АВГУСТ месец не дочака на 07.07.07 то изплака

  • 10 237
  • 293
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 216
Elisseee, честито и на теб, маменце!
Чакаме те да разказваш!!! Да е жива и здрава бебката!
Мами аз ви казвам, сега съм се амбицрала да устискам до 26ти, но знае ли човек.
След 3 дни ще съм по бременна от всякога. Дамян се роди в 1вия ден на 38ма седмица, което за мен се пада четвъртък. Ако и това бебе е същото леле колко е скоро.
Гита Ог, едно оргазъмче да ти спретне мъжа и бебето е в кърпа вързано до 2 дни.  Embarassed Сексът поне има разновидности бол! Леле какви идеи давам....!

# 256
  • Мнения: 711
ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА НА НОВАТА МАМА!!! baloni baloni baloni baloni

Малеее наистина се започна. Ох, вече наистина нямам търпение. И ние започнахме активно със секса и дано скоро и нашето бебче се появи, че наистина вече много искам да си го гушкам. Мъжът ми каза, че го използвам за секс само когато имам някаква полза.  hahaha
В сряда съм на видеозон и да си видя изследванията. Дано всичко е наред и доки да каже, че е дошло и моето време.

Надявам се скоро да видим и снимки на най-малките членове на форума и да чуем и разказа на най-новата мама.  Hug

Гита, и аз подкрепих малката принцеса! Успех!

# 257
  • Мнения: 361
Честита розова новина на мама Елисе.Малката госпожица да бъде много здрава, усмихната и късметлийска  bouquet

# 258
  • Мнения: 1 536
ама като гледам всички сте с контракции,малко или много....
А аз защо нямам никакви,нормално ли е това?
Ако пренося ще ми се объркат всичките планове,да не казвам ,че ще остана и сам самичка баш за раждането...

# 259
  • Мнения: 711
И аз нямам контракции почти никакви. Болезнени не съм имала още, а подготвителните са ми супер малко -  максимум 3 на ден. Но все пак се надявам съвсем скоро да родя. Пък и си ми е врем - по видеозон термина ми е 26ти юли - т.е. вече минавам 38ма седмица, а контракции нямам..... Sad
Имам някаква супер пронизваща болка от време на време отдолу. Накой има ли я също? Предполагам, че се разширявам.. newsm78 Иначе ниско долу и мен ме боли корема като ходя и като ставам.

# 260
Честита бебка на Elissee! ДА Е ЖИВА и ЗДРАВА! И бързо възстановяване на мама
Гита имаш и моя глас.
newsm10 newsm10 newsm10  за Инедица с пожелания за безболезнено раждане ! Simple Smile

# 261
  • Мнения: 1 380
Моят лекар ми предложи да предизвика раждане преди август,но аз му отказах . Мисля че след като всичко е наред няма смисъл , а то бебчето още си зрее. А и разбрах , че ще излиза в отпуска и за да не изтърве паричките иска да ме вкара в болницата-всичко е замислено.
Аз няма да си ангажирам даден лекар(ами ако е в отпуска и го няма), а те парите предварително ги искат и няма да ги върнат ако не доидат. Реших ,че ще платим ,но на лекаря които е на смяна.
И аз съм така, само дето моята лекарка ще ме чака да 11 август и ако не родя, ще предизвика раждане, защото също е отпускарка. Но аз държа точно тя да ме изражда и така мисля да направя. Знам, че е гадно, но нямам друг избор. И без това ще раждам в Окръжна б-ца, която е мизерничка и ще се прежаля само заради докторката. Тя си ме следи от самото начало и е запозната с цялата ми предистория на бременноста. така да се оставя в ръцете на дежурен екип, НЕ БЛАГОДАРЯ. ОБИЧАМ ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВАТА, НО ТУК СТАВА ВЪПРОС ЗА НЕЩО СЕРИЗНО И НЕ СМЯТАМ ДА РИСКУВАМ.
Гита и аз гласувах за Танти. Много е сладка. Дано спечелите.
Честита госпожица на Елисе.   bouquet

# 262
  • Мнения: 24
Elissee, честита радост!!! Надявам се, че всичко е минало добре и , че и двете с малката принцеска сте добре. newsm51
Inedica, на теб стискам палци  newsm10всичко да мине нормално.Кураж, чака те най-страхотния момент в живота. Нямам търпение после да разказваш.
Аз се надявам да устискам до Август, поне да вляза в 9-тия.Имам контракции по 3-4 пъти на ден но са за кратко и не ме боли. Много се вълнувам за всяко едно раждане и като видя че една по една започнахте и все си викам-дали пък следващата няма да съм аз??? smile3539

# 263
  • Мнения: 503
И аз съм така, само дето моята лекарка ще ме чака да 11 август и ако не родя, ще предизвика раждане, защото също е отпускарка. Но аз държа точно тя да ме изражда и така мисля да направя. Знам, че е гадно, но нямам друг избор. И без това ще раждам в Окръжна б-ца, която е мизерничка и ще се прежаля само заради докторката. Тя си ме следи от самото начало и е запозната с цялата ми предистория на бременноста. така да се оставя в ръцете на дежурен екип, НЕ БЛАГОДАРЯ. ОБИЧАМ ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВАТА, НО ТУК СТАВА ВЪПРОС ЗА НЕЩО СЕРИЗНО И НЕ СМЯТАМ ДА РИСКУВАМ.
Гита и аз гласувах за Танти. Много е сладка. Дано спечелите.
[/quote]
Е щом си сигурна в лекарката си ок, но аз не съм затова всеки сам решава.

# 264
  • Мнения: 257
Честита бебка и на мама Елисеее!Да е жива и здрава и да им носи много радост.Искам и аз вече да раждам.Гита- имате и моят глас.Танти е много сладка-дано спечели.

# 265
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Честита радост на мама Елисе! Да расте жива, здрава и кротка малката принцеса!



Най-сетне и аз съм по майчинство Party. Всичко с бебчо е наред - пак си вървим доста едрички. Лекарката каза да се подготвям за около 4 кг. Мъж е - няма лъжа, няма измама Mr. Green!
На преглед съм пак след две седмици.

После напазарувах почти всички дрешки, които ще са ми необходими, изпрах ги, изпрах и дрешките от Калоян, които ще влязат в употреба.
И сега съм гроги.

# 266
  • Мнения: 107
Честита беборана на елисее!!!!!!!!!!!!!!Да и е жива и здрава!!!!
 Браво!!!!!!!!!!!!!Хайде на опашката за раждане:-)))
 Гита гласувах, стискам палци!!!!
 Не знаех че ананаса предизвиква контракции, аз съм си хапвала редовно цяла бременност Embarassed, дори онзи ден си бяхме взели но ми станаха киселини от него и се отказах да го ям:-)))
 Къде е верно Беличка?

# 267
Честита бебка на мама Елиесе!   bouquet  bouquet  bouquetДа е жива и здрава и да носи много радост на мама!

# 268
  • Мнения: 82
Току-що се чх с новата мама,шашната е още,не може да се осъзнае!Малката принцеса се казва Цветелина,тежи 1700 кг и е в кувьоз,но съм сигурна че ще се справи бързо с наддаването и скоро ще си се гушкат с мама вкъщи!!!Толкова много се радвам!
Марианамама,на смяна се е случил д-р Люцканов май ми каза,че се казва,бил млад и много готин.Раждането е било бързо,за щастие няма шевове и разкъсвания!!!Да е жива и здрава малката Цветелина само това им желая!!! Hug Hug Hug

# 269
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Честита бебка на Елисее   bouquet Да е жива и здрава, и с много късмет в живота  Hug

Мацки, да се отчета - не устисках до 4-ри часа, както бях писала и отидох на преглед по-рано. Вагиналният преглед показа, че съм със силно скъсена шийка и 2 см разкритие - доки отначало каза да си избирам ден до края на седмицата в който да родя  Crazy След това решихме, че е най-добре да се постарая госпожицата да постои още малко в мен, да попорасне /очертава се като Йоан около 3 кг/. Та на 26.07. в 8.15 трябва да съм със сакчето в болницата. Даде ми и вълшебното хапченце, което трябва да си сложа през нощта срещу 26. Но каза, че има голяма вероятност да не успея да устискам дотогава и ако забележа, че контракциите и напъните продължават до края на тази седмица, този петък да се явя в болницата. Но аз сякаш искам другата седмица, затова спираме пак секса и се прощавам с ходенето на море, да не ме друса колата.

Общи условия

Активация на акаунт