Кой "командва" телевизора?

  • 1 229
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 167
мъжът ми.
аз не обичам и почти не гледам телевизия.

# 16
  • Мнения: 150
в 21-и век съм просто. С достъп до интернет от 1994 година. Това говори ли ти нещо? За зомбита да си чувала?

# 17
  • Мнения: 6 206
Синът ни го командва Rolling Eyes


Мислите ли,че ако нямаше ТВ, щяхте да сте свършили поне 50% повече работа?


Не, но ако нямах Интернет - определено Laughing
Какво съвпадение! Grinning

# 18
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Таткото   "пази" дистанционното Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Вили

# 19
  • Мнения: 356
у нас - мъжо ги пази и двата телевизора и вечно сме в спор какво да се гледа.

иначе ако нямахме компютър и нет определено щях да свърша двойно повече работа  Mr. Green

# 20
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Мъжа ми изобщо не гледа телевизия, така че не го интересува. Големия ми син най-много да пусне МТВ за фон. Малкия доскоро гледаше реклами, но сега си гледа филмчета на компютъра и също не се интересува от тв. Аз съм единствения фен, но гледам предимно новини. Като съм сама и скучая си пускам фокслайф или джи ти ви заради смешните сериали.
Общо взето каквото ни се гледа е на компа, така че за телевизията никой не драпа.

# 21
  • София
  • Мнения: 7 097
Почти нямам време за телевизия, пък и не съм голям фен, така че половинката изцяло е поел властта и командването... hahaha
Като се излегне на дивана, си нарежда дистанционното и джиесема един до друг - или на гърдите си ги слага /близо до сърцето/ или на дивана, плътно до себе си... hahaha
От време на време с Калина влизат в конфликт за притежанието и владението на тези два толкова ценни предмета...

# 22
  • Мнения: 2 891
Който стиска дистанционното се стреми да се наложи в къщата. В офиса, това на ТВ и климатика са у мен  Grinning

Последна редакция: пт, 13 юли 2007, 23:02 от jj okocha

# 23
  • Мнения: 185
Телевизия гледа този  Crossing Arms, който не успее да се докопа пръв до компютъра  Whistling  Crazy Naughty
поне при нас е така  Rolling Eyes Praynig
И в къщи е така,обикновенно аз първа се докопвам  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 24
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Няма желаещи, да командват ТВ-тата в нас. Има само желаещи да "пояздят" компа личности  Laughing

# 25
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Няма желаещи, да командват ТВ-тата в нас. Има само желаещи да "пояздят" компа личности  Laughing

 Peace Битката за компа е ожесточена ! Ако нямах интернет .... щях да съм перфектната домакиня  Joy

# 26
  • Мнения: 150
Ако нямах интернет .... щях да съм перфектната домакиня  Joy
Няма да се сърдиш, ама ще те цитирам в следващата си тема, която, разбира се, ще заключат след пет минути (а може и след пет дни) Simple Smile

# 27
  • Мнения: 185
Няма да се сърдиш, ама ще те цитирам в следващата си тема, която, разбира се, ще заключат след пет минути (а може и след пет дни) Simple Smile
А ти няма да се сърдиш,ма ми е смешно Joy Joy Joy

# 28
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Ако нямах интернет .... щях да съм перфектната домакиня  Joy
Няма да се сърдиш, ама ще те цитирам в следващата си тема, която, разбира се, ще заключат след пет минути (а може и след пет дни) Simple Smile

Няма да се сърдя, ама ми дай линк

# 29

Общи условия

Активация на акаунт