"Лятото дойде и ДЕКЕМВРИйчето се стяга за море!" - II част

  • 12 280
  • 284
  •   1
Отговори
# 270
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
mamma didi бебенцето на приятелса беше с такива лишеи, ходиха на хомеопат, изписаха им нещо за мазане. Отдавна не съм я виждала и незнам до къде стигнаха с лечението, но мога да питам......

Последна редакция: пн, 16 юли 2007, 23:18 от Nikki_Ivanova

# 271
  • Мнения: 320
Шемет невероятен, в Бургас ли ще идвате? Party
Тини мини, хич не я виждам скоро попарата въведена при нас, пък не виждам и нужда честно казано....То си е хляб и вода. Naughty
ШамЕнет, аз като правя някакъв зеленчук на пара, слагам във водата малко морска сол, и в заланчука няколко капки зехтин. Peace А колкото за хомеопатията, аз съм превърженик, така съм се лекувала, ама на много близка прителка детенцето много си изпати...то и още пати, та ме е страх. До годинка и половина не беше боледувало въобще и я заведоха там заради пъпчици на лицето....ей от тогава това дете, вече 1 година е постоянно, ама постоянно ви казвам, болно.
Уж се води много добър този в Бс. #2gunfire Та не знам какво да правя и на кого да се доверя.
Еси, ние тиква не понасяме, а броколите как ги мааме.... Joy То тя само моркови и броколи иска.
Фифи, честито зъбчета и съболезнования за циците ти... Joy

# 272
  • Мнения: 1 212
Еси, ние тиква не понасяме, а броколите как ги мааме.... Joy То тя само моркови и броколи иска.

O- о - о, lady - moon - броколите с моркови си ни е запазена марка   feeding
То с морков и аз всичко бих могла да пробутам  Grinning

# 273
  • Мнения: 315
Поли Жекова Честит рожден ден!   newsm59

# 274
  • Мнения: 214
Абе момичета така като гледам май ние сме почти единствениете без събче все още имам едно въпросче на към всички вас които дечицата вече имат зъбки.Хапеха ли в началото докато са се кърмили опонетези които кърмят де да споделят опит за да знам какво да очаквам

# 275
  • Мнения: X
Здравейте, момичета!
Аз съм от октомврийките, но влизам при вас, за да ви почерпя за рождения ден на моята снаха Поли Жекова с ето тази фантастична тортичка! Да ни е жива и здрава! Да ви е сладко!

Тя има малко проблеми с нета, но скоро пак ще е с вас!
Лека нощ!

# 276
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Black_Kitty и ние нямаме зъбче.

А да ви се оплача, тази вечер като чистих ушите на Петър и като стигнахме до дясното така се разрева........ и сега пак се притесних. По принцип много  му харесваше да му чистя ушите, дори и да беше нервен,  като пъхна клечката и той целия застиваше и не мърдаше......Струва ми се, че  го боли ушенцето, а да съм бръкнала много на вътре, едва ли? Щото те нали клечките с ограничител. Прави ми впечатление, че от около седмица специално дясното ухо не дава много да му го пипам. Като го водих на доктор педи го гледа, и каза, че няма някакви промени в ушната мембрана, но тъй като е хремавичък /а нали уши, нос, гърло са свързани/ предписа капки..... Май утре ще ида да ги купя и да ги слагам, а мисля и дори да го заведа и на УНГ специалист.....
Гледах едно предаване по ТВ за едно детенце с болка в ушите, ми оказа се доста страшно и сериозно.......може би и за това съм се разтревожила толкова......
Как се слагат капки в ушите? Никога не съм го правила.......


Ние си хапваме за сега всичко с охота. Храна не ми е била отказвана до сега..... и от как захранвам, днес ни е първия ден без ако  newsm78

# 277
  • Варна
  • Мнения: 103

Аууу!
Абе, кортикостероидите за мен се чудеше лекарката дали да ми ги предпише, че имам някаква водна егзема на 2-та пръста на ръката!
Ако нямаш акъл - мажи! Недей, моля те! (и аз доживях да ме цитират в клюкарника заради тази ми реплика, хихихи)

Така, ето това е нашия хомеопатик, днес бяхме при него и ни изписа илачи, че нещо таткото е с хранителна алергия, а малкия е жестоко подсечен.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4360.msg470954


Оооооооооооооооххх,     недей така - моля те! Ако знам кое е най-добре за бебо това ще направя. Няма да го маже.... .... сега ще търся май хомеопат във Варна. Лишейчето... като спинка и като е спокоен почти изчезва, а като се събуди и като излезем на слънце и вятър тогава се зачервява... може да се пробвам и да не излизам един два дни на разходка пък може и да изчезне напълно, знам ли. Ама не ме плашете така моля Ви, аз и без това съм си голяма паника и се шашкам от най малкото нещо...

# 278
  • Варна
  • Мнения: 103
mamma didi бебенцето на приятелса беше с такива лишеи, ходиха на хомеопат, изписаха им нещо за мазане. Отдавна не съм я виждала и незнам до къде стигнаха с лечението, но мога да питам......

Ако не ти е проблем попитай я дали му се е отразило добре лечението, моля те!

# 279
  • Варна
  • Мнения: 103
Абе момичета така като гледам май ние сме почти единствениете без събче все още имам едно въпросче на към всички вас които дечицата вече имат зъбки.Хапеха ли в началото докато са се кърмили опонетези които кърмят де да споделят опит за да знам какво да очаквам

Не сте само Вие без зъбче и ние нямаме още. Обаче от няколко дни, по точно седмици така жестоко пъха всичко в устата и толкова много се лигави, а венците му са толкова подути  и бели и имам чувството, че всичките му зъби ще изскочат наведнъж.
Дали няма да има връзка това с лишейчето ни....  newsm78 Аз все с моите лишеи ...сигурно вече Ви досадих.

# 280
  • Мнения: 3 376
Бързам да пиша в темата преди да сте я заключили!Нямам време да чета много-много напоследък,Георги е ужасно кисел по цял ден,днес почти не плака и не е спал.Малкия също няма зъбче,в тръпнещо очакване е.
Да ви пита мами кога да дам да пие от чашка?Защото го виждам,че отдавна му е интересно и като му подам си я хваща и надига..Отидохме в един бебешки магазин с мъжа ми да пазаруваме нещо и аз исках чашка,започнахме да спорим,защото не беше съгласен и продавачката се намеси в спора,казвайки нещо от сорта на това,че е рано защото....не си спомням какво точно каза обаче защото бях много изумена от намесата в личния ни разговор и си спомням,че я гледах странно докато обясняваше,ама аз като съм ядосана не чувам нищо Mr. Green Баба му и тя му давала и той много се кефел,но ми каза,че повече не искала да му дава ,защото щял да се отучи от шишето и нямало да иска да пие от него?Вярно ли е това нещо?Ами и да с еотучи не мога ли да му давам млякото от чаша или?Моля не изумявайте четейки въпросите ми/особено втория/Просто никак,ама никак не съм наясно Rolling Eyes
Нашата русенска срещичка нещо пак се поотложи май Sad Майче стискам палци Ели да се оправи скоро и като стане докладвай,за да се сберем най-накрая Peace

# 281
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Не мисля, че ако Георги пие от чашка, после няма да иска шише. Не съм чувала за такъв феномен поне. Но да предположим, че е възможно... вземи му една чашка с мек накрайник и нека си пие така детето. Ако чашката е без накрайник т.е. ако е обикновенна чашка единственото, което може да си навлечеш като проблем е да ти се олива като пие......
А за и бебоците на нашата възраст вече е време да проявяват интерес към различни такива приспособления......накрайници, сламки и дори дозаторчета.....

# 282
  • Мнения: 520
Аз съм взела чашка / с мек накрайник/ но изобщо не проявява интерес!

# 283
  • София
  • Мнения: 1 424
здравейте и от нас  bouquet
и ние имаме чаша с мек накрайник, но още не съм я давала на ния. и аз не знам защо newsm78
Nikki_Ivanova, ния проявява голям интерес към сламки, но да ги лапа само и дъвче. за ухото много внимавай, защото е доста коварно Sick
да ви се оплаквам ния постоянно има по малко температура - 37.1, 2 до 3 стига. идва доктор - нищо й няма. може зъби да е, но двата й зъба излязоха толкова безпроблемно, но педито вика, че всеки зъб си е за себе си. рових из нета, че това било нормална температура, ама знам ли newsm78
Абе момичета така като гледам май ние сме почти единствениете без събче все още имам едно въпросче на към всички вас които дечицата вече имат зъбки.Хапеха ли в началото докато са се кърмили опонетези които кърмят де да споделят опит за да знам какво да очаквам
не сте единствени без зъби. ния я кърмих до излизането на втория зъб,а първият беше бая едър вече. обаче не хапе - знае си, че там е манджата. обаче ако се унесе да заспива и забрави, че това не е биба, си забиваше зъба #Crazy

# 284

Общи условия

Активация на акаунт