52-годишна жена родила ин витро 2 близначки

  • 4 142
  • 103
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 868
Да са и живи и здрави бебоците. И да не забравяме че доста баби отглеждат внуците си.

# 31
  • Мнения: 1 868
Сега го гледах и голямият и син е нещо увреден.Това и е било мечтата но не е имала възможност.Дано е щастлива с двете момиченца.

# 32
  • Мнения: 689
Да са живи и здрави бебоците!!!   bouquet

# 33
  • Мнения: 2 197
Браво на жената! И дано да има сили да преодолее негативното мнение на околните, с което ще се сблъска!
Между другото в световен мащаб все повече се измества детеродната възраст. За мен по-скоро 18-годишната майка е неспособна да отгледа и да възпита дете.

# 34
  • Мнения: 3 695
Да са живи и здрави и много щастливи! Аман от съдници!

# 35
  • Мнения: 520
Да са живи и здрави!! А този доктор Стаменов май така се казва го бяха канили в "Имаш поща" две майчета и те с близначета..  ще взема да го препоръчам на една приятелка ,тя милата прави много неуспешни опита инвитро   Cry 

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
И аз го гледах. Браво за смелостта!
А бебунките бяха супер сладки. Да са живи и здрави.

# 37
  • София
  • Мнения: 1 524
Да са и живи и здрави бебетата  и бързо възтановяване bouquet   bouquet

Завиждам и за куража и духа. Щом има желание и възможност всичко е прекрасно.

# 38
  • София
  • Мнения: 2 227
Форума е не само за споделяне и толериране, но и за изразяване на различното мнение (било то, от комплексари или не!  Wink)
И да! Не толерирам такова безотговорно поведение, защото съм на мнение, че една жена на 52 години не може да се грижи пълноценно за новоредено, камо ли за две. Защото тялото и нуждите на една 52 годишна жена са различни от тези на 26 годишна. Но това си е моето комплексарско мнение.  Peace
Но всеки си знае най-добре за себе си!
Този коментар ми се стори прекалено остър, а може и да греша?!
Дали една 52 годишна жена, може или не може да се грижи за новородено, си е лично нейна преценка. Аз уважавам нейното желание и смелост и я поздравявам!!!

# 39
  • Мнения: 674
Честито на родителите    bouquet  ,да са живи и здрави дечицата. Peace
дали е правилно или не не е наша работа,те си знаят най-добре !

# 40
  • Мнения: 1 546
Да са живи и здрави бебчовците!!И майчето им!!!  bouquet

# 41
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Да са и честити!   bouquet
Смела жена  Hug

# 42
  • Мнения: 701
Гледах я тази сутрин по един от каналите!
Браво!
Много смелост се иска да направиш такава крачка на тези години!

# 43
  • Мнения: 236
Браво на жената!  thumbsup На мен на 29 ми е трудно да се реша. Sad

# 44
  • София
  • Мнения: 121
Форума е не само за споделяне и толериране, но и за изразяване на различното мнение (било то, от комплексари или не!  Wink)
И да! Не толерирам такова безотговорно поведение, защото съм на мнение, че една жена на 52 години не може да се грижи пълноценно за новоредено, камо ли за две. Защото тялото и нуждите на една 52 годишна жена са различни от тези на 26 годишна. Но това си е моето комплексарско мнение.  Peace
Но всеки си знае най-добре за себе си!

  Твоето мнение не е комплексарско , а безсърдечно. Става ми тъжно, че има хора, които мислят по този начин.  Много жалко! Sad

 Поздравления за смелостта на тази жена. Поздравления и за лекаря с голямо сърце - д-р Стаменов! Да са живи и здрави малките съкровища!

Общи условия

Активация на акаунт