"Лятото дойде и ДЕКЕМВРИйчето се стяга за море!" - II част

  • 12 287
  • 284
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 1 424
ха здравейте и от нас!
ние вече сме в ямбол, ния е леко болна и аз съм доста спечена Sick
жижо много сладък в този процеп  bouquet
desidm , избери си дрешки за  9-12 например. може и уолкър например newsm78 знам ли и аз Thinking

# 226
  • Мнения: 669
desidm ... може и уолкър например newsm78 знам ли и аз Thinking

може ли да ми го обясниш какво представлява  Embarassed уолкър  newsm78

# 227
  • Мнения: 3 324
Деси, с количките - как сте? Бънджи? Автомобилче / моторче ....

# 228
  • Мнения: 376
Деси и аз мисля, че една по-хубава моторизирана количка или джип ще ви дойде добре.......това си е мое мнение де.  Grinning

Муунлейди извинявай ама ние не искаме да влизаме в спор, щото наш зет много си е готин, но все липсва.....та решихме да кривнем малко и ей на Пешката ни хареса  Joy

Шемет на нас ни подариха цялата поредица с приказките на Уолт Дисни и са си със същите картинки като на анимационните им филмчета. На мен много ми харесват. Та отзад на книжките си пише: "Уолт Дисни в поредицата", а издателсвото е "Чародейства".

# 229
  • София
  • Мнения: 1 424
desidm ... може и уолкър например newsm78 знам ли и аз Thinking

може ли да ми го обясниш какво представлява  Embarassed уолкър  newsm78
http://www.fisher-price.com/us/products/thumbnail.asp?from=ToysB … p;catname=Walkers
ето такова нещо - бебето като проходи, да се подпира и да го бута. свири, дрънчи, свети и т.н.
обаче и идеята на ива бебе е по - готина - за количката  bouquet тъкмо ще се вместите в 200 лева перфектно. уолкърите са по - евтини.

# 230
  • Мнения: 3 324
Деси, а може просто да ви ги дадат на ръка - ако имате нужда... На нашата сватба, бяхме помолили всички да ни дадат подаръците в брой, защото си имахме дом обзаведен от...до. Повечето така и направиха и си подарихме страхотна екскурзия, е - имаше и такива дето "неразбрали", та имам 3 скари и 2 евтини прахосмукачки (вече ги нямам, де - щот им видех сметката).

# 231
  • Мнения: 669
благодаря ви за отговорите май се спирам на колело или кола някаква
а за пари в брой малко ми е кофти да им кажа "дайте ми пари"  hahaha

# 232
  • София
  • Мнения: 1 424
благодаря ви за отговорите май се спирам на колело или кола някаква
а за пари в брой малко ми е кофти да им кажа "дайте ми пари"  hahaha
кажи, че приемаш валута всякаква - левове, евро, монголски тугрици hahaha майтапя се де Blush

# 233
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Шемет на нас ни подариха цялата поредица с приказките на Уолт Дисни и са си със същите картинки като на анимационните им филмчета. На мен много ми харесват. Та отзад на книжките си пише: "Уолт Дисни в поредицата", а издателсвото е "Чародейства".
Точно нещо такова искам да взема - хем да е с готини картинки хем да е с хубава приказка към картинките.
desidm днес гледах в Пигис хаус коли - много готини за малко над 200лева джипа беше повечко. Иначе имаше интересни играчки, но за по-големи ама все пак ние растем - естакади разни за колички и влакчета, кухненско оборудване, разни работилници... все едни такива интересни неща.

# 234
  • Мнения: 669
desidm днес гледах в Пигис хаус коли - много готини за малко над 200лева джипа беше повечко. Иначе имаше интересни играчки, но за по-големи ама все пак ние растем - естакади разни за колички и влакчета, кухненско оборудване, разни работилници... все едни такива интересни неща.
shemet_neveroiaten аз съм от прованса и пигис хаус не ме устройва извъобще  hahaha

# 235
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
shemet_neveroiaten аз съм от прованса и пигис хаус не ме устройва извъобще  hahaha
Абе нямах предвид магазина конкретно, а играчките - тях сигурно ги има и по други магазини.

# 236
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
Едва сега смогвам да седна и да напиша, колко се радвам и аз на всяка срещичка с мацки и бебоци! То от четвъртък колко вода изтече де, ама карай! Снимките са много  сладки! Пак да се съберем, и по-честичко!
Пък днес и Свиленката я направих каскадьорка  Sad Тупна от леглото докато разбера какво става... Не плака много, после се и смя, но аз си изкарах акъла...
И едно предложение за темичка на лятна тематика:
Слънцето пече, морето се вълнува, ДЕКЕМВРИЙЧЕ сладко щъка и палува!
Лека нощ и сладки сънища!  Hug

# 237
  • Мнения: 3 695
Здрасти от мен,
2 дни чета и с голям зор изчетох всичко, но честно казано очаквах най-малко 2-3 теми да изпишете, докато ме няма, а вие само 1, така че не се оплаквам Wink
Изкарахме страхотно на Велинград - минерални басейнчета - вътрешен, външен, карти, табла, федербали, тенис на маса, масажи - ръчни, подводни, разходки, кръчми, ... изобщо не усетих кога е минала една седмица. Най-важното - компанията ни беше супер - семейството на най-добрата ми приятелка, също с бебе. Малките бебоци се наспаха на чист въздух от планината, а ние се нацопахме в басейните до насита.
Ето и снимков материал:
Ха, наздраве
Ех, живот...
Друго си е в собствен басейн
Жаба съм голяма
Когато съм най-зле, тъй да съм!
И накрая специално по искане на Шемет_невероятен няколко пейзажа:
цък1, цък2, цък3, цък4

# 238
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
И накрая специално по искане на Шемет_невероятен няколко пейзажа:
Много благодаря за красотичките - все още тая надежда да ги видя и на живо тази година ... ама да видим - май ще трябва да избирам между Банско и Велинград та избора ще е тежък.

# 239
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Деси вземете нещо такова



е верно че е за по-големички.......но нали ще растете .....

Общи условия

Активация на акаунт