Отговори
# 30
  • Мнения: 315
Здравейте!  Hug
Много хубава тема, браво Ники!  newsm10

И ние обичаме по коремче: в леглото, на нашата спалня, в количката и ... въобще навсякъде и много се кефи  newsm47

# 31
  • Мнения: 520
Като сте на тая тема , да питам и аз мамите дето си правят пюретата вкъщи.. Каква грах използвате замразена или стерилизирана ?  newsm78

 Embarassedпоправих се

Последна редакция: вт, 17 юли 2007, 22:23 от polkam

# 32
  • Мнения: 302
И ние се включваме в отбора на неозъбилите се Simple Smile малката вече е много голяма нервачка, май на мен се е метнала Sad вече започна и характер да проявява... като си хареса една играчка и недай си боже решиш да и я вземеш... край, то се почва един рев, едни сълзи, едни сополи.. ужас Simple Smile
Чашка с мек накрайник и аз взех, но нещо не и харесва та ще позачакам малко.
Имаме си кошарка- да ама плаче в нея.. от 3 дена се мъча да и покажа че не хапе, само остана и аз да вляза вътре  Joy

# 33
  • София
  • Мнения: 1 424
еси, вие една розова чаша на нук ли сте взели? от серията с пчеличките??? много ги заглеждам, ама имаме една армаган и като гледам, че интереса освен за игра към нея е нулев, не ми се дават 10 лева за нищо Whistling
нашето меню е бая скромно: тиква, картоф, морков, ябълка, грах, карфиол, банан и пиле. ааа, и домат има в едното пилешко пюре, и ориз малко. диня, диня на сок - много я обича.
дадох на ния изцеден пъпеш малко днес - направо изсмука шишето #Crazy
друго няма  bouquet

# 34
  • Мнения: 1 313
еси, вие една розова чаша на нук ли сте взели? от серията с пчеличките???
Не една тъмно червена много е хубава със силиконов накрайник и не е с три дупки, а с едно тънко процепче WinkВоди се също и за сок  Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 4 447
Като сте на тая тема , да питам и аз мамите дето си правят пюретата вкъщи.. Каква грах използвате замръзена или стелиризирана ?  newsm78

Използва се замрАзеН грах, а не стеРилизиран Hug

# 36
  • Мнения: 423
Ох мамчета голяма жега не се издържа направо ooooh!и го дават следващите две седмици така  #Crazy
Относно чашите след като Влади навърши 6 месеца веднага му предложих чаша с мек накрайник май на Bertoni беше една жълта с червени дръжки. Веднага я прие и разбра как се използва. Към 8-9 месец мисля да въведа и твърдия накрайник.
Да питам някой давал ли е сирена каша? От детската кухня ми казах че може по малко, но не знам
Ники  bouquet

# 37
  • София
  • Мнения: 922
Ето ни и нас  Hug!
Малко се позагубихме, ама наш тати си взе отпуската и бяхме на гости на моите родители.
 Да ви се похваля - Катя лази. Ако не е вързана в количката ще изскочи от нея  newsm30 1crib . Не се свърта на едно място - иска или да лази или да се хване за нещо /най-често за майка си, т.е. моя милост/ за да се изправи и да подруса малко дупе.
 И тя се сърди за играчки - вече ги изхвърля от количката и гледа след тях. Ако не й ги подам веднага започва да се кара  smile3514 .
 За храненето - със сина ми си правих експериментите за домашно приготвено пюре -  newsm12, омръзна ми и намен, но на него още преди това. Интереса му беше временен. Тогава открих пюретата на Мандев / не правя реклама/ - без сол са. Съдържат много и различни зеленчуци, сред които и домати. Сега папкаме тях, месните много ни харесват. От време на време разнообразяваме с Hipp, Bebevita, Hame и Gerber. Ovko пак са натурални, но никак не ни харесват, освен ако няма солидно количество пюре от морков в него.
Катето е с леко възпалено ушенце, но като че й преминава. Ники, дано и вие се оправите по-бързо.
Май много написах, извинявайте, ако ви досадих  Embarassed!

# 38
  • Мнения: 132
Запис да ви следя  Tired

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Оф аз от два дни въвеждам царевица - тиквичка и царевица на Bebivita...обаче от как го ядем, не акаме...... и май утре ще въведем синя слива....., а иначе Петър го хапва  с такова удоволствие......

# 40
  • Мнения: 4 447
Оф аз от два дни въвеждам царевица - тиквичка и царевица на Bebivita...обаче от как го ядем, не акаме...... и май утре ще въведем синя слива....., а иначе Петър го хапва  с такова удоволствие......

тИКВА, Тиква дай наБебивита, при нас действа по-добре от сливата! Peace

# 41
  • Мнения: 214
Оф аз от два дни въвеждам царевица - тиквичка и царевица на Bebivita...обаче от как го ядем, не акаме...... и май утре ще въведем синя слива....., а иначе Петър го хапва  с такова удоволствие......
спокойно от тиквата и ние се запекохме ама вече се оправихме това е от новия вид храна не е от нещо друго

# 42
  • Мнения: 520
анче_мамче ти за това ли ми отговори на въпроса ?? Повод да ме цитираш и подиграеш в клюкарника!! Много подло от твоя страна!! Драйфа ми се от такива като тебе!

# 43
  • Мнения: 1 212

И  аз,  и аз .. да ви държа под око  Wink
Много ви поздрави от lia 25 , която е на Варна / по телефона се чухме - да не помислите че сме там  Laughing/
Браво на verolina , че пак ми зарадва окото с хубавото Нели  Peace Grinning - не се губете повече толкова дълго ! Wink
При нас нищо ново - днес оттренирахме  с Жижи двойна каскада .... вис от стола за хранене и кухненската маса с полет към пода ( туй на Жижо номера  Laughing) , а моя беше а' ла Боби Михайлов опит за улов на движещ се обект ...  Rolling Eyes
Като се вземе в предвид , че обекта си удари все пак главата в пода /този път доста - имаше червена цицина/, а вратаря натърти коляно ... може би ситуацията беше автогол ... Sunglasses
А другата ни новост е , че си имаме нова прическа / не че много коса имахме/ , ама да я бях оставила да омекоти удара , а то .... #Crazy
Ето Жижо ПРЕДИ и СЛЕД  фризьора  Grinning

Какво пак сторило анчето ? ...  Thinking
Ей, се ви в устата това момиче  Wink

А другарката jekova - poli, да не се скътава в опити да ни изчете всичките глупости дет' сме надробили в последните 4-5 теми,  Wink а да казва кò правят с младежа  Grinning

Последна редакция: ср, 18 юли 2007, 00:26 от Magesta

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
[спокойно от тиквата и ние се запекохме ама вече се оправихме това е от новия вид храна не е от нещо друго

оф дано да е така
polkam ние сме яли и тиква и тиквичка, проблем не сме имали........пък в това пюре няма кой знае какво.....има само ориз и него сме го яли и не сме се запичали......абе ще видим утре, нали утрото е по-мъдро от вечерта......

Чудя се нали съм започнала сега тиквичка и царевица, давала съм ги два дена..... да продължа ли с тях или да прекъсна докато се регулира стомахчето? Даже се замислих утре да сме само на кърма, ама дали така да прекъсна захранването....... без да съм довъвела царевицата?

Магеста много сладък тоз Жижо, пък и ся с новата прическа, съвсем ни удари в земята.......
пък и май поведохте класацията за каскади. По този повод пускам анкета /макар и малко късно/, айде да минете през първа страница да се отчетете.

Общи условия

Активация на акаунт