Юлското човече стана на годинка вече

  • 9 941
  • 301
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Честит Рожден Ден на Макси,Тошето и Даниела



за Мамите



Ох,много реве ooooh!

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Набързо да попиша Mr. Green

Пиги,страшни торти Wink
Арлина,много се радвам за вас Hug
Ели83,хубаво че каза за детските,че съвсем бях изключила ooooh!
Ети31,ти си най-най-най добрата майчица,за твоята рожба.А,тез пусти чури........направо се сбърках и аз.нашата не е забелена още,часната ми педка казва лека,полека да я правим тази процедура и аз така.дано да няма цепене после Praynig Praynig Praynig

Сузи_А,къде беше Р.Д на Жорко Thinking
Майра,блазе ти Whistling

Момичета нещо Варненската среща е на път да се разпадне.
И тук моля всички желаещи  да потвърдат че ще дойдат,за да мога да направя резервация/евентуално/. Rolling Eyes
Ако искате може и така да се срещнем ,и да тръгнем накъдето ни видят очите  Mr. Green
Айде че време не остана Confused

# 32
  • Мнения: 502
Честит рожден ден на Максим, Тодор и Даниела!
Да са здрави и палави, винаги усмихнати и весели деца!
Прекрасен празник днес!


Чакаме Макси и Тошко на варненската среща!

jorjito, няма да се отказваме сега на финала. Щом има 11 желаещи мами, значи се очакват 11 бебета и поне 20 мами, татковци, каки и батковци. Значи резервация ще трябва.
Хайде мами, пишете последно кой ще идва и кой не. 

# 33
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Jorji,в пицария Пицарела до Проектанска.Много е широко.
Аз най-много да съм  с двамата малчугани ,но за тях не са нужни места.

# 34
  • Мнения: 747
Честит рожден ден на Максим, Тодор и Даниела! newsm59  bigdance2 nbirthday
Да са здрави и щастливи, а родителите им да бъдат горди с тях!

Момичета, много благодаря за поздравленията, толкова се трогнах!  Heart Eyes
Бях се зарекла, че нито един рожден ден няма да пропусна да честитя, а тя каква стана... Вчера дори не успях да вляза да почерпя Embarassed
Ние сме на море и едва се добирам до компа. Вчера Елито ни изненада с най-точно изчисления момент на прохождане Laughing, че и на едно много интересно място- в Созопол, на стената Laughing
Надявам се всички сте на вълна безкраен празник Heart Eyes
Много, много ви целувам Kissing Heart

# 35
  • Мнения: 326
Привет

и аз появих на сцената  Joy. Първо искам да честитя на всичкиииииииии минали и настоящи рожденнии малки и големи. Желая им много, много, много здраве. Безкрайно щастие и много пари другото ще си го купите. На малките рожденници весели игри и лудории. Много да радвате мама и тати, каките и батковците.

Нашият рожден ден мина много добре. Бяхме 5 мами с 5 бебока. Повеселихме се, похапнахме, поплакахме (бебоците), радваха се скачаха с балоните беше си купон. Най-послушното бебе беше Даянка на мама НАН. страхотна е Дая  Party.
Ще пусна по късно снимки, че нямам време сега. Днес празника ще продължи с пълна сила. Чакаме бабите и дядовците и лелите. Довечера ще се повихрим с тях а утре отиваме да го кръстим Крисунчо на манастира. В понеделник заминаваме за Ахтопол. Напоследък съм в постоянна почтри депресия и не ми се пише. Затова много много се извинявам, че не съм честитила на никой до сега. Но не съм ви забравила и много си ви обичкам всички .

Предварително искам да честитя на Юл на Ели83 да е най-здравото и весело дете на мама и тати. Силно ви прегръщам Ели  Hug. Стискам палци празника да мине супер.   bouquet

Ние послучай годинката за 3 дена извадихме два предкътника. Не мога да ви опиша колко бяха кошмарни тия нощи, но и мъките не свършват де. Продължаваме набъбнали са още 4 зъба да видим колко още ще избият. Дали не са решили всички наведнъж да излязат направо незнам. Горкото ми детенце се измъчи.

П.П. ето и линк за част от РД няма я тортата, защото нямаше кой да снима само снимки с нея но по късно. http://www.vbox7.com/play:ef253f76

# 36
  • Мнения: 152
Честито на всички рожденици да са послушни ,весели и щастливи за много години напред.

Eli83  аз разбрах че ще получаваме писма уведомление кога да пускаме молба за детски иначе как ще помним цяла година кога точно да пуснем а твоята приятелка сигурно нея получела .

А що се отнася до пишите след случая който и аз имах не го бях пипала дълго време то се дезинфекцира от урината наистина че един път като се забели после редовно трябва но когато се получи така не исках да рискувам и 1 месец не го пипах от скоро почнах да го забелвам пак и не се е сраснало .Не знам след забелването много майки ми четяха лекции как трябва да стане и стигнах до извода че бавно бавно по малко е най ефективното когато е изведнъж стават лоши работи но нали за това са тези педита а не само проблеми допълнително да ни създават .Аз мой та за това щях да я сменям .

# 37
  • Мнения: 845
Честит рожден ден на Максим, Тодор и Даниела!

за вас мами:[/size]

# 38
  • Мнения: 433
Честит рожден ден на всички  пораснали малчугани  bouquet

Ети,не се кори,че си лоша майка,защото и аз съм такава вълна и ми много криво SickАлекс е само 8600 кг и на фона на другите ни въстници е като комарче.Иначе си яде детето,но защо не наддава newsm78То не че има на кого да прилича шишкав,защото аз не съм от най-едрите, а пък и постоянно се движи и е много енергичен,но все пак...Все си мисля,че аз нещо ме го дохранвам и затова си стои слабичък:(((

# 39
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Здравейте и от нас,след вчерашната лудница,днеска нищо не ми се прави,а утре пак ще е лудница и така,иначе купона тече с пълна сила,направихме си веселото Mr. Green
Вчера уж щяхме да купуваме подаръци на бебата,тати купи на мама телефон/то имах спешна нужда вече/ и на Цвети купихме това-онова,изобщо шопинг терапията ми се отрази добре! Wink
Ети,как е Венци днес?
Прасчо Hug
Да не забравя днешните рожденници! Hug

         Честит Рожден на Максим на мама Pingwina,Тодор на мама Morskasirena,Даниела на мама mp82,да са здрави и щастливи,много късмет,усмивки, да слушкат мама и тати!!!
         

# 40
  • Мнения: 2 484
 Party Дани благодаря ти и аз предварително за пожеланията,искам само да сме здрави всичко друго си е чист фалш здраве и щастие друго не ми трябва!
 Flutter Flutter Flutter Flutter Flutter
На една майка пък минаха 9 месеца и продължават да и дават болничните които са 90 % объркали са се и не взима 180 а повече дали после ще се усетят и ще и ги удържат ,тя си трайка ама newsm78.........


до после......

# 41
  • Мнения: 335
ЧЕСТИТА ПЪРВА ГОДИНКА НА ПОРАСНАЛИТЕ СЛАДУРИ Максим, Тодор и Даниела!
 

Благодаря ви за пожеланията за нашата първа годинка,ние така сме се заели с подготвянето на кръщенето и празнуването на рожденния ден,че даже и не ми останва време да ви почерпя.
Аз така се ядосвам с това ядене ,неще да яде и това си е,само като види лъжичката и си извърта главата на другата страна,даже и не иска да го вкуса,предния месец беше качил само 20гр. а този сигурно и толкова няма да качи.

Последна редакция: пт, 13 юли 2007, 22:07 от tydy

# 42
  • Варна
  • Мнения: 1 132
Привет и от нас! Stop
Благодаря много на всички за пожеланията - Тошко обещава да ги изпълни, особено тази част със слушането! Laughing Wink
Около нас нищо ново - освен, че отново изпратихме нашия тати за 4 м и сега сме сами и все още не мога да свикна и да си организирам времето. Тошко му обеща като се върне да го хапе с поне 4 зъба и да бяга да го посрещне, че едва вчера му излезе първото зъбче! Embarassed, а пък за ходенето ooooh! - много страхлив този мой син. Сега разбрах от къде идва израза "хванат за полата на майка си" hahaha. Като му пусна ръката или сяда на земята или се хваща за полата ми и се държи за нея и така ходи!
Пишата на Тошко не я пипам, но до нас има една лекарка, която като станат на 1 год момченцата им ги оправя, но като чета при вас какво става и направо не знам какво да правя  Thinking. С баткото не съм имала такива проблеми - имам чувството, че тя сама се заголи.
Снежи ние на срещата ще дойдем, а ма ти защо не се обаждаш, че си тука?
Иси   bouquet и много се радвам, че и вие ще дойдете на общия РД.
Приятна вечер на всички и весел празник на тези, които още не са празнували първия РдД  bouquet

# 43
  • Мнения: 1 440
Честит първи рожден ден на Максим, Тодор и Даниела!!!

Аз тези дни съм в трескава подготовка за предстоящото събитие ooooh! Само торти и балони са ми пред очите...да видим какво ще стане наркая Praynig Утре ще ходим за подаръци.

# 44
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 221
 wavey

Честит 1ви Рожден Ден на Цвети, Павел, Владимир, Самуил на IVAIA, Самуил на biboshka, Ема,  Ели, Стамен, Тарек, Максим, Тодор и Даниела!
Весело и щастливо детство!


Ох, приключи и тази работна седмица. Стори ми се страшно дълга, понеже нямахме много работа в офиса...  Mr. Green ... и времето течеше бавно. Иначе сега сме в процес на търсене на жилище и вчера ходихме на оглед на един апартамент...Трудно е, като ходим на работа и да си съчетаем така почивките с мъжлето, та да успяваме да прескочим до някоя агенция или строеж...Бъдещата инфраструктура обаче хич не ми харесва  Confused

Arllina, много се радвам за теб!
Pigi, тортите изглеждат супер  thumbsup! Втората парфе ли е? Искам рецептата!
Прасчо, Hug. Благородно ви завиждам за посещението в Созопол! И браво на Ели-хубаво място си е избрала за прохождането!
Майра, чакаме снимки!
Ети, не се обвинявай! Ти си най-доброто майче за Венци!

Спокойна вечер и слънчеви почивни дни! А на празнуващите - много приятни емоции!



Общи условия

Активация на акаунт