ТАТУИРОВКИТЕ?

  • 31 322
  • 224
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 237
skygirl, и твоята е много готина Hug
кукла, страшни са твоите Wink, винаги съм харесвала татуировки, но не ми е достигала смелостта за повече Simple Smile
Dr. Jend, честито!!! Много оригинално се е получило Wink

# 166
  • Мнения: 1 339
кукла много е интересна  Peace

skygirl твоята е много сладурска  Heart Eyes С това сърце дето се заформя  Crazy

# 167
  • Мнения: 268
skygirl твоята е много сладурска  Heart Eyes С това сърце дето се заформя  Crazy

мерси миличка  Heart Eyes, и аз така като ме питат какво представлява, казвам "сърце"! въпреки че не мисля, че това е замисъла  Confused води се бразилски трайбъл (племенна татуировка), ама кой знае чия измишлъотина е  hahaha важното е, че се получи добре  Flutter

П.П. гласувах за теб  Wink

# 168
  • Мнения: 302
Извън темата:

sisin4e, много си хубава... Пу-пу!  Heart Eyes Страхотна снимка! Браво!
И аз гласувах за теб...  Wink   

# 169
  • Мнения: 146
Нямам но, се чудя дали да си направя.На моменти се навивам много на моменти се разколебавам, то май не знам какво искам  Laughing
еи и азсъм такаааа  Peace

# 170
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
имам, за съжаление обаче не съм си била направила подходящата такава.... все си обещавам да я сменя, но не съм наясно сега с качеството и къде какво и колко.....  Crazy

# 171
  • София
  • Мнения: 2 880
ето най сетне да покажа и аз, доколкото се добива представа  Sunglasses
както съм казвала много си се гордея с тях, защото моделите са правени от мен /и трите съм рисувала аз като най-голямата е дума на кирилица  Crazy/, изпълнението е на Станчо в Inky Dragon
дала съм две снимки, защото най-голямата изглежда различно под различен ъгъл /не е търсен такъв ефект/

скоро не си бях обновявала снимките, но това е от басейна лятото  Mr. Green





кукла, вие нямате конкуренция  Laughing поздрави на Емо и лакоМина

# 172
СТРАХОТНИ ТАТОСИ МОМИЧЕТА
БРАВО НА ВСИЧКИ ПОДЪРЖАЩИ ТАЗИ МОДА  Peace

# 173
  • sf
  • Мнения: 10 218
айде и аз да не остана по-назад. само тази ми е , ама искам още, въпреки че мъж ми  не ги харесва. мислех си нещо със зодиите на децата, ама ше видим

# 174
  • Nice / France
  • Мнения: 225
Имам и много си я харесвам
http://foto.bg/showphoto.php/photo/119662/cat/500 Означава любов завинаги.
http://foto.bg/showphoto.php/photo/119663/cat/500 тази е на мъжо
http://foto.bg/showphoto.php/photo/119665/cat/500 а тези смятам да си направя

# 175
  • Мнения: 268
Ауууууу, donsyy, скорпиончето е страхотно!!  Peace. Искам и аз такова пъъък  Crossing Arms.

# 176
  • Мнения: X
Имам една на кръста/но има още малко работа по-нея/,в скоро време ще направя поне още една/засега съм решила втората да е на тила,третата,като стигнем до нея- може би около пъпа.......но се чудя дали няма да стана малко като циганска каручка нашарена..../...мерси за показаните-има доста добри идейки.....

# 177
  • София
  • Мнения: 2 880
Dr.Jend, интересна и честито! изглежда добре Simple Smile

# 178
  • Мнения: 302

Благодаря ти, булке драконоваGrinning Мъчих се, мъчих, ама не можах да разчета какво пише на твоята...  newsm78  Ако не е тайна, ще хвърлиш ли малко светлинка, пли-и-и-и-и-и-и-й-й-й-й-с...  Wink

# 179
  • Мнения: 105
Аз нямам, но съм хвърлила око на ето тази ...


не мога да си я преведа обаче ..  Thinking Някой може ли да помогне?

Общи условия

Активация на акаунт