ТАТУИРОВКИТЕ?

  • 31 314
  • 224
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 146
 smile3509 smile3509 smile3509 smile3509  smile3509 smile3509 smile3509 smile3509 smile3509
показваите ги  татусите.........

# 61
  • Мнения: 437
мх..поредната тема, мда Simple Smile
имам. една. на ханша. плетеница с цветя. Не ми е омръзнала. и искам още.

# 62
  • Мнения: 5 103
Имам една на кръста.

# 63
  • Мнения: 3 569
Имам на дясната гърда. 4 глави на някви изрУди.

# 64
# 65
# 66
  • Мнения: 150
Е, явно аз съм единствената, която е категорично против. Грозно е, особено когато избелее. Много циганорско ми стои.
Я пак ми виж подписа. Видя ли го? Не, не! Пак го виж!

# 67
  • Sofia
  • Мнения: 179
ЗА! с двете ръце! особено върху педагожките от детската градина  smile3521

# 68
  • Мнения: 447
Имам на лявата плешка
По късно ще пусна снимков материал

# 69
  • Мнения: 624
Имам да .....9-годишна.Можеше и по-добре да я издокарат,ама като се престараха..... Rolling Eyes
И смятам да се нарисувам пак. Sunglasses То тва си е краста съм чувала- след всеки следващ път искаш пак,и пак,и пак,и накрая ставаш рекламно лице на "Walt Disney" Laughing Wink

# 70
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Аз съм решила да си правя от тези,временните.Само 4е ,в4ера видях една такава на едно моми4е,тъкмо и я бяха направили, и се беше разтекла...сигурно от топлото.........И какво става после - засъхва си така,както се е разтекла,или може да се по4исти newsm78 newsm78 И как то4но избледняват тези татуировки....

# 71
  • Мнения: 306
Имам!На рамото,правена е преди 9г.Харесвам си я.Решила съм да си правя още,мъжът ми е против,но кой го пита! Laughing

# 72
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 881

И смятам да се нарисувам пак. Sunglasses То тва си е краста съм чувала- след всеки следващ път искаш пак,и пак,и пак...

Виж, това е вярно Wink

# 73
zdr
az imam dosta i se haresvam s tqh
ne mi omruzvat te sa  mi v stila
haresvam si gi
nqmam snimki na vsi4ki 4e sa si baq (9)

# 74
  • Мнения: 7 002
Нямам. Искам, но няма да си направя, защото ако си направя на мястото, на което искам, после хептен никой никога няма да ме вземе на работа...Не че сега без татуировка са се разтърчали, де.
Но един приятел ще отваря тату студио, та току-виж  си направя нщо дребничко и не много виждащо се.
Аз съм решила да си правя от тези,временните.Само 4е ,в4ера видях една такава на едно моми4е,тъкмо и я бяха направили, и се беше разтекла...сигурно от топлото.........И какво става после - засъхва си така,както се е разтекла,или може да се по4исти newsm78 newsm78 И как то4но избледняват тези татуировки....
Аз съм имала временна, точно юли месец в жегата - не се е разтичала, но моята беше с къна, къната също влиза под кожата и за това не се разтича.Ако оная  била с някаква боя върху кожата, може и да се е разтекла. Тази, която ми направиха с къна, избледня за около 3 седмици, без разтичане, без нищо, просто се измива бавно Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт