Отговори
# 285
  • Мнения: 36
Здрасти и от нас след едно безкрайно, безкрайно дълго отсъствие.

Макар и със закъснение благодаря на всички за пожеланията и оказаното внимание. Съжалявам, че не можах да ви направя поне виртуално съпричастни на празника, но днес имам друг повод. Ема не е вече най-малката в рода. Днес на бял свят се появи неин втори братовчед. Така че заповядайте!
 
  party023 Popcorn  cook cheers

Иначе, като цяло сме добре.
Ема беше наддала 200г на последната консултация (=7кг) и порастнала с 5см (=67см).
Заместили сме 2 хранения, 3 са на кърма.
От около седмица се будим през нощта (3-4ч.) и трудно заспиваме след това. Напоследък дори кърменето не помага. Може би е от жегата или е период някакъв. Не знам.
Основните ни постижения през 6-ия месец са активното обръщане по гръб и корем и интензивните опити за пълзене. Използваме тези нови умения за придвижване в пространството и ставаме все по-добри.
Вчера резлизирахме напредък и в седенето. По време на едно рандеву с Жижи и очарователната му майка Magesta, бяхме представени на група близки по възраст младежи и там под напора на мъжките погледи ли или ей тъй просто за престиж на'шта мома седя близо 1/2 час без опора. Като всяка дама обаче и Ема реши да не изневерява на променливата природа на женския характер. Изневиделица зарони крокодилски сълзи и бързо бързо напуснахме веселата компания.
Днес също имаме с какво да се похвалим. Направихме почти успешен опит да се изправим от седнало положение, така че нещата прогресивно започват да се усложняват.
Много се радвам за всички, чиито бебчета вече пъплят, само да сме живи и здрави да им насмогнем на енергията.

Лека и прохладна нощ на всички!

Последна редакция: нд, 22 юли 2007, 00:27 от Vidri4ka

# 286
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Записвам се набързо само, че пак бяхме по нощите на гости и бързам да пускам новата тема, че с каквито темпове сте се развихрили, утре сутрин крокодилски сълзи ще роните.

Петър днес дълго време стоя на четири крака /т.нар. класическа поза за пълзене/, ама само се клатушкаше напред-назад......., но доколкото имам наблюдения май всички бебоци така започнаха да пълзят, та и аз очаквам включване......

Днес мама сключи много изгодна сделка и при все, че още нямаме кола /физически/, вече се сдобихме със столче за нея.....не е ново, но в добро състояние и ми го донесоха на крака от София...... Петър цял ден се кефеше в него.....обаче го разнищихме за да му изпера дамаската и после не можахме да го върнем в първоначалното му състояние  newsm78

Някой ако има столче от 0-18 кг, моля да го снима в близък план, най вече коланите, че нещо не мога да ги докарам.......ама се надявам таткото утре сутрин да се справи... не че ми е спешно /щото нали колата я няма още/, ама ми се ще Петър да прекарва повече време там, пък без колани не рискувам.....ей мноо сме прости, как бързо го разглобихме ..... пък сега си бирим ядовете.....

# 287
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Ники виж дали няма упътване за монтажа на сайта на производителя на столчето - на Макси Кози имаше и филмчета как се монтира точно.

# 288
Къде ги оставяте тези бебоци да пълзят? Моята мома е все в паяка и се изтласква с двата крака при предвижване. На леглото се търкаля , а на земята и е доста твърдо и като се върти от корем по гръб и обратно се удря. Как ще се научи да пълзи незнам?! Confused

Общи условия

Активация на акаунт