52-годишна жена родила ин витро 2 близначки

  • 4 140
  • 103
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 618
Да са живи и здрави!

# 16
  • София
  • Мнения: 5 758
И аз видях по новините. Малко със смесени чувства го приех. Да са живи и здрави дечицата!   bouquet Смела постъпка, дори мъничко неразумна. Май и нашите д-ри започват да търсят сензации  Thinking

# 17
  • Мнения: 521
Браво на жената да са и живи и здрави   bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 1 877
Извинявам се, но идеята не е в това дали някой от вас толерира/разбира/подкрепя или не, а в това жената какво иска. А децата живи и здрави като станат на 20 години, ще са вече изградени личности. За съжаление може да са малко комплексирани, ако израснат в среда, в която масовото мнение е като вашето - т. е. че нещо странно/безотговорно се е случило.

И аз мисля, че за едно дете най-доброто е да има млади родители, много баби и дядовци, а защо не и пра-баби и дядовци, но все пак нека да сме толерантни.

# 19
  • Мнения: 1 183
Да са живи и здрави дечицата!
Ама ми се вижда малко извратено, това е все пак жена на 52 години, освен това в новините пише, че тя си има един син на 19 години и просто и се приискало да има още деца....Когато децата станат на 20 г. да речем, майката ще е на 72 , а това си е истинска пропаст между поколенията....
Оправдавам подобно нещо само ако майката дълги години се е борила със стерилитет и това е бил единственият и последен шанс да стане майка....
Peace И аз така мисля,но все пак да са живи и здрави   bouquet

# 20
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Да са живи и здрави децата и майката-дано да има сили да ги отгледа. Hug  bouquet

# 21
  • Мнения: 3 500
Да са живи и здрави.

# 22
  • Мнения: 447
Честито !
Да съм им живи и здрави  Grinning

# 23
  • Мнения: 1 273
Форума е не само за споделяне и толериране, но и за изразяване на различното мнение (било то, от комплексари или не!  Wink)
И да! Не толерирам такова безотговорно поведение, защото съм на мнение, че една жена на 52 години не може да се грижи пълноценно за новоредено, камо ли за две. Защото тялото и нуждите на една 52 годишна жена са различни от тези на 26 годишна. Но това си е моето комплексарско мнение.  Peace
Но всеки си знае най-добре за себе си!

# 24
  • Станимака
  • Мнения: 123
  Браво на тази жена, иска се огромен кураж, за да роди на тази възраст и да се бори с негативните мнения на повечето хора. Дано да не и пука кой какво говори за нея и децата и. Да има сили и търпение да ги отгледа и да им се радва. В тази държава трябва да се раждат деца, много е хубаво, че тя въпреки годините си, се е решила на това и само господ може да я съди.
 Да са и живи и здрави! Flowers Bouquet

# 25
  • Мнения: 595
Да са живи и здрави дечицата!
Ама ми се вижда малко извратено, това е все пак жена на 52 години,
Naughty Naughty
Повечето бездетни семейства осиновяват деца на солидна възраст,и повечето от тях стават чудесни хора.А пропастта деца-родители в един момент е неизбежна,независимо кой на колко години е.Лошо е когато става въпрос за каприз.

# 26
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Да са й живи и здрави
На мен също малко ми е странно, но щом жената има сили и възможност - да е здрава да си ги отгледа

# 27
  • Мнения: 1 207
И за мен е малко странно,но всеки има право на избор.

# 28
  • Мнения: 1 930
Мен пък ме зарадва тази новина!
Нека са и живи и здрави!
Ще си ги отгледа, убедена съм много по-добре от доста млади майки.

# 29
  • Мнения: 2 401
Това е страхотно, да са живи и здрави мамата и бебетата.
А кухите лейки  с особеното мнение могат само да се прекланят пред силата и куража на тази жена! Naughty

Общи условия

Активация на акаунт