БЕзплатна почивка - готина идея за семеен икономи4ен отдих

  • 8 503
  • 88
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 427
Не,да ти кажа честно Невша дори не си я спомних.Мислех си че си някъде в чужбина ,но че не си упоменала в инфото.
Що не каза че си във Варна,преди месец точно бях там. Wink

# 61
  • Мнения: 13 512
Не,да ти кажа честно Невша дори не си я спомних.Мислех си че си някъде в чужбина ,но че не си упоменала в инфото.
Що не каза че си във Варна,преди месец точно бях там. Wink
е, като дойдеш след месец,ще знаеш.  Wink

# 62
  • Мнения: 907
Давам леко разхвърлено и лекьосано обиталище с 4 колелета (вкл. детски), 2 тротинентки Mr. Green в Цюрих за чисто и подредeно с микробус   в скандинавските страни, Испания , Бахрейн, Арабските Емирати (бе където е Ноя), Сингапур, Северна и Южна Америка (това след 2г поне)  Grinning.

# 63
  • Мнения: 2 427
Меги кефиш Mr. Green!
Мистик и аз съм същата порода Blush.
Чувствам обаче как след година ще се изтупам при Звезди с връзка ключове в ръка,ще и ги дам и ще се нанеса в жилището и като Кума Лиса.Защо ли толкова много ме привлича тази страна?!Колко часа е до Амстердам newsm78?

# 64
  • Spain
  • Мнения: 3 750
4есно казано не мислех 4е някои ще ме вземе насериозно оба4е така като гледам дори от тук можем да направим нещо Simple Smile . сега ми остава да придумам мъжа ми . надявам се другата година да успеем да пооправим жилището и  пак ще си поговорим Simple Smile  Mr. Green .
сериозна съм  Wink
 много сте готини - ами Лиске скрии ги тези компомати или си ги вземи с теб Simple Smile .
в моя реклама да кажа на 1 4ас път с кола от морето сме (70 -90 км  от Мар Менор ) има и  още екстри

# 65
  • Мнения: 11 327
Монда, заменям 2-3 вечери у вас другата седмица за една седмица у нас. На един хвърлей сме до Люксембург Praynig

# 66
  • Мнения: 1 630
Не бих си оставила къщата на непознати.
Евентуално свекърите ми биха могли да
поостанат, ако ме няма, но те винаги са
много мили и всеотдайни в поддръжката
на домакинството. Чужди хора едва ли бих
приела, току виж открили дневниците ми
и ги публикували. Да не говорим за другите
ми тайни и загадки. Ревниво си пазя тила.
Иначе отдавна знам за този вид почивки.

Аз пък съм определено по-съгласна чужд човек да спи в къщи от колкото свекърва ми.
Нищо против жената нямам, но много по-слабо ще се развълнувам,
ако някоя от вас намери под някое легло захвърлен мръсен чорап от колкото от нея  Mr. Green

# 67
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Зна4и замяната Виена-Рим уредена bowuu  bouquet

С най-голямо удоволствие!  Simple Smile

# 68
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
И аз да си кажа - Бг , на село , къща , стара , външен кенеф , но има чар - пикаш и гледаш звездите , двор- голям , със зарзавати всякакви и бостанче , разполагайте се колко ви е кеф , разхвърляйте , живейте както ви е угодно , берете и яжте на корем , хранете кокошките , кучето и котките , събирайте яйцата , давам и Корса - суинг за разходки до близки градове и местности - В.Търново , Горна Оряховица , Лясковец , Елена и т. н. пазете техниката за друго не ми е жал - подлежи на ремонт - някой ден !  Ходи ми се - за чужбинско нямам пари , но да поседя в София или в др. от по-големите градове - може... който иска да си каже - това е

# 69
  • Мнения: 3 461
Давам леко разхвърлено и лекьосано обиталище с 4 колелета (вкл. детски), 2 тротинентки Mr. Green в Цюрих за чисто и подредeно с микробус   в скандинавските страни, Испания , Бахрейн, Арабските Емирати (бе където е Ноя), Сингапур, Северна и Южна Америка (това след 2г поне)  Grinning.

Меги, на драго сърце Hug, само да го съгласуваме с Мондиното идване. Laughing

Пепи,  само за рекламен агент си. Задължително обаче трябва да останеш там докато гостуваме, ти си основния колорит.

gioia, искам и при теб, но да се видим  за малко и да поканим Макдирокчето.

# 70

gioia, искам и при теб, но да се видим  за малко и да поканим Макдирокчето.

аз пък съм навита на един гинес тур по земите на мъжа ти  newsm53

# 71
  • Мнения: 3 461

gioia, искам и при теб, но да се видим  за малко и да поканим Макдирокчето.

аз пък съм навита на един гинес тур по земите на мъжа ти  newsm53

В средновековен замък или bed&breakfast? Mr. Green

# 72
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Цитат

Пепи,  само за рекламен агент си. Задължително обаче трябва да останеш там докато гостуваме, ти си основния колорит.

.
   е за който ни иска - оставаме , но да знаете че на входа си пише - "Добре дошли в къщата на лудите " - имах доброто желание да изведа лудите поне , но щом ни пожелавате оставаме - да няма оплаквания ...моля , моля ....рекламации не приемам... Joy Heart Eyes

# 73

gioia, искам и при теб, но да се видим  за малко и да поканим Макдирокчето.

аз пък съм навита на един гинес тур по земите на мъжа ти  newsm53

В средновековен замък или bed&breakfast? Mr. Green

зависи къде е пъба  Mr. Green

а Макдироковата е в българско сега .........

# 74
  • Мнения: 3 461

gioia, искам и при теб, но да се видим  за малко и да поканим Макдирокчето.

аз пък съм навита на един гинес тур по земите на мъжа ти  newsm53

В средновековен замък или bed&breakfast? Mr. Green


зависи къде е пъба  Mr. Green

а Макдироковата е в българско сега .........

Със сигурност пъбовете са повече от местата за отсядане. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт