Магазин Michael - или каква съм гъска!

  • 4 978
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
По въпроса с китайските стоки обаче се мълчи Mr. Green

# 16
  • Мнения: 4 700
sydni или sydny , zаЩо не се регистрираШ?  Laughing

Интересно как само в теми zа Магазин Michael пиШеШ. ЗаЩо не си приzнаеШ най после коя си. И беz това никой не ти вярва.  hahaha

# 17
  • Мнения: 3 457
Той е за луксозна китайска стока Mr. Green

# 18
  • Мнения: 4 700
Той е за луксозна китайска стока Mr. Green

 Joy Joy Joy

 hahaha hahaha hahaha

# 19
  • Мнения: 2 614
За НЕсобственик на магазин Майкъл си доста добре запозната с историята на отварянето и затварянето на Пупи Wink. Преди поне рекламирахте по списанията, а сега вече май и от това полза няма....
Хайде със здраве, госте!  Peace

# 20
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Той е за луксозна китайска стока Mr. Green


rotfImao rotfImao rotfImao Съгласна съм с това.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 819
Sidny, моля кажи нещо за произхода на нашата ЛУКСОЗНА шапка!!!

Хубаво е, че се появи, защото имаш реланата възможност да кажеш твоята гледна точка във връзка с моите премеждия в този толкова ЛУКСОЗЕН магазин.

# 22
  • Мнения: 22 905
Запис

# 23
# 24
# 25
  • Мнения: 10 758
Искам да кажа, че и аз се записвам Wink

Рядко влизам в такива магазини, защото знам, че по разните му базарчета(вкл. и Илиянци) ще намеря същото, на половин цена.

# 26
  • Мнения: 22 905
Искам да кажа, че и аз се записвам Wink

Рядко влизам в такива магазини, защото знам, че по разните му базарчета(вкл. и Илиянци) ще намеря същото, на половин цена.
Вярно е,а и често качеството на "МАРКОВАТА ДРЕХА" е по-лошо от тази на Илиянци... Twisted Evil....Между другото Дани има дрехи от въпросния магазин и съм доволна от тях,носи ги 2-ро лято.Засега не съм ги видяла по някоя сергия ... Crazy

# 27
  • София
  • Мнения: 191
И какво сега, няма кой да ни осветли относно луксозните стоки, и шапките в частност  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт