Остана заведение да изберем и БУРГАСки мами да се съберем!

  • 14 203
  • 294
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 546
marinamama, стискам ти палци да задържиш да понеделник. добре, че си в деветия вече

# 91
  • Бургас / Славейков
  • Мнения: 771
Марияна мама стискам палци всичко да е наред.Шушончето благодаря за отговора на въпроса ми беше ми от голяма полза.Днес пак водих мими напреглед и ние все сме счервено гърло уж нищо и няма пък тази сутрин се събуди скашлица и сополи..Знам ли и аз вече какво и е?

# 92
  • България
  • Мнения: 3 622
Марианамама, на една от нашите майски мами, след такива силни контракции и болки в 8-ми месец, бебенцето се обърна от седалищно в главично положение. Дано и при теб да е така. Но все пак ако продължават  контракциите мож да се обадиш на лекаря. Дано всичко е наред  Praynig

# 93
  • Бургас
  • Мнения: 5 752
Аз ще си остана в града, ама няма кой да ми гледа малкия  Sad Татко му има работа в Ахелой и няма на кого да го оставя.
Марианка дано всичко е наред. Че пак ще ставам леля   bouquet Мале кой като мен  Grinning

# 94
  • На морето!
  • Мнения: 5 792
Мариана,стискам палци и аз да изчака бебока  Praynig

# 95
  • Мнения: 2 577
marianamama как си?

стискам палци всичко да е ОК  Hug

а ти лягай и почивай повече Simple Smile

# 96
  • България
  • Мнения: 3 622
Добрютро, защо никой не е писал. Само аз ли скучая и се ровя в нет-а в този хубав неделен ден? Поне да побутна темата. Laughing
марианамама, пиши като имаш възмжност как сте.

# 97
  • Мнения: 82
Добро утро и от мен,аз сега се събудих!!!

# 98
  • Бургас
  • Мнения: 1 246
Марианамама как си? Надявам се всичко се е разминало, иначе като гледам като нищо ще се засечем в болницата. На мен секциото ми е във вторник и страшно ми е нервно  Sad

# 99
  • Мнения: 5 539
Шушонче, стискам палци във вторник всичко да мине леко и успешно!
Кой ще те оперира - Георгиев ли?

# 100
  • Мнения: 5 183
И аз стискам палци на Марианамама и Шушон4ето!

# 101
  • Мнения: 2
Здравейте мами от Бургас! За първи път се включвам в този форум. Аз също съм от Бургас, по точно от Зорница. Не знам само как става добавянето в началото на страницата, затова Ви казвам моите данни : очакван термин : 3 октомври 2007, казаха момченце (пък ще видим какво ще излезе Wink ). Това е засега от мен.  bouquet

# 102
  • Мнения: 82
Здравей Лолипоп,приятни минути с нас и добре дошла!

# 103
  • вкъщи
  • Мнения: 2 466
здравейте!
не съм родила,разминах се този път.цял ден сме по гости и на пазар.сега съм в свеки,ще оставим теди за 2 дни.утре съм при георгиев на преглед и ще решаваме какво ще правим.все още се надявам да родя нормално,ако се обърнем.
6u6on4e
стискам ти палци,като се прибереш да пишеш как е минало.те ще те изпишат в неделя сигурно.мойта приятелка,дето я оперираха във вторник в неделя  я изписаха.

# 104
  • Мнения: 226
Вери, Мамичка Яничка, lucyl30 благодаря ви за предложенията! Това за Медово е много интересно и следващия път ще го включа!
Днес моя сладунко се обърна за пръв път! (хм, търсих емотиконите с търкалящи се бебета, ама не ги открих newsm78)Дори успях да увековеча събитието с малко клипче! Е, ръчичката му остана отдолу и пъшкаше тежко, но успя! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт