СЕПТЕМВРИйчето багажа стяга с усмивка - ще ходи на почивка

  • 9 312
  • 297
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 242
СРЕЩА на 30.07.2007 год. в 19:30 ч.
Пицария МАНИЯ на ул. 11 август №32
Мераклии за участие в конкурса по надприказване и бързо изпразване на чашката  :
 Hug Марис!, Пипи!, Фрида!, Лулу!, Оля!, Блонди!, Мечо!, Пипиоле!, Уини!, Дейзи!, Даниспорт!, Тайги!, Еци!, Съни!, Рукси!
 newsm78 Ради?, Галл?, Рошко?, Светлили?, ТедиД?, Нати?, Нуфаро?, Евичка?, Ева77?, АниК? 
   
Атаката продължава  Mr. Green

Имаше и няколко нови мами, които не съм заприходила  Mr. Green Някой има ли ги записани  newsm78 Моля помагайте  Hug Hug Hug

Алекс, честит рожден ден   bouquet Любов, късмет, прекрасно бебенце и много здраве ти желая  Hug [/color]

Praynig да оздравяват дечицата много бързо!

Пепа, то при вас и времето просто страховито. Като гледах снощи новините се уплаших  Sad

Еци, прекрасни снимки  Hug Романтична забежка, а  Heart Eyes Дали няма да има скъп спомен от там, който да приличи след време  Hug

# 286
  • Мнения: 739
Алекс, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН и от мен. Много здраве, щастие и хубави моменти с любимите хора  Hug  bouquet

Рукси, не се бъзикай  Twisted Evil, няма такива спомени да има  Joy. Засега ми стигат.  Heart Eyes

# 287
  • Мнения: 1 052
Алекс и от мен честито!

# 288
  • Мнения: 3 595
Алекс Честит Рожден Ден! Бъди много здрава, щастлива, обичана и желана! Прекрасна и лека бременност и да гушкаш едно сладко бебче като му дойде времето!

Кеми, Пепи целувки за малките мъже и да се оправят бързо!

Еци изглеждаш просто зашеметяващо! Аз повече твои снимки няма да гледам, докато не отслабна малко Embarassed Направо престъпно добре! И на море и в Испания Whistling Все забранени думички за мен Mr. Green Давай снимки и на малкия голям човек  Hug Сигурно е станала голям бонбон като майка си  Heart Eyes

# 289
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Честит Рожден Ден Alexsandra!
Да си жива, здрава и засмяна!
Желая и леко раждане  Hug



розовото е да сме в тон с бебчо Heart Eyes

kemy
Миличък Мите Hug

# 290
  • Пловдив
  • Мнения: 14 061
Алекс, честит Рожден ден! Много щастие, късмет и любов!!!

# 291
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Малко нови снимки и от нас
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=152325&photo=14

# 292
  • Мнения: 3 595

Да я нацелуваш от нас  Heart Eyes Мечтая си вече и Елито да има такава косичка  Mr. Green Красавица абсолютна!

# 293
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Да я нацелуваш от нас  Heart Eyes Мечтая си вече и Елито да има такава косичка  Mr. Green Красавица абсолютна!

аз пък планирам да я поотрежа, че много жега  newsm78

# 294
  • Пловдив
  • Мнения: 14 061
Да я нацелуваш от нас  Heart Eyes Мечтая си вече и Елито да има такава косичка  Mr. Green Красавица абсолютна!

аз пък планирам да я поотрежа, че много жега  newsm78

 Тайги, а Рали ще стои ли да я подстрижете? Че и на мен ми минава такава мисъл, много е дълга косата на Приси и много се изпотява, уж я връзвам на конска опашка, ама тя си маха ластиците от време на време. Но като знам че едва бретона и режа, че не застава на едно място ме е страх да не я заколя  Laughing

# 295
  • Мнения: 5 393


ЧРД, Алекс!Здраве, щастие, любов,веселие и лека бременност!

# 296
  • Мнения: 393
taigi, не я подстригвай много е сладка Heart Eyes Heart Eyes

# 297

Общи условия

Активация на акаунт