Отговори
# 270
  • Мнения: 669
запис набързо и отивам да чета че вие сте писали писали сте се забравили.
честит рожден ден KITTI !!!
честита нова придобивка Ники безаавариино ползване и шофиране с нея!

# 271
  • Мнения: 399
Аз ги чистя 1 път на 2 седмици. Ама може и да спра.


Явно само аз съм луда, че ги чистя след всяка баня....  #Crazy
спирааам

Мале-малееее!  ooooh! И аз ги чистя всяка вечер след баня!!! Но явно ще разредя процедурата!  newsm78 Уж съм мед.кадър (акушерка) ,а излязох невежа!!!  Blush Разбира се ,че се самопочистват и калта предпазва ушото от инфекции!!! Боже,ама съм изтрещяла съвсем!  Mr. Green
Като малка съм страдала много от ушни болежки (дори имам операция) и сега се ужасявам ако на Ноли й влезе водичка в ушето! Много й ги пазя - като я къпя много внимавам,защото като знам как боли!  Sick
Напоследък нямам много време за компа,но се радвам ,че попаднах на инфото ви за ушенцата!   bouquet

И моята госпожица си няма още зъбче и педи каза,че скоро няма да има!  Thinking

Не съм изчела всичко,та ако може само някой да ми драсне станало дума нейде из темичката за проходилки и детска кухня,че да знам да се ровя ли из страниците!?  Hug

# 272
  • Мнения: 1 483
liletka, искам да те питам как правиш киселото мляко, каква гъстота го разреждаш( колко лъжички кис. мляко на колко вода) благодаря

Oni,аз наоко го правя,преди сипвах повечко вода,за да стане горе-долу като айрян.Ама сега го правя по-гъсто,много малко вода слагам.Може би към 40-50мл вода на 150мл мляко.

# 273
  • Мнения: 143
момичета здравейте и от мен, много ми е бавен интернета от Варна и едвам успях да вляза. Много ви  Hug всички и бебоците. Габи расте и е станала близо 9 кг., втория път като се върнах изкарах много тежък грип, добре, че малкото не го хвана. Надявам се всички да сте добре, дано да успея да ви изчета.
Вече ми е много мъчно за софия надявам се да си дойда след 1-2 седмици. Скоро ще пусна и наши снимки.
Сара ми се обади, че е вече в Жулналист и скоро ще се видим.

# 274
  • Мнения: 183
Вече ми е много мъчно за софия надявам се да си дойда след 1-2 седмици. Скоро ще пусна и наши снимки.

Лиа, няма да стане от тебе варненка с таз София, в която искаш само да се връщаш. А аз как искам пък да съм във Варна ( кой какво си няма).
Ние днес заведохме момъка, там където не беше ходил от последните часове преди да излезе на бял свят. На Витоша. Баща му летя от там и той го наблюдава с огрооомен интерес. Чак се зачудих как мята толкова високо. В планината поне се живееше.
Лилетка сигур затуй не слиза много много по централните части Wink

# 275
  • Мнения: 1 212
Ние днес заведохме момъка, там където не беше ходил от последните часове преди да излезе на бял свят. На Витоша. Баща му летя от там и той го наблюдава с огрооомен интерес. Чак се зачудих как мята толкова високо. В планината поне се живееше.
Поли, да вземете да ме осиновите и мене ли ....  newsm78 .... белким някой ме заведе там , закъдето душата ми копнее  Praynig
Днес просто беше по моя барометър  Wink най , ама най най най - горещият и кошмарен ден, в който съм яхнала метлата и / срамувам се от себе си  Embarassed/ цял следобяд истерясвам , крещя като подивяла и се излагам пред сина си... Cry
Ето, нищо смислено не мога да напиша дори ... само се оплаквам.
Както и да е .
Причината е, че заминаваме за море, но бих могла да се зарадвам евентуално след като пристигнем , настаним се и нещата са поне 1/2 толкова наред , колкото бих искала  Rolling Eyes
Спокойна и хладна вечер на вас  Peace

# 276
  • Мнения: 1 483
Лилетка сигур затуй не слиза много много по централните части Wink

 smile3521 Екстра ми е тук,като се поохлади ще се смъкна Grinning

Magesta ,идвай ми на гости Hug

# 277
  • Мнения: 669
аз да попитам трябва ли някакво предварително записване за детска кухня или просто си отиваш и си купуваш купон за следващия ден?  newsm78

# 278
  • Мнения: 125
Във Варна купуваш за седмицата. Много съм довола, а Коко - дваж

# 279
  • Мнения: 1 483
Айде лека нощ от мен.Личи си ,че днес е почивен ден,почти никой няма тук.

Чибураторке,нали знаеш,че Софията почти цялата е затворена(поне така казват де  Mr. Green) Информирам те понеже утре к'ат се прибираш и с това трябва да се справиш bowuu Wink




Аааааааааааааааааа,ама вие всички сте се наредили там горе и си трайкате Crossing Arms нищичко не пишете Crossing Arms

# 280
  • Мнения: 1 212
Аз само спамя ... затова не се бутам много да пиша....
Ама я кажи какво имаш предвид под това "затворена" Лилетке .... newsm78 ?
Нещо съм пропуснала в новините ли ?

# 281
# 282
  • сто акровата гора
  • Мнения: 230
Здравейте мами, аз докато стигна до компа, докато почета и вие що теми сте изписали, що чудо  Crazy
Ще наваксвам друг път, спи ми се, но от жега не мога да заспя и седнах да видя как я карате.  Heart Eyes
На село при баба ми се живееше, ама свърши, майка ми няма повече отпуск и се прибрахме тук да си се варим, сега чакам август че да отскочим до Разград.
Айде лека нощ на всички и сладки сънища  Hug

# 283
  • Мнения: 1 483
Ами нали има съзтезание по колоездене.Та заради тях,тя и магистрала Тракия е затворена.

П.С.аз нещо не мога да заспя,а представям си сутрин как ще ми се спи Rolling Eyes

# 284
  • Мнения: 669
айде лека и от нас и дано няма много ставане на бебоци посред нощите  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт