи-хи-хи hahaha
Аз никаква коластра нямам, поне за сега, но за сметка на това съм вече като малка дойна кравичка bombs
И тъй като през уийкенда ще съм сама, без мъж /бяхме канени на сватба в Несебър, но отиде само той по обясними причини/, реших да си боядисам косата. А при мен тая работа е много сложна. Първо един час се дупих в банята за да си разреша косата, после 40 минути ме боядисваха, а накрая се разхождах 30 метра по улицата, от салона до входа ни, с глава, увита в домакинско фолио - какво да ви разправям, страхотна гледка hahaha Joy
Иначе от вчера с бебо сме добре, не ми е ставало зле и слава богу. Сега пък си мисла, че прекалено го наблъсках бебчо с Магнерот и съм го успала яко, че от сутринта не ме е риткал newsm78
Отивам да си измия боята и се връщам да ви чета пак Stop

# 25
  • Плевен
  • Мнения: 238
И моите гърди сега са страхотни,не са големи,но са толкова добре оформени направо чак им се радвам(а милото още повече),но като знам че ще изчезнат като се роди бебо,само дано не увисват
че е неприятна гледка,но има време ще му мисля тогава.
четох в една статия че по младите момичета били по податливи към стрии,дали е вярно.Една приятелка която роди преди 2 години ми показа нейните и е просто ужас по бедрата,корема,гърдите,навсякаде,а е качила само 12 кг. за цялата бременност и през цялото време се е мазала с най различни кремове.Каза че всичките ги е получила в 9-тия месец,а нейната докторка я е посъветвала да се маже с мас,защото най помагало,но тя не го е направила.Та си мисля възможно ли е маста да помага Shocked все пак си е доаста гнусна работа

# 26
  • Мнения: 3 416
Краси,аз доколкото знам си е до тип кожа,колкото и да се мажем не се знае дали ще помогне,просто пробваме с най-различни мазила и това е! Аз лично мисля да си потърся нещо с какаово масло,защото сега се мажа с Кокона майка и един лосион на Орифлейм,ама тая Кокона нещо трудно се разнася..

# 27
  • Мнения: 827
Аз също съм чула за маста и даже се мажа.Макар че от време на време пропускам, но задължително от следващия месец ще се мажа всеки ден а в деветия по два пъти.Сестра ми също се маза с мас докато беше бременна и няма нито една стрия.Сигурно си е и до кожа ама да ви кажа маста си е изпробвано.Майка ми има (сме) 3 деца и няма стрии Thinking
Да ви се оплача- може би защото от няколко дни не съм се мазала, не знам ама вчера видях едни малки стрийки на гърдите ми.Много се ядосах #Cussing out защото съм с много малки гърди (ама с готина форма  Blush) и  много ме хвана яд- поне да бяха големи Crossing Arms
Дано само да не се появят повече!!!

# 28
  • Мнения: 343
Момичета не мислете толкова за стрий ,килограми и гърди
аз изобщо не го мисля само като си помисля през какво минават
момичетата в Зачатие и Искам бебе
ние трябва да сме щастливи с нашите бебчета защото сме благословенни

# 29
  • Мнения: 327
 GrinningЗдравейте и от мен. Токущо излязох от форума за кърмене и виждам,че и вие сте на тази вълна Има доста полезна за четене информация и то препоръчително да се прочете докато сме още preggo
ladybebi не искам да те плаша,ама съм убеденаче грешиш.Ако си предразположена-няма измъкване с каквото и да се мажеш,най-малкото пък с мас в тези жеги(тези бабешки лекове са си жив мазохизъм при съвремените мазиа) smile3538

Общи условия

Активация на акаунт