Споделете 14

  • 19 627
  • 937
  •   1
Отговори
# 915
  • Мнения: 918
Аз изпих две кайпирини току що! Мога и на теб да ти направя Sunglasses

Изглежда добре Grinning Простете невежеството ми, но какво има вътре? Embarassed

Натрошен лед, кафява захар, лайм, и кашаса(бразилска ракия)

# 916
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
МГМ намери ли някаква работа? Виждам една оферта за 20-30 дни.
МГМ-то Wink любезно ми сътрудничи от известно време насам, току-що й натресох поредната поръчка от днес за утре, дано ни изтърпи Blush

# 917
  • Мнения: 803
Натрошен лед, кафява захар, лайм, и кашаса(бразилска ракия)

 Oha! А кашаса-та дали я има в големите супермаркети? Или мога да я намеря и в кварталния магазин за алкохол?
Много съм непросветена, хич не ги разбирам тея алкохоли Crazy

# 918
  • Мнения: 488
Калински, поздравления, знаеш, че ти се възхищавам! Успех и занапред много повече и по-интересна и доходна работа!

Споделям, че ми писна от работа, или по точно от ходене на работа. Искам почивка и да се махна от тоя скучен и горещ град!

Бианка, честита бременност!

# 919
  • Мнения: 3 835
Аз пека солен кекс!

# 920
  • Мнения: 1 230
Да почерпиш виртуално  Mr. Green като стане готов ...

# 921
  • Мнения: 3 835
Айдеееее на кексааааааа! Hug



Биричка! Mr. Green Joy



В спамо-чата бомба е паднала, ай на вас да ви е сладко! Hug

# 922
  • Мнения: 803
Тео,изглежда супер! Ще си взема 2 парчета,ако може Embarassed

А, на 2рата снимка момичето най-вдясно толкова много ми заприлича на Дуци на първ поглед, че си помислих,че е снимка от форумска среща Mr. Green

# 923
  • Мнения: 2 196


А, на 2рата снимка момичето най-вдясно толкова много ми заприлича на Дуци ...
И аз си помислих същото. Laughing

# 924
  • Мнения: 3 835
Тео,изглежда супер! Ще си взема 2 парчета,ако може Embarassed

А, на 2рата снимка момичето най-вдясно толкова много ми заприлича на Дуци на първ поглед, че си помислих,че е снимка от форумска среща Mr. Green

Аааааа, Дуци е по-хубава. Hug

# 925
  • Мнения: 2 212
Аааааа, Дуци е по-хубава. Hug
и не пие  Mr. Green

# 926
  • Мнения: 3 835

Да да, виж я как се налива. Че и се ухилила до ушите.

# 927
  • UK
  • Мнения: 3 959
Хей хора, много сте изписали днес... Не съм чела задните страници, нямам време.

Споделям, че съм уморена и не мога да се съсредоточа, затова утре ще ставам рано за да си свърша работата, която не успях днес. Излизах днес, ходих сто километра в най топлото, бях със Стоян и една негова приятелка, за която не знам дали съм споменавала, но на нея и стана много лошо и припадна в двора на НХА, ама се оправи де, кръвното и беше паднало много.

Ъъ, днес как избеснях, не е истина. Със Стоян отиваме до CTramell и после той решава да вземе такси за да не чака за автобуси и тн. Първо че таксиджията беше заврял апарата така че да не се вижда колко пише, после че от Химическия Факултет до Билла на бул. България той ни прекара през на майка си г*за и накрая му е взел 13 лева за това. И на всичкото отгоре, когато аз слязох от таксито тоя простак му казал "Много хубаво момиче, що не го ебнеш?" !!!!!!!!!! Побеснях, ако бях запомнила номера на колата щях да вдигна скандал в ОК Такси, ама откъде да знам че глупака му с глупак... Офф, ядосвам се.

# 928
  • Мнения: 803
Кю-то ми пустее тази вечер...А как искам да си поговоря с една приятелка, която е в Германия..ехххх..
Докато я чакам евентуално да се появи минах от Бакарди на водка със сок от манго - ммммм, много приятно Wink

# 929
  • Мнения: 1 533
Не върви пиенето без Сопранов - Каппо ди тутти каппи. Ходих до магазина за тоник по тъмна доба. Връщам се, забърквам - няма лимон Tired С резенчета нектарина пак влиза добре. Спаднаха ми жизнените показатели, май ще си лягам.

Общи условия

Активация на акаунт