Аплодисменти моля, ЮЛСКИ бебета в главната роля!

  • 13 624
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 640
Renny, благодаря за телефоните Simple Smile Ще се възползвам!
Ние ходихме на 19-тия ден на педиатър, за да ни премерят и обяснят за каква гимнастика и масаж да правим и да ни изпишат вагинтол. Моя син дори си ги харесва тези капки... Със сигурност това не го е взел от мен, щото аз така и не ги заобичах витамин Д3. Сега предстои да ходим на 30-ти за ваксината.
Шушонче, успех утре Simple Smile

# 16
  • Мнения: 616
Минавам на бързо да се запиша .
Успех утре на раждащите мами .
А ние утре сме на първа консултация и ще видим колко сме пораснали .

# 17
  • София
  • Мнения: 7 242
Гоца, Аркси, Лекси и другите мами които са край Южния парк, ние всеки ден сме на разходка, ако искате да се уговорим заедно да разхождаме сладурите.
Мунка, с най-голямо удоволствие, но все още не излизаме. Педито каза когато бебка направи 2 седмици  /с което не съм много съгласна, де/. Но поне до 10-тия ден ще излизаме само на балкона. Тръгнем ли да превземаме Южния, ще  Whistling

# 18
  • Мнения: 329
Момичета , нека малко се пооткъснем от темите-кърмене, капки, колики, бебшки плач- и да ви питам- вече как сте с креватната гимнастика  Embarassed  Embarassed  Embarassed  luvbed, има ли я или все още не???????

# 19
  • Мнения: 640
Момичета , нека малко се пооткъснем от темите-кърмене, капки, колики, бебшки плач- и да ви питам- вече как сте с креватната гимнастика  Embarassed  Embarassed  Embarassed  luvbed, има ли я или все още не???????
Ние още не. Чакам да направя 40 дни от раждане, за да ми пеят молитва в черквата и тогава  luvbed luvbed luvbed и нищо чудно след това да е  preggo EFP  ylinfant

# 20
  • София
  • Мнения: 153
Лекси, разбира се, папкайте да пораснете  Hug и превземаме Laughing, чакаме и коремчетата   bouquet

Еи и такова нещо като кревата гимнастика ли имаше  newsm78

# 21
  • Мнения: 984
ммм  luvbed ... ех че хубаво беше...
аз скоро го обмислях това като вариант да побутнем бебока
мъжо обаче го е страх да не станела някоя беля и не се дава  hahaha
пък и честно казано на мен ми е толкова дебело и пуфтящо и горещо и какво ли още не и май няма да е най-приятното изживяване
но пък сега се замислям че и след като родя ще има един период в който ще отлагаме и то за кога остана  newsm78

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 559
55


СТрахотно заглавие   Peace
Да се разпиша набързо в съкратен вариант, че ще гледам да полегна преди поредното папкане. В този ред на мисли аз бях до тук с кърменето, моя герой се отказа окончателно.    Confused

munka77   ние вече скитаме по парка, само не знам сега с тия жеги, евентуално може да се разберем нещо, само че по кое време не знам, че да не се опържим.Лохии и аз имам още на пресекулки, но на мен и ми е рано да са спрели май, но и 30 дни не са много. След 1то раждане продължиха около 40 дни и бяха доста по обилни. И Ками това предполагам че това отговаря на въпроса ти за       luvbed    


Честито за новите бебчета на родилите.    baby_neutral     и   късмет на Веси и Шушончето утре.

Момичета моля ви споделете малко по колко време са будни вашите герои и изобщо какво се случва при вас през деня?

# 23
  • Canada
  • Мнения: 272
Nik77 си има момченце - Габриеле - 3,280 кг. Родил се е на 12 юли.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 244
Хи-хи, добро "утро" от мен!  Mr. Green
С таткото се бъзикаме, че май тренирам вече за безсънните нощи. Ставам все по-рано и по-рано всяка сутрин... че и съм свежарка...  Crazy

Първо честито на Томасе и Венеса и всички мами, които са родили, докато не съм се вяствала!

Гледам вече родилите мами и  luvbed обмислят, а Рени даже и второ бебче  Laughing Макар че кърменето предпазвало от бременност ... беболинчо и нас вече ни е малко шубе, а пък като сложа и периода с лохиите, ми се струва дълъг сухия режим, ама ще го изтраем някак си...  Laughing

Никакви признаци за раждане няма при мен... и по-добре де. Днес съм на преглед пък ще видим. Евентуално ще се видя и с Томасе, ако тя има възможност. Вчера се чухме следобед - двете с Катерина са добре и каза, че се упражнявали с кърменето  Grinning

Използвам да питам Яна - ако не се лъжа живеем в един район - къде ви е педиатъра с Надина? Единствената поликлиника наблизо, която знам, е 11-а, но никой не може да ми препоръча име...  Thinking

# 25
  • Мнения: 984
Хи-хи, добро "утро" от мен!  Mr. Green
Добро "утро" и от нас  Mr. Green И аз се будя все по никое време. Лошото е че не мога пак да заспя  Confused
Стискайте палци днес да не вляза в болница до обяд поне - не че имам някакви симптоми, но сестра ми ще е в сф за няколко часа, а не съм я виждала повече от година. И ако малкия прояви характер и се засили точно сега да излиза...
Много ми е криво че никакви планове не мога да си правя. Не знам какво ще правя след 2 часа дори  ooooh!
Хубав ден на всички  Hug Аз ще се пробвам пак да поспя
Много успех на шушончето и на веси  Praynig и на всички останали за които днес ще е големия ден  Heart Eyes

Сега видях новината за бебока. Честито на Nik77  Hug

# 26
  • Мнения: 384
Добро утро,мацки!И аз тази вечер за първи път се замислих за живота извън бременността!Сещам се и за хубави неща,едно от тях е  luvbed,другото  newsm24,също така   smokeuu-след кърменето естествено и по-малко,пазаруването и тунинга  4470 newsm39.Да живота е хубав все пак,дори и когато си недоспала,с бебета на ръце-Гоца,поздрави към теб!Вдъхваш ми някакво спокойствие с постовете си напоследък,сякаш колкото и да ти е трудно се чувстваш добре и си щастлива!   bouquetФИЛ,аз живея в св.Троица,а педито ми е в 3-а градска.Избрах я,защото когато сме на консултаций не се чака,каже ли 10ч,влизаш в 10ч,подкрепя кърменето,в час е с ваксините-пречистени и т.н,малко е серт,ама вече й свикнах на характера-д-р Бозаджиева.Отделно си имам и хомеопад и частна лекарка,ако се наложи.БЕБОЛИНЧО,абе сега видях,ти вече 4дни преносваш-айде дано днес вече има бебок-лесно и естествено като Силвето!  PeaceВчера и аз бях на запис и преглед за разкритие-засега вс.е ок,няма и тая седмица да раждам според доки-а,дано че само зор ми дават всички,а аз съм решила след понеделник да е.Днес ми е свободния ден,отивам на курса на 9-месеца,а после на пазар!  Grinning

# 27
  • София
  • Мнения: 1 244
Стискай краката беболинчо!  Mr. Green И успех следобед, ако е дошъл момента.  Hug

Голяма мъка с тва педи (да се пооплача малко). Мойто джи-пи ми препоръчва някаква докторка в 4-а п-ка, ама тук прочетох не толкова добри отзиви... А по разните списъци из сайта не мога нищо наблизо до нас да си харесам.. 3-а п-ка ми е малко далеч, пък и май като транспорт не е подходяща. В края на краищата сигурно ще рискувам, пък ако трябва, после ще я сменяме...

# 28
  • Мнения: 984
phil и на мен ми препоръчаха педиатър от 4та полкиклиника - Мария Димитрова.
За нея ми каза моята лична лекарка. Мисля си да се запишем при нея пък то е ясно че ако има някакви проблеми/не че ще има  Naughty / ще се ходи и на частно...

Ianamama а дано да е днес.. чакам с нетърпение вече.  Heart Eyes

Последна редакция: вт, 17 юли 2007, 09:28 от беболинчо

# 29
  • Мнения: 129
Добро утро и от мен и честито на новите мами!   bouquet

Нощес получих контракции, но без болка  newsm78 Цяла нощ се будих през час и усещах как нещо ме напъва отдолу, бебо скачаше като луд и все едно " като гъсеница" се приплъзваше надолу, много странно чувство и още по-странното, че болка никаква, а коремът ми беше твърд. Чудя се има ли такова нещо като контракции без болка?? Ама сега вече нищо  Cry Може да имам и разкритие, пък да не знам  Laughing Сещам се за един случай тук - една мама беше раждала 4 дена без да знае, че ражда - боляло я и пила обезболяващи и накрая хоп бебе в последния момент, докторите се хванали за главата  Laughing Laughing Laughing
Иначе пропуснах купона снощи - канена бях на рожден ден и пусто от страх да не родя, не отидох и ся кат се гледам още 2 в 1 ме е яд  Confused
Абе да взема вече да раждам, че и другият ми док излиза в отпуска в края на седмицата.
Май се олях с поста... Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт