Отговори
# 255
  • Мнения: 376
Ники честита ви кола. За месните пюрета на мен гастроентроложката ми каза че първо се дават два пъти в седмицата и чак след месец, месец и нещо ги почвате през ден. С жълтъка същата работа, но не било хубаво да се въвежда в жегите, че водел до разтройство. Ама аз да те питам как така до месните пюрета стигнахте, като захранихте около месец след нас?

Пешеходке ама ти защо продължаваш да си даваш нещата, като не ги пазят и не са коректни? И не разбрах в крайна сметка ще си ползваш ли собствената количка или не? Инак не си го слагай на сърце   bouquet

Магеста ние сме на около 5 хранения, като 3 от тях са АМ по 180 г., а в останалите слагам по около 30г. По мои сметки (тъй като аз си записвам всеки ден колко и какво яде) хапваме между 400 и 800 г. в зависимост от апетите ни.

Много ми е мъчно като чета, че дечицата в тази жега са болни и с температурки.............дано бързо се оправят.  Hug

# 256
  • Бургас
  • Мнения: 2 350


Честит рожден ден KITTI

Букет от нежни пожелания
даряваме ти с две ръце
и радост, щастие, любов
желаем ти от все сърце.


# 257
  • Мнения: 125
Честито возило на Ники. И ние се сдобихме с такова преди 3 месеца и този благополучно го изплатихме, но е на Т-во при татко и, о, боже, след 3 седмици го вземам и подкарвам ТУК и САМА! Возете се безаварийно и да ви събира багажа, че наш Пежо... Ние се кърмим сутрин, вечер и нощем, защото храната от кухнята запълва останалото. Грис му давах точно преди да го запиша на кухня и му се услади. Вчера даже имаше супа - грис, домати, морковче -  Hug Ники, в месното пюре можеш да слкагаш малко от новия зеленчук, но ако Пепи няма колики и ревливи възражения, можеш да действаш по-смело. Само за отбиването в жегите съм сигурна, че не е препоръчително. Аз сега заради кухнята се скъсвам да изварявам съдовете, да не лепне нещо.
Коко сега спи във вуйчовото си 29 год легло, което е обиколило всички роднински бебета, но са го пазили, а и татко го поддържа.Количката, която ми даде братовчедката, е просторна и удобна за детето, но тежи 14 кг и е като танк. На следващото опаричване съм се зарекла да купя лятна-чадър на Бертони, че се намъчих, а е и "чужда бела". Мисля и люлка да му влема, защото бънджи-гащите са сладки, но временно забавление, а при бабите има 1 асми и тенти... Чух и за евтини столчета за кола на Практикер, така че следва голямото оръсване заради трайни материални активи. Даже ме гризка съвестта, че баткото е много на заден план по отношение на харчовете.

# 258
  • Мнения: 1 483
Добро утро  bouquet

Никки,честита кола.Ние нали малко след като се роди Алекс и ние сменихме колата.От ауди минахме на Опел омега (комби).И сме супер доволни,едно че е голяма ,а и е супер комфортна.

# 259
  • Мнения: 96
Здравейте   bouquet.Ние  продължаваме да сме болни и с темп. CryТоку проплаква ,ама то си е направо писък от болка #Crazy.Дали на му пробива зъб,иначе така да го боли гърло newsm78.Сега пак вдига темп.,ама спи и като стане ще му дам нурофен.Нищо друго не помага ooooh!.А с какъв зор ги давам тези сиропи,че и антибиотика,направо не е за разправяне ooooh!.А ако ви кажа,че сърцето ми спиииии. Tired Tired Tired

Лек ден и здрави деца ви пожелавам Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 260
  • Мнения: 4 970
Ееее, тия гадни болести  #2gunfire!
Ние тази сутрин, нали е почивен ден, що пък да не се събудим в 6.30 и да не искаме повече да спим! А към 3.00 нощес беше едно пръцкане, е нямам думи вече, до кога тия колики! Явно още 4 месеца, сигурно ще е като баткото, който ги имаше до 11 месеца.
Ние имахме Пежо 106, но го сменихме с 306, което обаче пак ни е малко. И таткото се заглежда по комбита, че са му любими. Алексче, дай малко инфо и на мен за БМВ-тата!
ЧРД на KITTI!
Ние днес ще отидем да гостуваме на баща ми - ми като не се сещат да ни канят реших да предприема друга тактика - обаждам се и казвам, че идваме! Така ще процедирам вече, че ми писна!

# 261
  • Мнения: 315
ЧРД на KITTI!  newsm59

Да си жива и здрава, много щастлива, много любов и всичко най-хубаво!  newsm51

# 262
  • Мнения: 1 483
Ей,и жегата не ви плаши бре #Crazy Нема ви ник'ви Crossing Arms

Моето чавенце пак кърти вече 2ч и аз се чудя какво да правя Mr. Green Много се радвам,че от няколко дни е на някакъв режим спи от 11 до 15 някъде.

# 263
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
И Петър преди малко заспа....
това дете продължава да ме изумява - втори ден става как не ще да яде, днес и пюрето изядохме с триста зора.....


Ама аз да те питам как така до месните пюрета стигнахте, като захранихте около месец след нас?

Ива месно пюре ядем от вчера т.е. днес втори ден. Аз незнам, че трябва да се изчака определен период от време от началото на захранването и тогава да се даде.  newsm78 Знам, че може да се даде, когато бебето стане на 7 месеца или при нисък хемоглобин, ние отговаряме и на двете условия......  #Crazy Но ако е другояче кажете.

Благодаря ви за отговорите на моите питания. Долу-горе се светнах какво да правя за напред със захранването и продължавам смело......

Аз не обичам да ползвам чужди вещи, поради причината, че няма да имам очи да върна нещо повредено......Понякога ми се е налагало да ползвам чужди неща и все съм натръни, пазя ги повече от собствените си вещи......
Един единствен път ми се счупи част от чужда вещ и преди да я върна на собственика я смених с нова..... Бих искала и хората да постъпват така с моите неща, но....... Mr. Green

# 264
  • Мнения: 3 376
Честит рожден ден на KITTI!!!!!!!!!! newsm59  costumed034  party041
Всичко най-най-най и да ти е живо и здраво малкото съкровище!!!
Дано да се оправят малките сладурчета и да не се разболяват повече...На мен вчера ми се стори ,че малкия има Т и направо изпаднах в паника,много гадно ми беше,а не мога да си представя какво ви е на вас.Всичко ще се оправи,дано само да е по-скоро Praynig

Ники,честита нова придобивка.Ние сме с опел корса,който е с три врати и е супер неудобен.Моя мъж само се заглежда по коли като излезем и само вика"Тази колко е готина,тая хареса ли ти,яяяя ама виж тая колко е удобна за нас"../аз все се майтапя,че по-добре по коли да се заглежда отколкото по жени Mr. Green/ и скоро живот и здраве ще я сменяме.

# 265
  • София
  • Мнения: 1 424
 Stop
честит рожден ден на KITTI !!!  bouquet  nbirthday
ние продължаваме да се пържим в ямбол. sweating утре не знам как ще се довлечем до софето newsm78

# 266
  • Мнения: 1 483
Нали си Чибуратор ще се справиш Hug

# 267
  • София
  • Мнения: 1 424
Нали си Чибуратор ще се справиш Hug
hahaha
абе за мене нямам грижи, ама малкото чибураторче как ще издаяни Thinking
не знам за вашите бебоци, но ния е като малка тухла в ръцете ми. излъчва такава топлина #Crazy

# 268
  • Мнения: 1 483
О,Алекс е същия.Кат го гушна почваме да се потим и  двамата.

# 269
  • Мнения: 490
liletka, искам да те питам как правиш киселото мляко, каква гъстота го разреждаш( колко лъжички кис. мляко на колко вода) благодаря

Общи условия

Активация на акаунт