Цедя вече 6-ти месец

  • 2 895
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 950
Аз вече десети месец се цедя и така ми е писнало и на мен, но все си повтарям, че за детето е по-добре така - може и малко да е, но все пак е нещо.

# 16
  • София
  • Мнения: 50
Здрасти Радостче, не се предаваай!! Аз също съм така вече 8-ми месец . Кофти е -да . Цедя по 4 пъти на ден  ooooh! Мислех си че съм малко изкукуригала дори и се чудех дали ще видя още някой като мен и затова влезнах в темичката  Hug Даже нашият тати му е писнало повече от мен щото постоянно ми повтаря "айде спирай вече - писна ми да те гледам и да чакаме да се изцедиш " , но аз продължавам и продължавам . Така , че няма да се отчайваш -като дойде време за цеденето-просто го прави без много да му мислиш . Аз дори сядам пред пс-то и си отварям някоя интересна страничка и гледам да попрочета нещо , докато се цедя , та белким времето мине по-бързо  Party
Айде успех и давай докато има  Peace

# 17
  • Мнения: 394
хей, мами, възхищавам ви се много.

# 18
  • Мнения: 2 022
Браво Радостче, аз издържах 8-9 месеца така и осигурявах около 30-40% от храненията им. Знам колко е изтощително и колко време отнема.

# 19
  • Мнения: 78
Браво мамче все пак 2 е повече от нищо   bouquet

# 20
  • Мнения: 1 440
Хей, Радостче, аз също правя така и вече сме почти на годинка Hug Цедя се 6 пъти на ден и осигурявам 2 от 3 хранения, но при нас проблемът е, че тя не яде чисто АМ и затова винаги трябва да е смесено с кърмата...т.е. ако спра да цедя не знам дали изобщо ще яде АМ newsm78 А факт е, че трудно приема твърда храна и кърмата е основното й меню...тежко ми е това ставане сутрин и постоянно прибиране да се седя, но мисълта да я лиша от единственото, което яде с удоволствие направо ме кара да се чувствам зле. Както казвам на всички, които питат с недоумение: " Ама, до кога ще я кърмиш?" - "До последната капка!" Peace

# 21
  • Мнения: 2
Bravo , bravo i pak bravo! Az su6to sam taka 4-ti mesec. Zasega osiguriavam vsi4ki 6 hranenia i se pritesniavam ako namalee kak 6te go nakaram da iade AM, poneje 1-2 puti se naloji i otkazva , zatova pravia vsi4ko vuzmojno da uveli4a kurmata, hrani , bilki , te4nosti , po4ivka ... Stiskam ti palci i ti pojelavam mnogo turpenie!

# 22
  • Мнения: 1 516
Мислех ,че съм единствената луда, но явно има и други.
Благодаря ви момичета за подкрепата!

# 23
  • Мнения: 300
Добре че прочетох темата! Благодаря ви!  bouquet

И аз цедя и давам от шише. Нали всички се опитваме да правим най-доброто за бебчовците!!!!

Но и на мен вече ми минават мисли, че и "аз съм човек" и да спирам, но ето че има майчета, които и по 10 месеца се цедят!!!

Браво на всички вас и целувки на бебчовците!

# 24
  • Мнения: 27
не съм сама. Моят син в събота прави 9 месеца, а аз все още се цедя, защото тои не иска да суче от гърда от момента, в който се роди. В момента се цедя 3 пъти на ден, като изцеждам между 90 и 120 мл. не е много, но все пак е нещо. Честно казано това вече ми омръзна, а най-лошото е че супер много се изнервих от факта, че той не иска да пие млякото. единствено го приема сутрин, когато е много гладен, следобед с разлини каши и вечер с бисквитка. искам вече да приключа с това. можете ли да ми кажете какви хапчета може да се пият за спиране на кърмата?

# 25
  • Мнения: 4 967
Debelanka_81, не пий хапчета! Просто намали изцежданията, след това не изцеждай до край, а само за облекчаване. Би трябвало постепенно да ти намалее кърмата и да спре.

# 26
  • Мнения: 27
Благодаря за съвета. Това ще се опитам да направя.

# 27
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
 Hug и аз съм в твоя отбор.
Днес бебчето ми навършва 8 месеца, след неуспешни опити за кърмене, цедя и го храня с биберон - всеки ден по 6 пъти  Grinning
Захранена е вече, но почти нищичко, освен кърмата не хапва, или само опитва и  Closeсе мръщи .
Полека мисля да я захраня и да спирам с кърменето, чудех се дали наистина кърмата може да спре от самосебе си и ще има ли някакми последствия това за мен?

# 28
  • Мнения: 1 516
Hug и аз съм в твоя отбор.
Днес бебчето ми навършва 8 месеца, след неуспешни опити за кърмене, цедя и го храня с биберон - всеки ден по 6 пъти  Grinning
Захранена е вече, но почти нищичко, освен кърмата не хапва, или само опитва и  Closeсе мръщи .
Полека мисля да я захраня и да спирам с кърменето, чудех се дали наистина кърмата може да спре от самосебе си и ще има ли някакми последствия това за мен?

Може, искаш ли схемата за захранване с постепенното отбиване - намаляване на кърмата... Ако да - на лс ми прати мейл

# 29
  • Велико Търново
  • Мнения: 269
Radostche, при мен нещата вървят по горе долу същия начин. Моето бебе също преди два дни навърши 5 месеца и аз се цедя по няколко пъти на ден, кърмата ми също стига само за две хранения и на моменти се отчайвам, защото ми се искаше да кърмя пълноценно поне 6 пълни месеца, но няма как - доволна съм и на това. Мисля да се цедя докато мога и докато имам кърма. Желая успех и на теб и на себе си, всичко което правим го правим за нашите съкровища Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт