АВГУСТ месец не дочака на 07.07.07 то изплака

  • 10 236
  • 293
  •   1
Отговори
# 270
  • там някъде...
  • Мнения: 235
Честити бебочета на сладките майчета   bouquet  bouquet  bouquet Да са живи и здрави и много да ги радват, а на мамчетата бързо възстановяване !!!

# 271
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
ЧЕСТИТО НИ НОВО БЕБЧЕ! ПОНЕ ШАРЕНО ГИ РАЗДАВАМЕ.......МОМЧЕ-МОМИЧЕ.........ЕЛИСЕЕ, ВСИЧКО ЩЕ Е ОК С БЕБКА, НЯМА ДА СЕ ПРИТЕСНЯВАШ!!!!ТЯ ИМА НУЖДА ОТ ТВОЕТО СПОКОЙСТВИЕ!!!


Качването на стълбите не помага при мен. newsm45 Вчера поне 3км съм изминала в най-големия пек, вкъщи чистих.....нищо не помага. И предния път бях така-правех какво ли не и преносих. Контракциите започнаха, след като вече бях в болницата, а водите ми изтекоха на сутринта след това. smile3514 newsm61


Благодаря ви, че гласувате за моя котараГ в конкурса!!!!  bouquet

# 272
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
Айде все пак да доизпишем тази..... Добре, че са разбрани модераторите..... Mr. Green

# 273
  • София
  • Мнения: 5 752
Simple Smileеха.....
Гитка супер,че стана кофти в едната в другата и сега .............. Joy

# 274
  • Мнения: 998
Тиги, според мен няма проблем да си пиеш но-шпа, аз сега го пия ужким заради крака, нищо че не ми помага особено, но няма друго.

И аз си помислих, че има грешка малката Цвети да е само 1700гр, тя все пак си беше една седмица от деветия  newsm78

# 275
  • София
  • Мнения: 5 752
Тиги можеш да пиеш нош-па но не прекалявай!
3,4 максимум на ден! Peace Аз също понякога имам болка която е като менструална но без стягане на коремчето и просдължава понякога по 5 минути не знам какво е това?  newsm78
След малко пак ще ви оставям че ще пържа  ooooh! разни неща и ми става лошо само като се замисля!

# 276
  • Мнения: 3 388
А на нас още преди 20-ина дни ни бяха казали, че бебето е около 2 кг! А имам 10 дни до деветия ...  Rolling Eyes

И аз имах вчера цял ден такава менструална болка ниско долу. Днес нищо ми няма, даже съм имала само 2-3 контракции, мини при това  Mr. Green Странна работа! Иначе, аз нищо не пия. Вземам само магнезий за 10 дни и после спирам и това.

# 277
  • Мнения: 829
леле, дано бързо наддава малката Цветелина (много звучно име, само късмет да й носи!)  Praynig

мамета, ето няколко снимки на детската стая на бъдещия батко Марти (а по-късно ще я споделя с номер 2). Още не е съвсем подредена, но горе-долу става за живот! Дано Мартин я заобича скоро!  Praynig

а тук можете да видите коремчето ми (не съм се показвала досега  Blush)

забравих да пиша за кърменето: Ди, винаги давай на бебо първо да суче, пък после го дохранвай (най-добре с изцедена кърма, чак като резервен вариант - адаптирано мляко). Така, когато е най-гладен, първо ще има среща с "истинското" - гърдата и дано не свикне на лесното с шишетата!

хубава вечер на всички!  Hug

Последна редакция: пн, 16 юли 2007, 20:04 от malejna

# 278
  • Мнения: 1 216
Скок подскок от тема в тема! Поне заключиха старата!

malejna, кажи моля откъде сте намерили столчетата и масата за Мартин, Аз търся готски детски и все не харесвам. МОля дай инфо
Благодаря за мнението за имената. Аз май съм решила, но няма да обявявам още. Въпреки, че баткото на всички разказва как ще се казва братчето и е много годр от това име.

# 279
  • вкъщи
  • Мнения: 2 464
моми4ета сега се прибирам.голяма разходка беше,посетихме най добрия доктор в бургас,шефа на родилното.другата седмица ще ме оперира.добре,4е се оказа приятел на 4и4ото на мъжа ми,ина4е едва ли щеше той да ми направи секциото.няма шанс бебо да се обърне в тази позиция ,в която е сега.каза,4е е немислимо да раждам седалищно,плацентата ми е по4нала да узрява.най късно на 26 ще съм мама!а за упойката сама да си избера,та сега съм в 4уденка.ще по4ета,ще помисля.
айде,отивам да хапна и ще ви 4ета после!

# 280
  • Мнения: 4 546
marianamama , радвам се, че си се поуспокоила вече и ще се наредят нещата  Hug

# 281
  • Мнения: 3 595
Честито бебче Елисее! Да ви е жива и здрава дъщеричката!
Да расте послушна и засмяна! Прегръдки за мама и бебе!



Ди страхотен разказ! А защо не пробваш преди кърмата всеки път да го слагаш на гърда. Изцедената кърма излиза много лесно през биберона и може затова да не иска да суче. На някои бебенца им харесва по мързеливия начин и не си дават много зор. Кърменето е изключително удоволствие, когато разбереш какво да правиш! За съжаление си случила на някоя патка, която ти е причинила болка. При кърменето не трябва да те боли. Ако те боли значи бебето не е поставено правилно.
Има дечица, които не искат да засучат, но в кърмаческия има специална тема за това как да се справите Peace
Ментина миличка стискам палци, пък когато тогава! Наистина почна и при нас  Hug Много съм развълнувана...дано устискам докато се прибере мъжа ми  Praynig
Гера миличка дано бебето почака, че иначе ще ти е доста тежко с гипса  Praynig Аз харесвам и Калина и Елина! Сложен избор  Mr. Green
Шоши Явор  Heart Eyes
Сузи аз съм така от началото на 8мия, дали не беше и края на 7мия...И съм 2 седмици сле д теб така че спокойно  Mr. Green
Бобченка аз за МагИнгланд не мога да ти кажа нищо хубаво, ама знае ли човек ти може и да си доволна. На няколко наши приятели им се чупят и са доста тежки
inedica за Авент изис с всички ръце за, а точно тази Чико абсолютно не  Peace
Ади прави перфектен вакуум авентската и силикона който се слага отпред много щади гърдата! Има едно беличко с ребърца, което се поставя в средата на отворчето над шишето, трябва да е с ребърцата нагоре, повечето хора инстинктивно го слагат с ребърцата надолу. Ако са надолу не работи, ако се обърне всичко ще е ок. Heart Eyes
Арвен ти вече имаш колоастра даже и да не се вижда. Колкото повече суче бебчето, толкова по-бързо слиза и кърмата. Аз предния път си носех помпата в болницата, а този път ми се иска тъй като имам известен опит (1г3м) да се справя и без нея. Но още не съм решила окончателно.
БейбиИли при нас коликите почнаха в родилния дом и минаха много бързо! Децата на сестра ми почнаха малко след родилния дом и продължиха до към 3-тия месец. Всяко бебе различно  Rolling Eyes Дано сте късметлии  Heart Eyes На нас ни помагаше най-много сешоара  Mr. Green Капките не вършеха особена работа  Tired

# 282
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
malejna, много е хубава стаята на малкия-голям човек.
Аз пък не знам защо се тъпчете с хапове вече сте в 9 месец е ако е непоносима болка да ама иначе защо и на мен ми изписваха какво ли не за контракциите за болките ама нищо не пих и няма да пия писнало ми е от хапове хич не ги обичам.

# 283
  • Мнения: 998
Мариянамама, много се радвам, че сте намерили връзки с доктора, сигурна съм че сега ти е по-спокойно (предполагам за Георгиев става въпрос) Ще стискаме палци другата седмица!

# 284
  • София
  • Мнения: 5 752
malejna,стаята е невероятна! Имате прекрасен вкус!  bouquet Дано малкия привикне бързичко но да ти кажа не се и съмнявам то е красота! Simple Smile
А за теб мога да кажа,че си една прекрасна финна мама Simple Smile само едно коремче и никакви тлъстинки а второ детенце!  Peace Браво мила!
Марианамама радвам се че и ти вече знаеш какво ще е при теб положението! Hug
Сега се успокой и си мисли само за това как след 10 дни ще гушкаш едно здраво бебче!
Еййй........ завиждам ви за това че поне знаете кога ще е момента ами аз.....  Crazy Party
Аз сега се пържа на котлона в кухнята и идвам от време на време и пиглеждам да няма някое бебче  Mr. Green
 

Общи условия

Активация на акаунт