Фонд...

  • 1 446
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 18 679
Нямаме псилютно никакви фондове в момента, всичко се опука покрай апартамента и обзавеждането му Close Целият ми живот в момента е един огромен фонд "Ремонт" hahaha
Още малко, и започваме на чисто Whistling
Ама пък ми е кеф вечер да си пия старото уискито в  новите си чаши, на новата си тераса, на новия си апаратамент Joy
Не съжалявам, с други думи!

# 16
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Нищо не успяваме да заделим - моя е грешката, не мога да си правя сметката и като видя малко пари ги издумквам !

# 17
  • Мнения: 2 070
Съсредоточете се към въпросите за фонд - цици, зъби, коса /шок и ужас/, останалото е ясно.

# 18
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Цици не искам, затова и нямам фонд. Но може да си основа такъв, мъж ми иска да го пълни. Пък аз ще го употребя с друга цел. Еее, те хората откраднаха целевите субсидии от ЕС, аз ще се затрудня с фонд "цици" Mr. Green. Ще го похарча и още как...

# 19
  • Мнения: 184
Имаме си само един фонд - за нужди всякакви.
Пълним го според възможностите, празним го според потребностите.
В момента е празен, но очакваме тези дни пак да го напълним.

# 20
  • Мнения: 184
Нямам фонд цици, зъби, коса.
А трябва.
Как да го измисля?! newsm78
Ще го измисля! Laughing

# 21
  • Мнения: 4 371
Никакъв фонд нямаме. По-натам се надявам да си направим, майка ми и баба ми са ме учили, че човек трябва да спестява за черни дни, но нещо съм ги проспала тези уроци ooooh!
jj, аз съм по същия начин, но фонд няма нужда да се отваря ако ходиш редовно и не ти се струпа всичко наведнъж на главата.

# 22
  • Мнения: 2 891
Дуци, всеки месец ходя и винаги има какво да се прави. Зъболекарят ми е вече семеен приятел и ми взима пари само за материали, защото съм му най-редовната клиентка  Mr. Green Преди време ме изгони и каза, че не искал да ме вижда поне 5 месеца, защото устата ми била префектна. След седмица бях с болки и нов кариес. Гадовете влезли изпод венеца и няма как да се види, че са изяли горкото ми зъбче отвътре. Така че - трябва ми  Laughing

# 23
  • France
  • Мнения: 726
Аз имам фонд "Дългове". Накарахте ме да сметна колко години да работя и да живея на фотосинтеза , за да изплатя всичко: почти 10г. А после ще му мисля за жилище.

# 24
  • Мнения: 189
Всички монети, които съм събрала през деня, вечер ги изсипвам в една касичка. За нищо определено не ги събирам, ей така да има, че може да потрябват винаги.

# 25
  • Мнения: 4 585




Дядо ми имаше такъв фонд. 4-5 двайсетолевки 1962.
Май някакъм забвод с комин имаше на тях.
Аз бях единадесетия човек в къщата, на дневна ДГ там.
Никой не му ги пипаше тия пари. Под дюшека стояха.
Сега имам един такъв, ама тия он НЗОК яко си щипват.

# 26
  • Мнения: 84
Никакъв фонд нямам. Всеки път като остана без пари си казвам - добре де, все ще появят от някъде - и те хоп, се появяват.
Слава Богу, и дългове нямам.

# 27
  • София
  • Мнения: 8 348
На мен хоп не ми се появяват, освен ако хоп, не си ги изкарам. Затова имам фондове всякакви.

# 28
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Фонд "аз съм човеко платежоспособно същество" имам.
Имам и разни други, безименни фондове...

# 29
  • Мнения: 84
На мен хоп не ми се появяват, освен ако хоп, не си ги изкарам. Затова имам фондове всякакви.

Тъй де, хоп - появява се възможност да изкарам нещо допълнително   Money

Общи условия

Активация на акаунт