Чакаме с трепет от януарски мъник да получим и първи сериозен ритник!

  • 12 917
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 391
dama, мерси, бях останала с впечатление, че се прави в 16та седмица Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 127
проблемът при БХС-то е, че може да даде вероятност 1:20 000 за проблем и все пак да има проблем или да даде 1:200 и да няма проблем. нищо не е сигурно. просто теория на вероятностите. аз затова се отказах да правя - ако се ошашкам заради някаква вероятност, която не се знае всъщност колко е вероятна, това също няма да повлияе добре на бебчо.

# 17
  • Мнения: 218
И аз да се запиша да следя новата тема, че иначе трудно я откривам.

# 18
Бързам и аз да се запиша. Благодаря на Валя и Алекс за чудесното име и оформление на новата тема. smile3522 Алекс давам ти и моите  пълнни данни, за да ги попълниш - аз съм на 30 г., с втора бременност.

# 19
  • Мнения: 802
регистрирах се в играта :
http://www.bankazaidei.com/?p=ideas&id=1487
Гласувайте за мен !

# 20
  • Троян
  • Мнения: 141
Благодаря zaika baika   чудесни клипчета!
Честит рожден ден Юле с пожелание за много здраве и сладко бебче което много да ви радва 

# 21
  • Мнения: 30
Здравейте,бъдещи и настоящи мамита!
Аз и Усмивка имаме едно предложение към януарките от Пловдив:
Да си организираме срещичка следващия понеделник-23.07.2007г.,от 18.00ч. в "Скалата",на която да се запознаем и да обсъдим майчините си вълнения на по сладолед или тортичка!
Моля,желаещите да ни пишат на личните мейли,ако имат други преложения и за потвърждение,че ще дойдат.Предлагаме тази сладкарница,защото има климатик и места наблизо за паркиране на коли.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 546
регистрирах се в играта :
http://www.bankazaidei.com/?p=ideas&id=1487
Гласувайте за мен !
Сложи си го в подписа. Peace

# 23
  • Мнения: 802
регистрирах се в играта :
http://www.bankazaidei.com/?p=ideas&id=1487
Гласувайте за мен !
Сложи си го в подписа. Peace

Благодаря ти за идеята !
Дано гласуват повече хора за мен !

# 24
Усмивка! гласувах за теб. Успех!!!    newsm74

# 25
Честита нова темичка
Аз няколко дена само повръщам и лежа.Днес ми е малко по добре.Аз съм ЗА среща в София другата сряда някъде на центъра.
Хубав ден на всички  bouquet

# 26
  • Мнения: 68
Здравейте моми4ета,
Темата изглежда страхотно Алекс, а Валя ве4е е изявен поет:)) Браво и на двете
Честит Рожден Ден на Юлето- здраве и 2 торби с наакани памперси малко след Нова Година
И си нямате на идея колко се радвам от в4ера, 4е сестрите скоро 6те се върнат в България:)
Сега искам да ви разсмея, за6тото сно6ти с моето мом4е се сдърпахме на една спорна тема, което може да бъде от ползаа на мамите, които 4акат първи беб4ета.
Сно6ти след като приспахме Софето и най-бажено си гледаме телевизия на мен пък взе, 4е ми се дояде сладолед. Естествено аз само това 4акам. Та като заядох сладоледа в 10 ч вечерта, а беб4е като взе да мърда ама. И аз пък къде взех та му казах на мойто мом4е.... Та като ме метна: За6то сега го събуди беб4ето. Махай го този сладолед, сигурно му е студено, да не изстине, ен го тормози:))(моето мом4е е стра6но грижовен ба6та и понякога ме смотва 4ак на тази тема не, 4е аз съм мърла:)
Голям майтап, и тогава се сетих, 4е съ6тият ефект се полу4ава и от студено безалкохолно. Така, 4е ако не сте сигурни дали е бебо-пробвайте-ни6то няма да му стане.
Весел ден на вси4ки-усмихвайте се:))
И о6те веднъж благодаря ви за добрите думи:)

# 27
  • Мнения: 43
Здравейте момичета, да ни е честита новата темичка!
Искам да ви питам хемоглобина ми от днес е 113, това ниско ли или е добре, как са вашите!
Лек ден на всички!

# 28
  • Мнения: 68
Усмивка- гласувах, стискам палци да спе4ели6

# 29
  • Мнения: 68
delinda- малко под долната граница е - не е стра6но, ло6о е ако падне под 100- яж 6околад

Общи условия

Активация на акаунт