Rated PG-18: American Motion Pictures Presents....

  • 17 263
  • 300
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 800
Тандори, каква си късметлийка Mr. Green. За последен път срещнахме едни българи на оutlets в Мейн. Мъжлето ги чу и отиде да им говори на български. Голям смях беше, защото те му отговаряха на английски Joy

# 16
  • Мнения: 393
Браво на заглавието!
Аз за една седмица съм в командировка от компанията. Бандата трябва да се оправя сама  smile3508
Ако не друго, поне ще си почина от бебета, настоящи тийнейджъри, бъдещи тийнейджъри, домакинска работа и каквото още се сетите  smile3533
Не заминавам много далече, но все пак е ДОСТАЪЧНО. Само на 4 часа път с кола.
Надявам се, да няма изненади smile3513.
Ще имам доста работа (paper work), но се надявам да ми остане време и ДА ПОСПЯ и РЕЛАКСИРАМ.

# 17
  • Мнения: 7 091
Тандори, каква си късметлийка Mr. Green. За последен път срещнахме едни българи на оutlets в Мейн. Мъжлето ги чу и отиде да им говори на български. Голям смях беше, защото те му отговаряха на английски Joy

Ти сериозно ли?! Shocked

# 18
  • Мнения: 2 257
Ей Джи, виж Зора какъв хубав ник ти измисли " Джиджи" Simple Smile Няма как да те сбъркаме! Нали си търсеше на какво да се прекръстиш  Laughing

  Laughing Абе не съм си търсила да се прекръстя, бе другарки! Laughing Не знам защо останахте с такова впеатление. Хич даже не ща да се прекръствам повече. Хаман, омръзна ми. Викайте ми ДжиДжи Flutter Joy Joy Joy (недейте, недейте Praynig). Зоре, майтапим си се тук, няма да се сърдиш, нали !  Heart Eyes


Ти душа сама ли почна да си отговаряш вече  Mr. Green Joy

Това не е Тина, това бях аз. Joy (Jenn, четеш и внимаваш, нали? Twisted Evil)

# 19
  • Мнения: 7 091

Ти душа сама ли почна да си отговаряш вече  Mr. Green Joy

Това не е Тина, това бях аз. Joy (Jenn, четеш и внимаваш, нали? Twisted Evil)




Ей т'ва вече стана много за моето полузаспало съзнание  Laughing Отивам да си лягам и да преосмисля  Joy hahaha

# 20
  • Мнения: 1 147

Това ми напомня един случай преди няколко седмици. Има тук един господин, лекар, голяма работа, самочувствие до небесата. Толкова си е навирил носа, че изстъргва мазилката по тавана. И се засякохме на едно парти. Той поздрави на български, после премина на английски, накрая пак се сбогува на български. Чувствах се точно като в училище на изпит пред класния.. Било му по-комфортно да говори на английски, тиквата с тиква. Не го разбирам това хич.

# 21
  • Мнения: 2 257
Ей т'ва вече стана много за моето полузаспало съзнание  Laughing Отивам да си лягам и да преосмисля  Joy hahaha

Утре Jenna ше дойде да ти разЯсни. Лека и от мен, kids.
dessivl, почивай и релаксирай!

# 22
  • Мнения: 2 257
Това ми напомня един случай преди няколко седмици. Има тук един господин, лекар, голяма работа, самочувствие до небесата. Толкова си е навирил носа, че изстъргва мазилката по тавана. И се засякохме на едно парти. Той поздрави на български, после премина на английски, накрая пак се сбогува на български. Чувствах се точно като в училище на изпит пред класния.. Било му по-комфортно да говори на английски, тиквата с тиква. Не го разбирам това хич.

Знаеш ли трети език? Какъвто и да е, различен от БГ и английски? Другия път като се срещнете, мини на този език и му кажи, че така ти е пък баш най-удобно на тебе.

# 23
  • Мнения: 1 147
Ако не друго, поне ще си почина от бебета, настоящи тийнейджъри, бъдещи тийнейджъри, домакинска работа и каквото още се сетите. Не заминавам много далече, но все пак е ДОСТАЪЧНО. Само на 4 часа път с кола. Надявам се, да няма изненади. Ще имам доста работа (paper work), но се надявам да ми остане време и ДА ПОСПЯ и РЕЛАКСИРАМ.

Радвай си на свободата, само това мога да кажа.  Laughing
Чети си книжки, наспи се, гледай телевизия, взимай си дълги вани, разхождай се и се кефи. Сега ти е паднало.

# 24
  • Мнения: 1 147
Знаеш ли трети език? Какъвто и да е, различен от БГ и английски? Другия път като се срещнете, мини на този език и му кажи, че така ти е пък баш най-удобно на тебе.

Бе, мани го тоя пипон. Хич не ми е в приоритетите да се занимавам с него.
По-добре кажи харесва ли ти новия ник, дето ти спретнах? 

# 25
  • Мнения: 2 563
Наистина готино заглавие!

Ами щом Тандури не може около 19 и 24.08, може предишните два или първия на септември. По-късно и по-рано не мога, а и цял месец септ - окт ще съм в София. Джена, блажка, кой още е в района?!

# 26
  • Мнения: 2 381

  И каква ще я докарате сега,среща там около НЙ,а другите?А?А?

 

Най- много хора сме от Чикаго и няма среща още.
Тина мислех, че те познавам, но снимката от миналата седмица казва друго.
Ако имаш желание и време можем да се чуем и видим някой уикенд.

# 27
  • Мнения: 17
Здравейте! Съжалявам, че се меся в темата ви (а съм пуснала и в предната, но просто не знаех, че има нова)... Blush Искам само да попитам нещо- от мамите, които са в Чикаго, някоя да е чувала за човек из българската общност на име Евгени(й) Георгиев Димитров. Благодаря предварително!

# 28
Niki1, мерси за линка (в предната темичка).   bouquet

И аз току що получих емейл от адвоката че бройките за юли са отворени отново и хората могат да подават между 07/17 - 08/17. Да ама ние вече сме подали на 7/2 и сега ще чакаме да видим какво ще стане при това положение. Информация ще имам по-късно. Също така летим на 8/7 за БГ, току що платихме билетите и връщане назад за втори път няма, предния път си отложихме пътуването точно поради тая причина и се набутахме с един куп пари. Ох направо не знам вече, яд ме е как си играят с живота на хората, ама на таз пуста имиграция.........

Миз, благодаря и на теб за информацията за пелените Simple Smile

# 29
  • Мнения: 1 393
Супер заглавие, Джи, много готино си го измислила!
(...на мен Джиджи ми звучи като...вълнисто папагалче, сори...  Laughing)

Момичета, супер новина това за "отпушването" за работните зел. карти- много се радвам за тези от вас, които се бяха притеснили и сега пак ще могат да продължат процеса на кандидастване спокойно!

Ама много варненки тук, бре, много чудо.  Sunglasses
Аз пък, за срам и позор, уж почти цяла България съм обиколила, пък до Варна никога не съм стигала (ако не броя едно лято, когато съм била на 2 год. и от което, разбира се, нищо не помня). Винаги съм чувала само от хубави по- хубави неща за този град, единствено имам малко горчив привкус в устата заради едно неприятно варненско девойче, което ми беше съквартирантка по едно време тук, но то май си беше от девойчето, а не от факта, че беше от Варна. Wink



Общи условия

Активация на акаунт