"Гоблени " - 8

  • 38 449
  • 507
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 3 227
Ето тук ги има схемите. Бонбо-Нелла можеш да си свериш дали отговарят на твоята.
Деспина, ще ме ориентираш ли къде по-точно са тези сезони  Embarassed

# 31
  • Мнения: 270
Алекс, от менюто в ляво избираш "схеми", после "картини" и отиваш на 2-ра страница.
Деспина, благодаря ти! Със сигурност ще си ги сваля за ... някога Simple Smile
А сравнение няма как да направя - на схемата от злополучната фирма няма номерация, нито нищо. А толкова ме е яд на тях, че да сравнявам квадратче по квадратче... 'Айде, де!  Laughing
Майче, моля те, виж в края на миналата тема как жално вия за тази "зима". Фирмата е ужасен търгаш на гоблени и подобни. Иначе цената беше към 7 лв.

...................................................

Сравних ги. Това е абсолютно същата схема - познах я по драскулките в горния ляв ъгъл и е същия подбор на цветовете: зелена кофа, зелен сняг, малко абстракции  Mr. Green Няма да си ги сваля.

Последна редакция: нд, 15 юли 2007, 23:12 от Бонбо-Нелла

# 32
  • Мнения: 439
Хайде и аз да се запиша в новата тема Grinning
Харесах и аз много тези сезони,а и от коледните неща си свалих доста...благодаря Despina!
Hug

# 33
  • Перник
  • Мнения: 277
Преди извесно време бях помолила да ми напишете само списъка с конците ДМЦ за "Китайската есен",но никой не ми отговори.Моля Ви,трябва ми само списъка с номерата на конците.  Praynig

# 34
  • Мнения: 2 116
Ето: blanc, 3865, 727, 743,742, 740, 920, 945, 3852, 3753, 932, 3768, 3819, 581, 936, 524, 3347, 3346, 434, 3031! Това са от схемата към "Галерия бродерия"!  Hug

# 35
  • Мнения: 434
                                     Добро утро ,дами
 Запис в новата тема и поздрави за Здравчето.С линковете в началото на темата е станало много добре  smile3525

# 36
  • Мнения: 5 668
Здравейте и в новата седмица.
Момичета, наша съфорумка има нужда от нашата морална подкрепа, защото изживява тежък момент. Най-тежкия за една жена и майка

# 37
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
Ужасно е! Не мога да спра да плача, не мога да проумея как може да се преживее такова нещо.

Здравейте и в новата седмица.
Момичета, наша съфорумка има нужда от нашата морална подкрепа, защото изживява тежък момент. Най-тежкия за една жена и майка

# 38
  • Мнения: 157

Незнам за какво става въпрос, но ми стана ужасно мъчно, защото се досещам какво може да означават тези думи... Ужасно съжалявам, ако има начин - кажете какво можем да направим за meyz

# 39
да се запиша и аз,
или да се отпиша?
...се чудя...

Последна редакция: пн, 16 юли 2007, 22:45 от Lilivania

# 40
  • Мнения: 7 803
нека не обсъждаме кой колко е щастлив, всеки знае него си  Peace
meyz, ужасно съжалявам. голяма прегръдка от мен  Hug

Последна редакция: пн, 16 юли 2007, 22:46 от джъмперчето

# 41
  • Мнения: 2 116
нека не обсъждаме кой колко е щастлив, всеки знае него си Peace

Така е! Това е подфорум хоби! Тук всеки се разтоварва като говори за нещата, с които разпуска!  Peace

Последна редакция: пн, 16 юли 2007, 22:30 от Здравка79

# 42
е, браво,
щом в думите ми видахте обсъждане кой колко е щастлив

ако не беше пусната тази онформация, която не е гоблени все пак,
нямаше да се изкажа

# 43
  • Мнения: 2 116
е, браво,
щом в думите ми видахте обсъждане кой колко е щастлив

ако не беше пусната тази онформация, която не е гоблени все пак,
нямаше да се изкажа

Сори, ама какво да видя в тези думи:

Добре сте си вие шиете си гоблени, щастливки, а те гледат болни деца!

Разбирам точно това!  Peace И защо изтри поста си?  newsm78

 hahaha И продължаваш да го променяш!  Joy Каква ти е идеята ако не е тайна?  hahaha

# 44
сори, че въобще писах и дори споделих нещо лично,
и затова го изтрих,
но това не ти дава право да преиначаваш думите ми, тона и въобще смисъла на това, което казах

а всеки да си разбира според собствените си нагласи!

Общи условия

Активация на акаунт