Декупаж (салфетна техника)- 4

  • 45 495
  • 354
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: X
Ми то пак е тяхно, бре, жено!Не съм влизала там да проверявам.Ух, шматка! ooooh!

# 286
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
аз съм по-голяма  Crazy -не знаех, а уж до скоро живеех на 20 м. /не в църквата/

# 287
  • Мнения: 237
Сега пробвах в руската енциклопедия/ не съм толкова добра по руски/ . Пише ,че се изработва от ориз и прилича на попивателна хартия. Ако съм превела правилно.

# 288
  • Мнения: 237
Откъде да намеря тази хартия от обувки.

# 289
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Кампари ама аз сега се размислих след като писах, ти не знам дали ме разбра за кой магазин говоря, не този който е залепен до Армсронга, а е до църквата- на същата улица по нагоре, минаваш пиреус и пише галерия или нещо такова продават бои, картини и т.н. една баба продава там

# 290
  • Мнения: X
аз съм по-голяма  Crazy -не знаех, а уж до скоро живеех на 20 м. /не в църквата/

 hahaha hahaha
Да, бе, сега се сетих за кой магазин ми говориш.Ще го преслушам при следващото излизане  в тази посока.

Orkud ,  от магазините за обувки.В кутиите вътре има.Обувките са опаковани с  хартия.

# 291
  • Мнения: 1 408
Ама вие половината декупажистки сте от Бургас! И магазини специални си имате Thinking Не е честно! Cry В Стара Загора нито има магазини, нито някой е чувал за декупаж newsm45

# 292
  • Мнения: 311
Горката,сещам се за книжарница ДАЛИ но е в Пловдив в старият град имаше доста неща салфетки,хартия дори кутии най разли4ни . Peace

# 293
  • Мнения: 237
А така. Аз пък съм по средата, от Ямбол. Не се притеснявай, това че сме от цялата страна е плюс. Ще си изпращаме материали, а и интернет има и ще си поръчваме.

# 294
  • Мнения: 1 408
 Hug ще трябва да си измисля път до Пловдив, а засега правя поръчки на ходещи често в София, но не е същото...

# 295
  • Мнения: 237
Мерси Кампари ! Никога нямаше да се сетя

# 296
  • Мнения: X
Fancy N , можеш  да си поръчваш от Мираж.Аз и друг път съм писала ,че материалите ,които се продават при нея са качествени и по-евтини от другите ,които се внасят.
 orkud , ти също. Доставката, от която и да е куриерска фирма е не повече от шест лева.Мисля, че толкова ще излезе, ама пак може да питате.

Мираж, можеш ли да ми кажеш как си определяш цените на готовото изделие.Ако не е много нахално ,разбира се. Praynig

# 297
  • Мнения: 1 408
Бързам да ви покажа първата си "поръчка" hahaha Пристига оня ден леля ми и казва:"Искам да ми направиш тези чаши с ето този мотив!" Бе тия клиенти много нахални smile3512 Направих й ги, какво да правя http://www.snimka.bg/album.php?album_id=151366&photo=19 Като бонус й направих и една поставка за свещ- тя стана по-хубава, естествено http://www.snimka.bg/album.php?album_id=151366&photo=21
Ами така става като всеки си пъха носа в изкуството rotfImbo hahaha

# 298
  • Мнения: 1 408
И благодаря на всички за подкрепата и съветите! Hug

# 299
  • София
  • Мнения: 983
Мираж, между 13.08 и 23.08 ми се очертава ходене до Варна, та много ми се ще да те посетя  Hug Ще  бъдеш ли в магазина през това време? Дано да не ти улуча отпуската  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт