Как да откажа на шефа??

  • 3 050
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 18 679
Заведение с градина или с адски добра вентилация - била съм в такива, пушат на масата до нас и не се усеща!!! Не знам как го правят, но е възможно!

# 16
  • Мнения: 1 299
Виждам, че си бременна - кажи му че цигареният дим и бременна просто не става... ако той знае, че си бременна де....

# 17
  • Мнения: 1 299
да, имаше достатъчно теми за пушачи и не такива...
страх ме е да му кажа, че съм бременна, като знам как реагира преди 4 години, като му съобщих за първата си бременност...

Ох, така е като не чета коментарите подробно - сега видях....  Embarassed

# 18
  • Мнения: 920
На шеф не се отказва.

Ами той така и така знае, че не понасяш цигарен дим, та не е нужно да ме казваш, че си бременна. Лято е, топло е, виждам, че си от Русе - нещо атрактивно край Дунава.

# 19
  • Мнения: 2 035
boomerang - ако не желаеш да научи, че си  бременна /поне в началото/, може да му предложиш да направите служебната среща в градината на хотел Дунав. Открито и да си пуши ако ще 3 кутии. Мястото е достатъчно красиво и обслужването перфектно. Така чужденеца ще е очарован, пък и ти доволна, че няма да се тровиш. Опитай Wink

Мисля си че идеята на Ети е страхотна  Peace И къде в Русе по луксозно място от Дунав и без т'ва  Grinning

# 20
  • Мнения: 1 230
Напълно те разбирам, но съм сигурна, че ще намериш компромисен вариант. Щом още си работиш във същата фирма след 4 години от първата ти бременност, значи че шефа ти е разбран. Аз лично не бих се измъкнала с оправданието "бременна съм" - прави лошо впечатление. Ако не ти се ходи по някакви други причини е кофти. Иначе вечерята все пак е 1-3 часа. Като ти омръзне - лека нощ и това е.

# 21
  • Мнения: 4 195
как е реагирал преди 4 години като е разбрал, че чакаш бебе - извинявай за любопитството, ама в крайан сметка пак при него работиш, значи бременна или не те цени newsm78
И идеята за ресторант градина е изключителна, а и щом ще сте с чужденец, той ще иска добре да се представи, ще го заведе на хубаво място, на което почти 100 % ще има добра вентилация, според новите изисквания, нали така?

# 22
  • Мнения: 423
заглавието ми излезе двусмислено, но въпросът който ме терзае, е следният- предстои служебна вечеря с гост от чужбина, на която шефа настоява да го придружа, защото съм негов асистент. всъщност той си призна, че му се струва тъпо да седнат двама мъже да си вечерят и ме вика там "за цвят". Бих изтърпяла събитието, ако шефа не беше заклет пушач и знам, че за 3 часа ще изпуши в лицето ми кутия цигари, а това ме докарва до отчаяние.
приемам всякакви идеи как да му откажа любезно, без това да се отрази на работата ми по- нататък...

Мисля че това не е основателна причина за отказване на такъв ангажимент. Все пак става въпрос за три часа служебна вечеря. Аз като изляза на кафе някъде в някое заведение се опушвам повече отколкото твоят шеф може да изпуши за цяла вечер. Просто манталитета ни е такъв - понеже не знаем какво да си правим ръцете - държим цигари в тях.
Между другото -  аз съм бивш страстен пушач и знам колко е неприятно някой да ти пуши в лицето цигара след цигара.

# 23
  • Мнения: 4 734
Кажи му истината просто и помоли като проява на добра воля да се въздържа от цигарите, а ти ще го придружиш с колоритната си особа Peace

# 24
  • Мнения: 603
Отидете на Дунавска принцеса, хем ще пътувате с корабчето по Дунава, хем е на открито. Може и на Левента, в градината.
Дунав също е много добра идея.

# 25
  • Мнения: 901
Направо изби рибата с туй заглавие Laughing Laughing Laughing
Предложили са ти дамите - някъде на открито, въпреки че в тези жеги в Русе не знам кога се захлажда вечер, а понеже съм видинска снаха знам, че покрай Дунава комарите са като хеликоптери, ама вие може да сте си свикнали...
Като асистент ти ще трябва да направиш резервацията и просто си избери нещо, което те устройва. По-добре на закрито с добър климатик, ама внимавай да не се прозиционираш баш под него.

# 26
  • Мнения: 1 952
Интересни взаимоотношения шеф- асистент..... Whistling

# 27
  • Мнения: 2 180
И кво стана накрая?  newsm56

# 28
  • Мнения: 2 495
Аз пак за секс си мисля, пфууу да му се не види Whistling Mr. Green

# 29
  • Мнения: 595
Аз пак за секс си мисля, пфууу да му се не види Whistling Mr. Green
И аз за това си помислих в първия момент Embarassed Embarassed Embarassed и си викам -"ей, лоша работа..."  hahaha hahaha  Cry

Общи условия

Активация на акаунт