Rated PG-18: American Motion Pictures Presents....

  • 17 347
  • 300
  •   2
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 255
Само аз ли съм фен на Extras? Онзи ден повтаряха едно шоу,в което засягат темата ти за културата на общуване, Tandoori ....(е,сериалчето си е чиста проба Mockumentary,но това не пречи уж леко,ей така,като на шега,да чоплят злободневки).
  " Рим" ще има ли нов сезон?
 

# 271
  • Далече
  • Мнения: 438
Джи   мъжа ми снощи се опитваше да прави нещо подобно, гледал го в някакъв филм, ама явно не го е правил както трябва или пък я държеше много малко. Аз честно казано не му обърнах внимание , не вярвах че това наистина помага Simple Smile.Другия път ще го пробвам.

# 272
  • Мнения: 1 800
Момичета, до нас има парк- с детска площaдка, басейн  за деца и т.н. Аз за първи път ходих днес сама и честно казано ми беше много странно сама да се разхождам с А.J., даже не посмях да седна на някоя пейка Blush. Не ни остана кой знае колко време да се наслаждаваме на парка, но ми е интересно дали ходите на разходки сами( или ходили ли сте когато децата ви са били съвсем малки)?

# 273
  • Мнения: 2 563
Аз сключих брак в САЩ, но имигрантска виза си взех от посолството в София за 3-4 седмици. Но промениха процедурата и май през посолството минават само съпрузи на американци, които работят в България и живеят там. Всички други си пращат документите в САЩ и чакат дългата чаканка. Виж на сайта на посолството. Много ясно е написано.

# 274
  • Мнения: 1 783
Момичета, до нас има парк- с детска площaдка, басейн  за деца и т.н. Аз за първи път ходих днес сама и честно казано ми беше много странно сама да се разхождам с А.J., даже не посмях да седна на някоя пейка Blush. Не ни остана кой знае колко време да се наслаждаваме на парка, но ми е интересно дали ходите на разходки сами( или ходили ли сте когато децата ви са били съвсем малки)?
Да, супер ми беше, защото или си се разхождах или си седях някъде и четях.
Само аз ли съм фен на Extras? Онзи ден повтаряха едно шоу,в което засягат темата ти за културата на общуване, Tandoori ....(е,сериалчето си е чиста проба Mockumentary,но това не пречи уж леко,ей така,като на шега,да чоплят злободневки).
  " Рим" ще има ли нов сезон?
 
Супер забавно е, но го гледам рядко. Нали казвам - един сериал ми стига.


При запек на малки сладки бебешори има една техника, която не вярвах, че помага, докато не се убедих лично (прочетох я във форума). Ляга по гръб детето, хващаш му петичките (или стъпалата), повдигаш и натискаш заедно с целите крачета (коленца) към гърдите (коремчето), без да натискаш силно. Държиш настоятелно, но не натискаш. Започва се едно пръцкане...., а скоро се свършва и работата. Повтаряш, ако не стане от веднъж. Детето, ако е направен правилно този номер, остава спокойно и не изглежда, че го боли нещо или му е некомфортно - това го казвам във връзка с притискането на крачетата към корема. Успех следващия път.
Помага, изпитвала съм го и този метод с моето запечено бебе.

# 275
  • Мнения: 2 255
Аз за първи път ходих днес сама и честно казано ми беше много странно сама да се разхождам с А.J....
Всичко е въпрос на навик:))) ще дойде скоро времето,когато ще ти е толкова комфортно...А.J ще бъде достойна компания....привикваш да си бърборкаш с едно кокорещо се бебе.....

# 276
  • Мнения: 1 800
Аз се омъжих от Бг, преди 5 години, беше много лесно. Мъжа ми беше подал петиция за fiance visa, но тогава се оказа, че е по-лесно и бързо ако се оженим в БГ :Посолство-брак- посолство- 3 седмици чакане и виза. Сега вече промениха системата. Сега трябва  да ce подаде I-129F от САЩ за fiance visa ,  и се иска доказателства, че не е фиктивен брак. Едно време трябваше да познаваш човека поне 2 години, сега може да се е променило това изискване. Снимки, писма и т.н. След като се одобрена в САЩ се изпраща документа на консулството в София, те би трябвало да се обадят за интервю.Там вече кандидастваш за К-1 виза. След като дойдеш тук имаш 90 дни да се омъжиш и да подадеш документи за новия си статус, ако пропуснеш тези дни излизаш от статус и си нелегална.  Документите не са трудни, ние сами правихме нашите, не ти трябва да се набутвате с адвокати. Aко имате въпроси,  годеника ти може да пише на USA консулството в София. Винаги са били много приятни и отзивчиви, когато сме имали въпроси към тях. Може да ми пишеш на лични също, ако с нещо мога да помогна.

http://www.uscis.gov/portal/site/uscis/menuitem.5af9bb95919f35e6 … 0000045f3d6a1RCRD

# 277
  • Мнения: 3 491

Супер забавно е, но го гледам рядко. Нали казвам - един сериал ми стига.

Това означава ли, че се лишаваш от Lost? Simple Smile

Последна редакция: чт, 26 юли 2007, 00:12 от блажка

# 278
  • Мнения: 3 478
Мацки, съжаляваммного, но днес не ми остана ред да ви дочета до край. Успях да видя снимките на Вики. Аз за това и влязох днес ама не ми остана ред да чета. Та наканихме се ние да ходим до Чарлстън след 3 седмици. Снимките ви между другото са страхотни! Та биликазала в коя част е добре да се отседне? И има ли плажна ивица? По снимките ти май видях. И къде е тя? На гугъл не успях да зумна толкоз близо и ми изглежда като че ли няма, пък искаме да се топнем като идем. Вие разбирам стоите при роднини и може би нямаш поглед върху хотели ( гледам много БиБ имат). Но всякакви препоръки ще са от полза. Благодаря предварително Hug

# 279
  • Мнения: 1 783

Супер забавно е, но го гледам рядко. Нали казвам - един сериал ми стига.

Това означава ли, че се лишаваш от Lost? Simple Smile
Simple Smile
Ами аз никога не съм го гледала..., гледах анатомията, ама много го разводниха и престанах

# 280
  • Мнения: 3 491

Супер забавно е, но го гледам рядко. Нали казвам - един сериал ми стига.

Това означава ли, че се лишаваш от Lost? Simple Smile
Simple Smile
Ами аз никога не съм го гледала..., гледах анатомията, ама много го разводниха и престанах
Пробвай, ако имаш някой ден възможност и си по-свободна, че е голяма краста.  ooooh! Поне за нас. Ние на DVD-та гледахме първи и втори сезон, направо бяхме като зомбирани, децата само ни наобикаляха отчаяно и повтаряха "baaad robooot", това го казва едно роботче, което се появява между епизодите.
Аз не си падам по сериали, но този май ми е изключение. "Отчаяните съпруги" вече не ме влече толкова, на "24" гледахме едни сезон, нямаме тръпка за друг. "Рим" започнахме да гледаме, но ни доскуча. Но на "Лост" третия сезон го чакам да се появи на DVD, за да се зомбираме пак.

# 281
  • Мнения: 994

Аз не си падам по сериали, но този май ми е изключение. "Отчаяните съпруги" вече не ме влече толкова, на "24" гледахме едни сезон, нямаме тръпка за друг. "Рим" започнахме да гледаме, но ни доскуча. Но на "Лост" третия сезон го чакам да се появи на DVD, за да се зомбираме пак.

И аз съм фен на Lost. Чак ми е тъжно колко много имам да чакам до следващия сезон. Ще изпозабравя всички мистерии и въпроси Sad. Аз обаче си ги гледам на час по лъжичка - не мога да издържа до ДВД-то.

Иначе следя и Съпругите и Анатомията. И ER - то вече е за пенсия, ама навик - гледам го и него.

Препоръчвам една стара комедия на BBC - Allo 'Allo!
В нашата библиотека ги има сезоните на ДВД. Иначе за първи път гледах преди години няколко епизода в България (там вървеше), но на английски много кефи!

# 282
  • Мнения: 940
Кажете как се изкарва кръв от дреха най сполучливо ,Елла си цепна горната устничка днес и покапа по дрехите и ,аз съм ги накиснала само във вода в момента(студена) ама сега на къде?

missZ...ще ти обърна внимание довечера

КТВ...и аз като тебе следя Лост на момента-не можеме да чакаме-ама като казаха че 2009 ще е последния сезон и ми се плаче ,има мноооого да чакаме разбулването на мистериите Rolling Eyes
Иначе следя всички по известни сериали,такава маниачка съм станала....повредих се откакто станах  SAHM (stay at home mama) Confused

# 283
  • Мнения: 4 390
Здравейте, може ли и мен да ме включите във вашата тема?

Добре дошла, Аtti!
Включила съм те в темата.

# 284
  • Мнения: 2 255
и повтаряха "baaad robooot", това го казва едно роботче...
Обожавам го това роботче:)опитвах се да си го издиря из нета някъде.....а така на ДВД е най-зарибяващо...понеже няма досадни реклами,и чакане поне по седмица за следващия епизод.
  victoria,след студената вода,напръска с това,на мен ми е вършило  работа.

Общи условия

Активация на акаунт