СНБМ - инициативи - 12 част

  • 16 660
  • 411
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 070
Споко момичета!

# 16
  • Мнения: 1 671
Не знам за медиите как и какво конкретно и поименно сте се разбрали.

Но, Хрис,  липсата на обобщена точна информация след кръглата маса, е неуважение.
Щото тя не е само за медиите.

А и за членовете на СНБМ ... докато все още ги има!

# 17
  • Мнения: 1 671
Получих на мейла покана да си платя членския внос за второто полугодие.
Благодаря за напомнянето, не съм забравила.

Ще го направя едва след ОС, когато ще взема окончателно решение за членството си.

# 18
  • Мнения: 4 978
Ине, държа да се включиш и да ни информираш какво става с медиите, така че кажи в колко часа ще можеш

Хриси, такъв разговор може да се води не само по скайп.
Има телефони и други начини за комуникация.
Но щом се налага, казвам го тук и сега:
Помолила съм в-к Политика и Експрес, сп. 9 месеца и списанията от групата Санома да ми изпратят броевете, в които има материали. Очаквам отговори.
И всичко това, защото:
- Когато наближи кръглата маса попитах кой ще проследява медиите? Отговор не получих.
- Списъка с присъствалите на мястото на събитието журналисти е непълен и бе качен 2 дни по-късно на общия мейл.
- И последно, въпреки желанието ми да изпратим материали до повечето седмични и месечни списания, обощена информация от кръглата маса бе качена в мейла 2 седмици след провеждането й.


Ине, не очаквам да ми дадеш информацията само на мен, за да ти се обаждам по телефона. Освен това ти писах на скайп отговор не получих.
няколко пъти те питах тук. Смятам, че всички ги интересува какво се случва с медиите.
След като ти каза, че ще се занимаваш с медиите не знам защо си очаквала някой друг да ги поеме след кръглата  маса.
Помолих те преди да замина за прозвъняването на присъствалите медии, не си ми отговорила, че не можеш да се заемеш.
Относно обобщената информация, ако беше казала срок щяхме да го спазим, все пак и аз и Кали заминахме и след като бяхме отложили всичките си лични и семейни ангажименти за след кръглата маса нямахме никаква възможност да се занимаваме и с това.

Извинявай, но това вече е смешно.

Ти погледнала ли си списъка с медиите?
Защото в него има 2 вестника и списанията от групата на Санома, за които вече съм ти отговорила.
Останалите са 1 радио, 2 ТВии и 3 електронни издания (чиито линкове Ева беше качила).
За какво прозвъняване става въпрос?

И нека не изместваме въпроса.
При това слабо присъствие на медии, ако бяхме изпратили последващия материал, щяхме да си осигурим отразяване поне в още 2-3 списания.
Помолих още същия ден за обобщената информация, дори предложих сама да я напиша ако ми предоставите записките си, което не беше невъзможно.
Щом те интересува какво се случва с медиите, можеше да помолиш Доли например (която не замина, но и не си пусна записките) да резюмира на 1/2 страница събитието и просто щяхме да свършим работа.

А за това кой от какво се е лишил и каква работа е свършил, вече ми омръзна да чета.
Никой не омаловажава усилията и свършената работа от никого.
Само дето някои не го повтарят непрекъснато.

# 19
  • Мнения: 4 181
"За отразяването в лайф-стайл списанията е и идеята ми за последващия ПР и снимките от събитието (повечето месечни списания вече затвориха юлските си броеве, но пък можем да влезем в августовските, както и в седмичните списания. Аз също имам пълен списък с контакти). Тъй като направените от нас снимки не са добри, присъединявам се към молбата на Доли, ако имаш възможност да изпратиш по мейла твои, които да използваме за тази цел, стига да няма проблем с работодателя ти."
Това е твой цитат, нали не искаш да ми кажеш, че обобщените записки, които с Кали направихме миналата седмица са дадени късно за августовските броеве Sunglasses
За списанията благоволи да ми отговориш едва днес след няколко пъти питане.
Що се отнаса до Доли, тя също замина, освен това Влади ми даде едни папки на кръглата маса, в които бяха и записките на Доли, така че бяха у нас.

# 20
  • Мнения: 4 181
Не знам за медиите как и какво конкретно и поименно сте се разбрали.

Но, Хрис,  липсата на обобщена точна информация след кръглата маса, е неуважение.
Щото тя не е само за медиите.

А и за членовете на СНБМ ... докато все още ги има!
Гери извинявай обаче не си права, че е лиспа на уважение. На кръглата маса не бяхме само аз и Кали. Двете си имахме достатъчно последвали ангажименти, както и лични. Така че, това че сме дали обобщената информация със седмица закъснение не виждам какъв толкова проблем е.
Ако

# 21
  • Мнения: 4 978
"За отразяването в лайф-стайл списанията е и идеята ми за последващия ПР и снимките от събитието (повечето месечни списания вече затвориха юлските си броеве, но пък можем да влезем в августовските, както и в седмичните списания. ...
Това е твой цитат, нали не искаш да ми кажеш, че обобщените записки, които с Кали направихме миналата седмица са дадени късно за августовските броеве Sunglasses

Не чети избирателно!
Защо не постна и този цитат?

Момичета, много ви моля, който е правил снимки да ги качи на сайта.
Спешно ми трябват за в-к Политика.
Освен това, ако сте съгласни, имам идея да изпратим на вестниците, списанията и електронните медии последващо прессъобщение + снимки от събитието. Така даваме възможност на онези, които не дойдоха на място да пуснат материал за кръглата маса. Това обаче трябва да стане утре, така че очаквам мненията ви.   bouquet

Фактите са си факти и колкото и да се опитваш да ги преобърнеш те няма да се променят.
Вложи времето, загубено в търсене на "доказателства" в нещо позитивно и ще се почувстваш по-добре.
И повече не ме въвличай в дребни "шеги и закачки". Не ти ли стига, че напускам сдружението?

Последна редакция: пн, 09 юли 2007, 22:09 от Cruela D'Evil

# 22
  • Мнения: 1 671
Не знам за медиите как и какво конкретно и поименно сте се разбрали.

Но, Хрис,  липсата на обобщена точна информация след кръглата маса, е неуважение.
Щото тя не е само за медиите.

А и за членовете на СНБМ ... докато все още ги има!
Гери извинявай обаче не си права, че е лиспа на уважение. На кръглата маса не бяхме само аз и Кали. Двете си имахме достатъчно последвали ангажименти, както и лични. Така че, това че сме дали обобщената информация със седмица закъснение не виждам какъв толкова проблем е.
Ако

Ами оказа се, че е проблем.
А че е липса на уважение, спор няма, защото аз и други момичета, които не са присъствали, дори нямахме представа какво е било.

И пак казвам - ако СНБМ не уважава собствените си членове, как очаква СНБМ да бъде уважавано?

# 23
  • Мнения: 2 070
Ох, престанете бе хора, в крайна сметка всеки прави каквото може и каквото е успял според ситуацията.
Ине, Гери, не винаги може да се реагира веднага и толкова бързо, особено на написано във форума, много добре знаете. Ина, ти си искала нещо от днес за утре, знаеш, че това е почти невъзможно, Гери, не мога да разбера защо трябва да приемаш нещо такова лично, неуважение и незнам какво си. Самата организация, присъствие и провеждане на кръглата маса е някакво вложено усилие, информацията за него също изисква време, никъде не пише и никой не е длъжен да действа според очакванията на всички, ние да не сме роботи. Става дума за таргет група, на която много малко медии така или иначе биха обърнали внимание. Важен е контакта с институциите и това в последствие да се поддържа, това не е  нито майчиството, нито първолаците, не може за всяко нещо да вдигаме огромна пушилка, няма да ни приемат насериозно после, поне аз така мисля. В крайна сметка е отразено вече на няколко места нали? Имаше 20 минутно участие на Кали и Елена в най-гледания сутрешен блок, изданията на Санома са най-четените...
Не разбирам защо се дърляте, можеше тези разговори  и по телефона да ги проведете....

# 24
  • Мнения: 1 671
Ох, Деси, не смятам за нормално да научавам какво се случва в СНБМ от медиите.

А ти?

# 25
  • Мнения: 2 070
Ох, Деси, не смятам за нормално да научавам какво се случва в СНБМ от медиите.

А ти?

Стига де, не казвам, че трябва да го научаваш от медиите, но една седмица не е чак толкова много време. Да не говорим, че можеш да звъннеш един телефон, ако ти е толкова напечено.

# 26
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Момичета, стига се дърлихте - вече изглеждаме направо смешни! Ако все пак това ви забавлява и не можете да се сдържите, разменяйте си хапливите реплики, забележки и тн. на скайп или на лични, поне да не правите панаири пред хората! Моля ви, вече прекаляваме с тия караници и то във форума.
 И тъй като аз заминавам ще ви помоля боя да го отложите за началото на септември, че да мога и аз да гледам  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 1 671
Раде, за съжаление, не само изглеждаме, ние СМЕ.

Деси, не говоря само за себе си.

На кръглата маса бяха 5-6-7-8 души от София.
А останалите 20 членове?
А хората, които не са членове, но се интересуват?

Нали именно тази тема, тук - в този форум, е основното ни място за обмен на информация?
И мястото, откъдето всеки, който се интересува какво сме на правили и какво сме постигнали,
да може да намери информация.

Казвала съм го няколко пъти и преди, ще го кажа за последен път:
електронната поща, чата и телефоните са за да се върши техническата работа.

Всичко, което е важно и значимо - включително резултатите - добри или лоши - от наши инициативи
трябва да се пише в темата.

А дотогава все ще СМЕ смешни, защото само смешното показваме пред всички!

# 28
  • Мнения: 4 181
Гери, права си че темата е затова, но пак ти казвам, че не виждам чак такъв проблем, че сме дали информацията след една седмица.
Все пак както казах и ние с Кали сме хора и също имаме право на почивка, всички останали като кажат , че ще заминават никой не ги закача за нищо.
И понеже темата е за да се пише в нея, затова попитах къде сте взели решение да подкрепим варненския протест, не защо, а къде?
И пак понеже всички нимат нужда от информация , а не само аз питам за не знам кой път:
Ина, цитата го използвах, за да попитам пак ще имаме ли нещо в августовските броеве.
Раде, какво стана , фактура за таксата за обучението взе ли?
Весело изкарване, да се върнеш отпочинала и почерняла  Sunglasses а кой ще гледа Георги или с него ще ходиш?)
Ани, ще можеш ли да се заемеш да подредиш пощата  Praynig

# 29
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Здравейте! Вече се преместихме и имам нет, но все още има доста работа по квартирата, а аз нямам много време до раждането, така че ще поглеждам рядко в темата. Ако има нещо важно казвайте къде да гледам.

Вчера следобяд съм получила мейл от ПР-а на 9 месеца. Изпращат ни банери, които да сложим на нашия сайт (доколкото си спомням такава ни беше уговорката с тях). Къде да препратя писмото, за да се качат на сайта? А и моли да й пратим инфо и снимки от кръглата маса, защото не са получили нищо.

Общи условия

Активация на акаунт