Въпрос?

  • 2 052
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Не ти преча да опиташ. После да не ревеш само.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 271


Наистина ли си толкова наивна?
Не, не съм наивна, просто не бих се страхувала да направя забележка на шофьор, който е паркирал на тротоара!
Все пак не сме мишки, нали?  Wink

# 17
  • out of space
  • Мнения: 8 573


Наистина ли си толкова наивна?
Не, не съм наивна, просто не бих се страхувала да направя забележка на шофьор, който е паркирал на тротоара!
Все пак не сме мишки, нали?  Wink

Така е, но...
Хората наистина няма къде да паркират, ей на- пред нашата кооперация и десетината съседни е жив късме да си намериш място на тротоара, повярвай ми- като шестица от тотото е. При това не липсват гаражи.
Другия момент е с бойно настроените люде- мутри, бизнесмени или просто бачкатори на "диета". Направо си прдставям темата- гневно, червено човече за емотикон и заглавие "Момичета, днес ме набиха, а бях с количката, на кого да се оплача?" и 12-25 страници "Ох, миличката, какви идиоти...медицинско....съд..."..........................  ooooh! Whistling

# 18
  • Мнения: 4 406
е, като налети на бой на майка с количка, ще докаже че е мъж ли?
прави забележки с телефон в ръка, за всеки случай, да можеш да звъннеш на полицията в случай на нужда.
докато бях с количката, често правех забележка, ако някой паркира там, където аз трябва да мина. всичките си местеха колите, макар и само с 1 м, за да има място да мина  Mr. Green

# 19
  • out of space
  • Мнения: 8 573
е, като налети на бой на майка с количка, ще докаже че е мъж ли?
прави забележки с телефон в ръка, за всеки случай, да можеш да звъннеш на полицията в случай на нужда.
докато бях с количката, често правех забележка, ако някой паркира там, където аз трябва да мина. всичките си местеха колите, макар и само с 1 м, за да има място да мина  Mr. Green

пускай тото по-често.

# 20
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
За лепенките-  каква страхотна идея! Peace Peace Peace
Бъдете упорити обаче не се отказваите бързо- лепете лепете  дано се научат накрая. Hug
Вили

# 21
  • Мнения: 4 406
пуснах за милионите. познах 2 числа  Laughing Laughing Laughing не ми е там силата

# 22
  • Мнения: 25 641
Да попитам само- ако лепна такова нещо на някоя кола, а собственикът ми скочи със заплахи, на полицията или на КАТ да звъня за помощ?  newsm78
Не съм шофьор и не знам последно законът какво казва по въпроса за паркирането на тротоарите. Ще ми се да знам, ако извикам КАТ, ще ли го глобят нахала, или ще си направят пас?

# 23
  • Мнения: 4 406
а имам ли законово право да слагам листовки по чистачките? да не ни емне някой по- познавач?

# 24
  • София
  • Мнения: 3 249
За мен ли става дума? Виж в подписа ми! Laughing

Идеята я взаимствах от някаква много стара тема тук във форума и си направих лепенки съвсем самоинициативно. Сложих си ги в подписа и гледам, че за 2 седмици имам над 100 даунлоуда. Което ме радва.

boomerang, имаш право да слагаш всичко на колата, стига да не я повреждаш (тоест да не лепиш с лепило и т.н.

# 25
  • София
  • Мнения: 3 249
Само да уточня - аз лично не смея да лепя тези бележки по колите именно защото ме е страх да не ми налети на бой някой, че му повреждам колата. Защипвам листа хартия под предната чистачка, тя държи добре.

Ако шофьорът е в колата или наблизо, директно му тропам на стъклото и му изнасям една лекция как може да паркира така, както е паркирал. НИКОЙ до сега не е посмял да ми повиши тон дори, защото съм напълно права. Аз не повреждам чужда собственост, не се страхувам или срамувам от дейстивята си! Naughty

Да, знам, че в центъра на София е кошмарно да се паркира. Докато работех и ходех по срещи (това ми беше работата), отделях двойно време - 30 минути за среща и 30 минути за паркиране (образно). Но не е само центъра така. В нашия квартал тротоарите са широки по 3 метра буквално и въпреки това има идиоти, които спират напряко, макар че могат да спрат успоредно и пак трябва да минавам по улицата. Има достатъчно много фрапиращи случаи, когато 15 коли оставят място, но една не и трябва да се връщам с количката назад и да минавам по Стамболийски срещу мол-а по шосето. ooooh! Ето за такива случаи са ми тези бележки.

Всеки може да ги ползва или да си издокара текст по своя преценка. Просто аз искам да обърна внимание на шофьора и да го направя културно, а не с ключ по боята или с червило по предното стъкло. Това е!

# 26
  • Мнения: 453
За мен ли става дума? Виж в подписа ми! Laughing

Идеята я взаимствах от някаква много стара тема тук във форума и си направих лепенки съвсем самоинициативно. Сложих си ги в подписа и гледам, че за 2 седмици имам над 100 даунлоуда. Което ме радва.

boomerang, имаш право да слагаш всичко на колата, стига да не я повреждаш (тоест да не лепиш с лепило и т.н.

Мерси! Ще ги принтирам и под чистачките!!!

# 27
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Момичета едно въпросче не по темата-  на кое викате МОЛ???тук все чета Мол-а това, Мол-а онова...... хал хабер си нямам Thinking
Простете ми за офф-а
Вили

# 28
  • Мнения: 4 447
Момичета едно въпросче не по темата-  на кое викате МОЛ???тук все чета Мол-а това, Мол-а онова...... хал хабер си нямам Thinking
Простете ми за офф-а
Вили

МОЛ е новата дума за ЦУМ или Централен Универсален Магазин.

Голямо място пълно със различни щандове и магазини на едно място ,на няколко етажа....

М! Сега се сетих, че може и Материално Отговорно Лице да е МОЛ , хихихи

# 29
  • на село
  • Мнения: 1 028
Идеята ми харесва!
Аз също правя забележка. И да си призная, и с ключ съм действала за един адски нагъл тип  Embarassed.
Това е по- цивилизовано.

Общи условия

Активация на акаунт