Спряхте ли си децата от ясла/дг през лятото?

  • 4 303
  • 95
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 647
За съжаление няма кой да ги гледа и не мога да ги спра от ДГ. Само през август за почивката 10 дни и пак на градина ! Добрата новина е , че на тях много им харесва там и ходят с голямо желание .

# 46
  • Мнения: 4 451
Не, но мисля през август да я оставя малко у дома.

# 47
  • Мнения: 3 537
не,ходи си

# 48
  • София
  • Мнения: 18 679
Спрях го. Той самият искаше да ходи ваканция при бабите си, съобразих се с неговото и моето собствено желание. Той е живял до втората си годинка в Плевен и там му е...как да кажа...абе чувства си го "у дома". Липсват му бабите и дядовците, познатите места за игра, иска си да е там, те също имат нужда да прекарват време с него. А аз, макар че ми лиспва, се наслаждавам на спокойствито и свободата си Mr. Green

# 49
  • Мнения: 1 426
Ами не, само по време на редовната ми отпуска...

# 50
Спрях ги! Децата имат нужда от ваканция.Тези сборни групи раждат само  невротици.Не мога да си обясня  защо ходят лятото на градина деца,чиито майки са в къщи с малките.Децата разбират, че са изолирани и са предпочетени по малките.Ужасно страдат децата,но как могат да разберат това майките.....Никъде в Европа не ходят цяло лято на детска градина,а само до 1 юли,ние продължаваме с руския модел,само осата и по една рубашка да им купим.........

# 51
  • Мнения: 2 732
Спрях ги! Децата имат нужда от ваканция.Тези сборни групи раждат само  невротици.Не мога да си обясня  защо ходят лятото на градина деца,чиито майки са в къщи с малките.Децата разбират, че са изолирани и са предпочетени по малките.Ужасно страдат децата,но как могат да разберат това майките.....Никъде в Европа не ходят цяло лято на детска градина,а само до 1 юли,ние продължаваме с руския модел,само осата и по една рубашка да им купим.........
Shocked

# 52
  • Мнения: 2 978
Спрях ги! Децата имат нужда от ваканция.Тези сборни групи раждат само  невротици.Не мога да си обясня  защо ходят лятото на градина деца,чиито майки са в къщи с малките.Децата разбират, че са изолирани и са предпочетени по малките.Ужасно страдат децата,но как могат да разберат това майките.....Никъде в Европа не ходят цяло лято на детска градина,а само до 1 юли,ние продължаваме с руския модел,само осата и по една рубашка да им купим.........

 ooooh!
Ние от скоро сме в Европа..има време да станем по Западен модел-споко newsm78 Twisted Evil
А и още нещо, доколкото разбрах сборна група с повече от 15 деца не се позволява, за какви невротици говорим, след като през другото време са 27деца?



След като се плеснах, да кажа по темата. Mr. Green

Не съм я спряла, защото няма кой да я гледа.
Няма да ходи само август, защото  няма да работят. Едвам навих бабите (да си направят графика според нас..  Blush) да ни помогнат...първата седмица сме отпуск, втората е с едната баба, а следващите две с другата...Много е трудно, но няма как.

# 53
  • София
  • Мнения: 5 059
Не, освен за двете седмици, в които и ние с таткото сме в отпуск.
Няма кой да го гледа, а и макар и в сборни групи,  има си режим, добра храна и деца. В големите жеги не ги изжвеждат навън.

# 54
  • Мнения: 3 537
когато не ходят на градина за месец,само чревен ли си минава? newsm78

# 55
  • Мнения: 3 356
През половината от месеца,през който почива яслата ще бъде с нас на море,през другата-при бабите .Дежурната ясла ни е далече и не мога да се разправям да го водя и взимам.

# 56
  • Oslo
  • Мнения: 659
Спрях го докато съм в отпуск, в края на месеца се връщам на работа, а той - на градинка!
Иска ми се да не ходи цяло лято, но няма как да стане.

# 57
  • Мнения: 1 230
Напротив - даже я пуснах за първи път на ясли.. Мама трябва да работи ...

# 58
  • Мнения: 2 255
Тези сборни групи раждат само  невротици.Не мога да си обясня  защо ходят лятото на градина деца,чиито майки са в къщи с малките.Децата разбират, че са изолирани и са предпочетени по малките.Ужасно страдат децата,но как могат да разберат това майките.....Никъде в Европа не ходят цяло лято на детска градина,а само до 1 юли,ние продължаваме с руския модел,само осата и по една рубашка да им купим.........
#Shocked
Да ама в Европа-та дето сме се забързали - доста майки не работят или пък са на половин ден #Crazy
А ние какво  Thinking да не ходим на работа ... или да "спазарим" отпуск по 2-3 месеца  Shocked нема лошо... ама надали някой шеф ще се навие  Mr. Green
Що все с чуждата паница западна руска американска се мерим  Sick просто у нас това е реалността - повечето майки с малки деца работят и безкрайните ваканции на ДГ са кошмар  #Silly затова и сборната група ако въобще я има понякога е като "подарък"  Tired Face

# 59
  • Мнения: 4 406
бих го спряла, ако имах отпуск за ползване, и бих си го гледала. отде такъв шеф, че да ми позволява 2 месеца да почивам???

Общи условия

Активация на акаунт