Остана заведение да изберем и БУРГАСки мами да се съберем!

  • 14 072
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Хайде сега и ти - ще издържиш, и там е за хора. В патологията е по-добре от родилното определено. За горещото е горещо ама какво да се прави, жертви трябват. Аз в родилно се изпържих в собствен сос  ooooh! имаше баня ама с тази операция няма как. Така че стискаш зъби и всичко ще мине. По добре да те наблюдават щом се налага.

# 286
  • Мнения: 164
Люси сега ти погледнах лентичката и не се стърпях да докладвам Joy- днес Павелчо става на 1 годинка,1 месец, 1 седмица и 1 ден!! Много яко! Колко много единички!  Hug

# 287
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 535
аз пък преди малко имах посещение от личната щото вдигнах кръвно -биха ми нещо от което се попиках ужас.И съм сама с Ники  Sick баща му е в Поморие .Кво става аз кръвно никога не съм вдигала.

шушонче много се радвам че всичко е минало ОК

herelina -Божкееее ама то не останало.Не съм сигурна но събота и неделя може да се прибереш но то там има душове и  е много по чисто от родилно.

# 288
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
добре дошла шушон4е!
радвам се много ,4е зву4иш добре.аз съм следващата,и моето секцио ще е тази седмица.
хери,не виждам защо да влизаш в  патология,ако бебето тръгне по рано,викаш си доктора и те оперира по спешност.в патологията само ще се нагледаш на какво ли не и ще пукнеш от жега.и мен ме бяха вкарали там за първото раждане за преносване  и още ме е яд ,4е влязох.но решението си е твое.там наистина е 4исто,акушерките са любезни,но си е болница.а като нямаш проблеми,за какво да лежиш.

# 289
  • Мнения: 4 546
уф и аз това се чудя. тоз нередовен цикъл ще ми излезе през носа  Close
мама21, сигурно е от жегите , пази се  Hug

# 290
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 535
marianamama -верно че ти си на ред. Hug

# 291
  • Мнения: 1 701
Утре и нослетата няма да си покажем! Laughing


Аз ка'т приказвам ...

# 292
  • Мнения: 48
Честито на всички рожденници, именици, новодошли и завърнали се /на някой на патерици, ама не смогвам да ви чета редовно/!
Пожелавам на всички много здраве и щастие, повече усмивки и положителни емоции!
На тези, които са "на ред"  Wink много лесно и безпроблемно раждане и един здрав малък форумски мъж да се появи тази седмица. Като се замисля - и аз бях на тази вълна точно преди една година  Grinning

# 293
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
madllen - добре че си ти  Heart Eyes, че аз  Whistling - да пропусна такъв дпециален ден за малкия  Grinning

Аз да ви се оплача  Sad, ние пак вадим зъби и то с доста сополки, а този път в комплект и с кашлица  ooooh! ... Аман вече  Confused

Момичета, ние сме на 15та страница  Whistling .... да не ни затворят темичката преди да отворим нова  newsm78
Някакви идеи за заглавие  Grinning

# 294
  • Мнения: 2 577
............Някакви идеи за заглавие  Grinning

ми явно няма и пак аз ще мъдря нещо  newsm78

хайде
заповядайте  Hug

Общи условия

Активация на акаунт