Мъжете и колите им

  • 4 801
  • 90
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 488
Кирето караше Тико, като се запознахме. Много се забавлявах да го гледам как се разгъва като дърводелски метър на излизане отвътре при ръст 196. Но все пак реших да му дам шанс.

Хаха, същата ситуация, моят е 190 см, караше Опел Кадет и всички колеги умираха да го имитират как влиза и излиза със замах от колата  Laughing

Иначе по основната тема предпочитам да не влизам в подробности, защото ще ми излезе пяна на устата. При нас положението е патологично. В скоро време ще го зарежа, ако не зареже той колата. Мразя БМВ! И детето ми вече крещи на всяко срещнато по пътя...амаааан  ooooh!

# 46
  • Мнения: 14 654
                                       Много може да се разбере за човека по колата му  Peace.
Да, ако е мърлява, с козина вътре, трохи, мазни найлончета, опаковаки от вафла, воняща и музиката е чалга- няма значение каква марка е

# 47
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650


Да, ако е мърлява, с козина вътре, трохи, мазни найлончета, опаковаки от вафла, воняща и музиката е чалга- няма значение каква марка е

Като наш'та ... само без козината и чалгата  Laughing

# 48
  • Мнения: 25 700
Неделно време дали ще лежи под колата или под жената - това е определящото за мен.

Да, бе, да, и в неделя ли да бачкам?  Stop
Не може ли АЗ да лежа отдолу, а? А???  Crossing Arms

Пет пари не давам каква е марката на колата, стига да е поддържана и чиста.
Ама няма да се разсърдя за някоя, дето е произведена между двете световни войни. Нищо, че ще е дърта.  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 185
абе не знам защо, се взех с човек, управляващ Москвич, като това е най-омразната ми "кола". Ама кат' Калин@, викам си, да му дам шанс.
И аз такъв взех Mr. Green

# 50
  • Мнения: 674
Колата и състоянието на мъжа нямат почти нищо общо. Има собственици на С-класи които живеят под наем в мухлясали тавани или бъхтят по цял месец за вноската по заема.
Обратното много богати мъже карат 10-12 годишни коли защото не смятат за целесъобразно да дават да речем 100 000лева за кола.
Комшия по вила ми е Недялко Панев 30-тият по богатство в българия та същият човек кара старо 10-годишно Волво.
Май всичко е въпрос на избор.... newsm78 newsm78 newsm78

# 51
  • Мнения: 2 759
абе не знам защо, се взех с човек, управляващ Москвич, като това е най-омразната ми "кола". Ама кат' Калин@, викам си, да му дам шанс.
И аз такъв взех Mr. Green
                 Ми вий сте зели сичките Москвичи, бре! За нас само Аудита, Ситроени и Фолксвагени останаха  ooooh!.

                  Янечек, и това също Peace.

# 52
  • Мнения: 185
Ми щот сме добри и рекохме да ви оставим Аудитата,Ситроените и Фолксвагените Mr. Greenа и аз нямам нищо против Москвича Laughing

# 53
  • Мнения: 151
Ооо, не е ли с пернишки тунинг колата, изобщо не обръщам внимание на мъжа... Stop

Съгласна съм с Нати и ако може да е Голф-че, тогаз може и да му обърна  Naughty

# 54
  • Мнения: 14 654
Аудитата,Ситроените и Фолксвагените
Това може би е критерий за престиж  Laughing

# 55
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Не не ми влияе ,защото един мъж винаги може да се качи да се погъзари в чужда кола Joy
Когато се омъжих нямахме кола ,сега мъжа ми се занимава с коли и доста често ги сменя Flutter

# 56
  • Мнения: 834
Един от най-богатите мъже който съм виждала пушеше Средец, а аз Ротманс, но не бях богата.

# 57
  • Майничка
  • Мнения: 12 618
Нямам претенции за възраст и марка на колата, стига да е поддържана и натурията вътре да не надхвърля тази, която аз бих сътворила. Иначе мъжа съм си го взела без кола и книжка, още си е така и не ми пречи.

# 58
  • София
  • Мнения: 61
Абе малко ме засегнахте. Карам не 20 годишна, а 30г. баба Лада, ето я:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=95162
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=39308
Смело мога да кажа, че в нея са наляти повече пари отколкото е цялата стойност на VW на бащата. Мога да си купя много по-хубава кола, имам финансовата възможност, но това е мания, движение... Ето къде членувам
http://forum.ladaclub-bg.com/
Ладата ми е с аларма, газови амортисьори, 5-скорости (я ми намерете някоя жигула с 5-степенна кутия), нов съединител намески - Закс ( 180лв., а обикновенния руски - 85лв.) CD JVC 4x45... Вкарал съм много пари в нея, като още не съм я направил съвършенна. Някой ще каже ли, че е на 30г. (производство в края на 70-те години). И се дразня като някой ми каже, че ладата ми е кошница. Защото, реално цената и е по-висока от някой пернишки голф. Тези 10-15годишни западни каляски дето ги карате не знаете кой ги е карал преди вас. Защото тези западни кошници ги вкарват от моргите от Италия, Германия, Австрия. Имало е само един собственик преди мен ладата и аз го познавам. Знам много добре кой и как я е потдържал. Във този форум, в този клуб има хора дето за една - две години са вкарали над 8-10 000лв. в ладите си... Ако го разгледате внимателно ще разберете... това е движение, клуб... Аз нямам проблеми в жените (имало е случай, дето са ми отказвали заради ладата, ама майната им, да си ходят пеша)... Кво като е лада? Мойта е в такова с-ния, че ще ме закара на всякъде и ще ме върне. Тя не оставя технически неграмотни на пътя...

# 59
  • Мнения: 356
Мъж кара 20 год. Лада, следователно няма пари да си купи нова кола. Щом няма пари за нова кола значи печели малко и е неинициативен. Щом печели малко значи не може да се справи с издържането на семейството. Следователно от този мъж нищо не става....... Как ви се струва това съждение? Логично ли е?

определено не смятам, че е вярно.
на един купон за ЧНГ се запознавам със сладък добре изглеждащ момък.
и понеже нали Нова Година, аз натокана като за световно,
той взел та си помислил, че съм модел, манекен и др. такива  Embarassed /не достатъчно висока за такива работи/
и всичко ОК до момента, в който тръгваме да си ходим /кой знае накъде Blush /
и той започва да ми се оправдава като невинна девственица, че карал Голф 2-ка, че бил раздрънкан и аз му казах,
че не неговата кола ще ми става гадже.

и мога да кажа /за определени случаи/, че не всички мъже фрашкани с пари са ларж, а по-скоро тези, които имат по-малко

мъжът ми сега не е богаташ, бачка от сутрин до вечер, но прави всичко за мен и детето, за да сме ок и без да сме лишени от нищо. И МЕ ОБИЧА!

Общи условия

Активация на акаунт